Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Tajemnice piramid - 2010 [PL] / POLECAM !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę edytować widzę, że wygasł link.

 

 

proszę o edt


  • 1

#17

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie mogę edytować widzę, że wygasł link.

 

 

proszę o edt

Chris dunn odnalazł ślady obróbki mechanicznej w egipcie a tutejsze brednie sceptyków są śmieszne to zabawne jak udają że są inżynierami a w rzeczywistości się na tym nie znają


  • 1

#18

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz jakieś argumenty za, panie magistrze inżynierze? Takie nie będące screenami z filmu.


  • 0



#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie obejrzałem jakieś 15 minut i wrażenie nie jest dobre. Ciągle powtarzają ,, nie wiemy,,
Może reszta będzie lepsza.
Niestety nie jest lepsza. We fragmencie na temat moai lektorka mówi, że część z nich jest zwrócona w stronę słońca, więc to znaczy że twórcy znali się na astronomii. Mało poważnie brzmią te wszystkie wyliczenia na zasadzie pi razy drzwi.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 14.03.2015 - 15:56

  • 0



#20

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Masz jakieś argumenty za, panie magistrze inżynierze? Takie nie będące screenami z filmu.

No prędzej to ja ciebie proszę o jakieś argumrnty sceptyku za pieniądze


Na razie obejrzałem jakieś 15 minut i wrażenie nie jest dobre. Ciągle powtarzają ,, nie wiemy,,
Może reszta będzie lepsza.
Niestety nie jest lepsza. We fragmencie na temat moai lektorka mówi, że część z nich jest zwrócona w stronę słońca, więc to znaczy że twórcy znali się na astronomii. Mało poważnie brzmią te wszystkie wyliczenia na zasadzie pi razy drzwi.

Gościu idź do normalnej roboty co chwila tu siedzisz rozumiem że udawanie sceptyka to leniwa i niewymagająca wysiłku robot wyjdź jednak na świeże powietrze dobrze ci to zrobi

 

Prosimy bez wycieczek osobistych. Piszemy na temat. Masz coś do napisania któremuś z użytkowników, użyj PW.

 

Kronikarz


  • -4

#21

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jest, piramidy zbudowano za pomoca oficjalnie przyjętych narzędzi czyli dłuta, kamienia i linek w 20 lat. Oczywiście to ironia z mojej strony. W tym dokumencie wypowiadaja się eksperci w swoich dziedzinach + ten starszy pan, sceptyk, który pop prostu nie wie jak odpowiedzieć na podstawowe pytania i to widac gołym okiem.


  • 1

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tacy z nich eksperci, że każdy z nich rozkłada bezradnie ręce i mówi ,, nie wiem,
Cały ten film jest taki.
  • 0



#23

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tak jest, piramidy zbudowano za pomoca oficjalnie przyjętych narzędzi czyli dłuta, kamienia i linek w 20 lat. Oczywiście to ironia z mojej strony. W tym dokumencie wypowiadaja się eksperci w swoich dziedzinach + ten starszy pan, sceptyk, który pop prostu nie wie jak odpowiedzieć na podstawowe pytania i to widac gołym okiem.

A ten dziadek Hawass nim kieruje podobnie jak każdym w egipcie egipt to punkt zapalny dla "oficjalnej historii" podawanej w książkach trzeba było kogoś ulokować w egipcie padło na Hawassa który swoją "robotę" wykonuje niezwykle rzetelnie od przezsło 20 lat lub więcej


  • 0

#24

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Samo wzniesienie piramid nie wydaje mi się czymś nad zwyczajnym, ale niektóre dokładności w wymiarach troche mnie intrygują.

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 14.03.2015 - 22:37

  • 0



#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na temat budowy piramid jest dobry tekst

http://www.wiw.pl/bi...oblewski/01.asp
  • 0



#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na temat budowy piramid jest na forum długaśna debata z Aquilą. Jeszcze chyba nikt nie podważył jego argumentacji.

http://www.paranorma...-lub-kosmitach/


  • 0



#27

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Na temat budowy piramid jest dobry tekst

http://www.wiw.pl/bi...oblewski/01.asp

Zapłacili gościowi żeby napisał bzdury tak jak wam płacą tak jego opłacili to proste jak drut


  • -4

#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tobie kto płaci?


  • 0



#29

akuri770.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A tobie kto płaci?

A was zespół kto opłaca co?

 

spam2.gif

 

Pisz na temat albo wcale.

 

Kronikarz


  • 0

#30

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony

A co mnie że tak powiem obchodzi Aquilla z tego forum, to jakas wyrocznia czy jak? to jego spojrzenie na sprawe piramid i tylko tyle. Osobiście wole opierac sie na opiniach miedzy innymi tych ludzi co sie wypowiadali w filmie tajemnice piramid, jednak maja troche wieksza wiedze i podważaja że tak powiem oficjalne zapewnienia, nie dają oficjalnej nauce w sprawie piramid wiary. Nawet nie ma mocnych dowodów oficjalnej nauki co do piramid, to tylko ich niedorzeczne przypuszczenia, które nazywaja faktami.


  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych