Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja nazwa profilu / nick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
453 odpowiedzi w tym temacie

#91

Vito Corleone.
  • Postów: 29
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojciec chrzestny (ang. The Godfather) to powieść autorstwa Maria Puzo, wydana w roku 1969. Opowiada o życiu kilku ludzi, powiązanych w jakiś sposób z włoską mafijną rodziną Corleone. Ludzie ci to m.in.: człowiek, który dawniej ufał w system prawny swojego kraju, a gdy sprawiedliwości nie otrzymał w sądzie, udał się po nią do mafii; kochanka syna szefa rodziny mafijnej; piosenkarz, który prawie zupełnie stracił głos i którego kariera – jak dowiadujemy się na początku powieści – dobiega końca, a który jest chrzestnym synem szefa rodziny mafijnej. 28 lutego 2006 wyszla komputerowa adaptacja tego tytulu.

Pewnie to wszycy wiedzą ;-)

#92

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

TeHniK - gdyż piszę teksty hip-hopowe, w których bawię się słowem (tzw. rymotechnika).

Celowy błąd ortograficzny w nicku :)

#93

ZgniŁApomarańcz.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miało być Zgniła Pomarańcza, ale się nie zmieściło :P
a dlaczego? bo tak jakoś pomarańczy mi się kiedyś chciało, a zepsuta była :D

#94

Danix.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Danix - hmm... od imienia Daniel

w formie żeńskiej - Danixia :D

kiedyś nikt nie używał tego nicka a teraz to "nick Danix jest zajęty sprubuj Danix109..."

dlatego mam zastępcze DiaxDanix - Diax, przypadkiem wyszedł, poprostu tak nazwałem postac w grze i tak zostało xD



#95

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CheGitarra - Z poprzedniego forum mi tak zostało... :wow:
A czemu tak - nawet nie pamiętam, jednak niektóre szlaki myślowe mam zbyt zawiłe by nawet samemu je zrozumieć :evilmad:






_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:

#96

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mój nick...? Hm... Mam BARDZO wiele przydomków... Jedne z fajniejszych, jakie pamiętam to: Crakken, Geodale, Jak_B, Bazgothmog (którego obecnie używam jako adres e-mail). Bazzg to skrót od Bazgothmog. Po kolei (albo jak kto woli- po szynach): Wszystkie do Bazgothmog wymyśliłem sam. Kiedyś znalazłem w internecie programik do generowania imion. Coś tam pogrzebałem i... wyszło jak wyszlo :) .

#97

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja historię swojego nicku opisałem w temacie powitalnym.

Bazzg, tworzenie sobie nicku jakimś programem jest jak dla mnie przynajmniej, żałosne i to tak ostro. 0 oryginalności i kreatywności.

#98

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, losowe toto, to wielkiej szkody nie ma, bo jakże często może coś takiego wypaść? Ten program robi imiona CAŁOKWICIE losowo, ma tlylko podane pewne kryteria (np. po wybraniu rodzaju imienia). Z nudów czasami generowałem imiona i ANI RAZU, nigdy, nie trafiły się dwa takie same. Zresztą, sam oceń: http://ebon.pyorre.net/ . A wg. mnie programik jest GIT. Warto pobrać trochę rozszerzeń rodzajów imion. POLECAM.

PS. w Google wpisałem pełne imię, Bazgothmog i jedyna strona, którą znaleziono to mój dawny, porzucony zresztą blog. Bazzg to trochę było fatycznie nie-moich, ale pełne imię, Bazgothmog jest już ZAKLEPANE :)

#99

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Witam oto mój pierwszy post na tym forum ;-)

Shkic czyli czytamy jako "Szkic", wymyśliłem ten nick pod względem że jestem człowiekiem który nie jest monotonny i nie prowadzi w życiu tę samę rutynę. Mój nick oznacza że jestem z tych osób których można łatwo źmienić na lepszą stronę tak samo jak i szkic na papierze :lol :

#100

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam nick (S)aint od bardzo fajnej piosenki Marilyna Mansona :mrgreen:

#101

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia mojego nicku jest dość dziwna: otóż kiedyś, (kiedy miałam 9 lat) rejestrowałam się na stronie "Neopets" (pewnie niektórzy wiedzą co to jest), i jako nick wpisałam swoje imię, nie zdając sobie sprawy, że wyjdzie ewa112343205346 :ojej: . Więc pomyślałam, że nikt nie będzie miał nazwy Pokemona z 12 zerami (wtedy jeszcze interesowałam się Pokemonami) i wyszło mi skitty000000000000. Potem to skróciłam i odtąd jestem skitty0.

PS:ten nick mam prawie wszędzie.

#102

KTM85SX.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KTM85SX- historia mojego nick-u nie jest zbytnio zkąplikowana i długa.Dlatego taki nick przybrałem bo jeździłem ok 5-6 lat w motocrossie. A motor KTM 85 SX to był motor moich marzeń... Proste :)

#103

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmm. skąd mój nick? Jest to grecki słowo.
Logos (gr. λόγος) – według stoików "rozum świata".
Logos jest słowem wieloznacznym. Może oznaczać "rozum", lecz także "słowo" i "prawo"



#104

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja swój nick widziałem we śnie - namalowany w postaci graffiti na murze :rotfl:
i sie spodobał i w sumie mam sentyment do niego ;( Dołączona grafika

#105

michael.godet.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja nazwa Michael.Godet więła się od mojego imienia- Michał i nazwy mojej miejscowości. Wpadł na pomysł tego nicku moj kolega, a mi się on spodobał :smile:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych