Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja nazwa profilu / nick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
453 odpowiedzi w tym temacie

#106

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja miałem pare nicków - najpierw mysterion, potem my5teri0n, kolejnie errah, a teraz zatrzymałem się na skrócie poprzedniego nicku err

#107

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moj nick wzioł sie z fascynacji gra Soul Reaver jesli ktos grał to zapewne niedziwi sie ze jestem fanatykiem hehe :smile: ;-) :P

#108 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Prabab.
Od Prababcia.

Ale w Doomie 1 nickname w deathmatchu miał ograniczenie 6 znaków.
I tak zostało ^^.

#109

Varlus.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Varlus - a szukałem coś na styl RPG do Tibii niegdyś :P i przewaliłem strony w książce RPG EarthDawn.. i tam był niejaki król Varulus :P Ja tylko wymaźiałem "u" i tak o to powstałem :D

innych nicków nie podam bo jeszcze ktoś coś ode mnie zerżnie i będzie wykorzystywał w grach RPG :P (już takie taborety się znalazły)

#110

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Globox...
Zaczęło się od tego że w szkole nie lubiłem przeklinać :censored: (w sumie mi zostało...). Ale żeby wyrazić złość używałem zamienników.
Grałem pewnego razu w grę pt. "Rayman 3". jednym z bohaterów był niejaki Globox (taka fajna, niebieska żaba :victory: ). Jego ulubionym powiedzonkiem było "kurcze blaszka". Zasłyszałem i zacząłem używać... moi kumple też tę grę znali więc skapowali się i nazwali mnie Globox :>
I tak zostało... Kurcze blaszka... :>

#111

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój sie wzioł z gry Battle Realms ulubiona jednostka http://www.battlerea...gon/dragon2.php (3 od góry) a że za długi nick to musałem skrucić. w Qw używam niku Opulchny{__}Okrent.

#112

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a moj nick wzioł sie z fascynacji gra Soul Reaver jesli ktos grał to zapewne niedziwi sie ze jestem fanatykiem hehe :smile: ;-) :P


Grałem, nie dziwię się... chyba zmienię nick na Kain :mrgreen: , będzie ci raźniej he he.

Mój nick ? Fenix, na cześć nieśmiertelnego ptaka, raz do roku wpadam w okres przemyśleń, z którego to (okresu) budzę się jako nowy człowiek... czy toś w tym stylu he he... Nightwalker, bo fajnie brzmiało, wymyśliłem w czasie fascynacji Warcraftem III , a że w Gildii był już jeden Fenix to musiałem coś dopisać he he...

#113

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój nick to angielskie określenie "pani z kosą" - nie wiem dlaczego po polsku jest to pani :hmm:
A wziął się po pierwszym przesłuchaniu płyty "Follow the Reaper" kapeli Children of Bodom. Wtedy pierwszy raz spotkałem sie z tym określeniem, od razu mi się spodobało i używam go zawsze i wszędzie :D

#114

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Grałem, nie dziwię się... chyba zmienię nick na Kain bigyellowgrin.gif , będzie ci raźniej he he."

NO osobiście zaraz po Razielu wolę Rahaba Kain jest na 3 miejscu ale w Defiance lubiałem grać kainem tak jak i Razielem ;p

#115

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Buu, ja chcę kolejną część Sagi... sorry za offtopa :)

#116

Darcyan.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój nick Darcyan wział się z pewnej forumowej pomyłki - mianowicie lubie na forach używać koloru "Dark Cyan" i przez pomyłkę zamiast "darKcyan" wpisałam "darcyan" - jakoś mi się to spodobało, ze użyłam nawet w loginie skype'a
w sieci jestem znana bardziej jako
Ayumi K. (najczęściej) - Ayumi Kawazoe, mój "pseudonim artystyczny" lub krówcia/kruffcia (też "najczęściej")
czasem jako Cinammon, Jaswinder (no i na fotka.pl jako Dollie)

#117

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, a ja używam tylko Fenixa i jeszcze jednego, którego nie zdradzę he he... Nie rozumiem, jak niektórzy mogą stosować kilkanaście nicków, hmm

#118

Darcyan.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, jak niektórzy mogą stosować kilkanaście nicków, hmm

niektóre nicki ewoluują... poza tym, czasem trzeba pozostać anonimowym... jakbym się zalogowała jako Ayumi K. albo Darcyan na forum o seksie przykładowo i powypisywała "troche za dużo" to botem ładna siara by mogła z tego być, nie? :mlotek:

EDIT:// ech... ale i tak jestem tam zalogowana jako Cinammon, więc wszyscy wiedzą, ze to ja... :lol (cos mi sie przykład nie udał)

#119

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Angelus – nazwa/imię męskie, które powstało od greckiego słowa ángelos - "posłaniec", a "X" dodałem dla futurystycznego wyglądu :P

#120

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje pseudo w całosci brzmi "Dediszon" kumple ze wzgledu że długie skrócili na "Dedisz". A zapoczątkowała je moja siora z kuzynem, mówiąc do mnie "Dedek" bo gdy byli mali nie umieli wymówić imienia. Po angielsku pisze się chyba "Dedish" co znaczy tatusiowaty :D (prawdopodobnie, bo tak mi powiedziała nauczycielka od ang. ale w słowniku tego nie znalazłem)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych