Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2013!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#46

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

445.gif

Wielkie gratulacje dla zwycięzców :D


Użytkownik Mindaza edytował ten post 02.02.2014 - 22:10

  • 0

#47

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gratulacje ... dla zwycięzcy

 

Ja idę do basenu napić się ...

 

1yl.gif


Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 02.02.2014 - 22:09

  • 0

#48

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zjrp.jpg





#49

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

v76j.gif

btee.gif


  • 0



#50

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jest proszę Państwa, trzeba dołożyć lodu do wiaderek, bo najwyraźniej nie doszacowaliśmy intensywności owacji!  Nie ma co ukrywać, że pierwsza trójka na podium w przyszłym roku ma spore szanse na zgarnięcie nagród w innych kategoriach, kolejna edycja więc szykuje się całkiem interesująco.

 

Jeszcze raz gratulacje dla naszej utalentowanej młodzieży!

 

Przejdźmy teraz do ostatniej kategorii, na którą na pewno wszyscy czekają z utęsknieniem -- jest ona przepustką do światowej sławy, otwiera wszystkie drzwi, stanowi bilet wstępu po czerwonym dywanie do wszystkich salonów towarzyskich, pan Obama pełni rolę szofera, a królowa Ela jest asystentką tego, kto zdobędzie ZŁOTEGO SZARAKA PUBLICZNOŚCI!

 

Ulti, na chwilę odłóż proszę swojego Szaraka (ja Ci go przypilnuję), weź proszę tego z gablotki :)


  • 0



#51

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

drugą lokatę zajął pishor,
 
placze.gif
to łzy wzruszenia...Poważnie. Nie spodziewałem się, szczególnie w tak szacownym gronie.
Wielkie dzięki.
A teraz
jupi.gif
i może jeszcze
tanczy%202.gif
(nie mogłem się powstrzymać)
Gratulacje dla konkurencji - podziękowania dla głosujących.

  • 2



#52

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lepusa.pngJestem dumny, że mogę go przyznać :) Doktorku... łap :D

 


  • 0



#53

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

6lph.jpg





#54

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

yyqu.jpg


  • 0

#55

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pani doktor, Pani zostawi tego pacjenta. A że skutek będzie, jak będzie? No cóż -- ofiary były nieuniknione, a taką ich liczbę możemy zaakceptować :szczerb:

Czasami trzeba przedłożyć splendor nad pracę i humanistyczne podejście do nieszczęśników. Gratulujemy!  :)


  • 0



#56

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wygrałam, wygrałam!

ob4t.gif

Oł jea!

48k.gif

To takie piękne, chlip... Nie spodziewałam się, chlip... Jesteście kochani! 

<wierny chomik Amadeusz podaje chusteczki>

Rok temu obiecałam, że zrobię wszystko, by zdobyć Złotego Szaraka. Dotrzymałam słowa.


  • 1



#57

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak oto dobiega końca nasza tegoroczna gala i całe szczęście, bo w brzuchu już mi burczy – co jak co, ale na małej garstce popcornu długo się nie pociągnie. Tysiąc gratulacji dla zwycięzców i nominowanych – swoim udziałem w życiu forum sprawiliście, że użytkownicy dostrzegli to i postanowili Was za niego nagrodzić. Nie spoczywajcie jednak na laurach! To użytkownicy Was nagrodzili i oni teraz oczekują od Was, że będziecie dalej trzymać swój poziom i pracować dla dobra naszej wspólnoty. Dziękuję zatem wszystkim obecnym za przybycie, a specjalne podziękowania kieruję dla Yawa – pomysłodawcy i inicjatora konkursu Złotych Szaraków a także tego, który dzielnie zliczał wszystkie oddane głosy.

 

A tuż po końcowych przemowach wszystkich naszych drogich współprowadzących zapraszam wszystkich dostojnych gości do Sali Kryształowej, zaraz podany będzie homar. Chodź, ultimate, pokażesz mi jak to się je tak w ogóle.


  • 0



#58

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

suhu.jpg





#59

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak oto dobiega końca nasza tegoroczna gala i całe szczęście, bo w brzuchu już mi burczy – co jak co, ale na małej garstce popcornu długo się nie pociągnie. Tysiąc gratulacji dla zwycięzców i nominowanych – swoim udziałem w życiu forum sprawiliście, że użytkownicy dostrzegli to i postanowili Was za niego nagrodzić. Nie spoczywajcie jednak na laurach! To użytkownicy Was nagrodzili i oni teraz oczekują od Was, że będziecie dalej trzymać swój poziom i pracować dla dobra naszej wspólnoty. Dziękuję zatem wszystkim obecnym za przybycie, a specjalne podziękowania kieruję dla Yawa – pomysłodawcy i inicjatora konkursu Złotych Szaraków a także tego, który dzielnie zliczał wszystkie oddane głosy.

 

A tuż po końcowych przemowach wszystkich naszych drogich współprowadzących zapraszam wszystkich dostojnych gości do Sali Kryształowej, zaraz podany będzie homar. Chodź, ultimate, pokażesz mi jak to się je tak w ogóle.

Mam gotować ? Nie ma problemu :) Dziękuję Wam za głosy !! Jestem tu dla Was ! I troszkę jeszcze mam zamiar być :) 


  • 0



#60

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypadałoby więc coś tytułem zakończenia dodać -- nie ma co ukrywać, że nagrody zdobyliście w pełni zasłużony sposób, więc serdecznie gratulujemy wszystkim razem. Głosującym dziękujemy, podobnie jak aktywnie udzielającym się dziś widzom :)

 

Zapraszamy teraz wszystkich -- zwycięzców, zdobywców miejsc na podium, widzów, gości, ogólnie wszystkich: żywych, mniej żywych i tych całkiem nieżywych (w końcu to forum paranormalne) na oficjalny paranormalny bankiet! Mam tylko nadzieję, że wśród tego zalewu homarów ktoś pomyślał także również o mnie i znajdzie się gdzieś tam miseczka pysznego, świeżego ziarna...

 

Gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy za rok!

 

... pyk - odgłos wyłączania mikrofonu ...


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych