Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiele osób w jednym ciele czyli co opętanie z nami robi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja raz byłem jakby opętany na serio po prostu zacząłem słyszeć taki głos naprawde gruby bas czy jak to tam się zwie mówił coś w obcym języku ale po chwili przestał ale wyczerpany byłem a potem śniły mi się takie rzeczy jakie robiłem z moją dziewczyna że fiu fiu
  • 0

#32

Mandy.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja raz byłem jakby opętany na serio po prostu zacząłem słyszeć taki głos naprawde gruby bas czy jak to tam się zwie mówił coś w obcym języku ale po chwili przestał ale wyczerpany byłem a potem śniły mi się takie rzeczy jakie robiłem z moją dziewczyna że fiu fiu


Idź się lecz ;-)

Dzisiaj rozmawiałam na temat egzorcyzmów z księdzem. Zgodził się z teorią, że 15 przypadków na 3000 to prawdziwe opętania, reszta, to choroby psychiczne. Jednak też opisał historię człowieka, który według niego z pewnością był opętany.
Był to więzień w średnim wieku, niewykształcony, ledwo znający język polski. Kradł, wdawał się w bójki.. Trafił za to do więznienia. Był więzniem specjalnym. Ksiądz opisał jedną sytuację której był świadkiem; więzień w pewnym momencie otworzył szeroko oczy i zamknął usta, z których zaczął się wydobywać bardzo głośny bas. Więzień mówił płynnie i poprawnie gramatycznie w wielu językach świata, chociaż normalnie nie można się było z nim nawet porozumieć w jego ojczystym jęzku.. Mówił, że wszelkie dobro, to zło.
Szatan jest nieskończenie wiele razy mądrzejszy od człowieka, tylko egzorcysta, nie mający w sobie odrobiny zła w czasie seansu może go wypędzić.
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tylko egzorcysta, nie mający w sobie odrobiny zła w czasie seansu może go wypędzić.


Czyżby kreował nam się mit o wspaniałości egzorcystów? Do tej pory, za cudownych byli uważani księża, dopóki nie wypłynęły afery.
  • 0

#34

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.on...88,69,item.html
tu tez wyplywaja afery
  • 0

#35

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

3000 na 3000 przypadków to choroby psychiczne albo zdewocenie.
  • 0

#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja też jestem opętany bo słyszę w głowie głos mówiący mi że nie jestem nic wart i do niczego nie dojdę, i żebym się nie przejmował bliskimi, bo po mojej śmierci prędzej czy później i tak zapomną. I szczerze mówiąc bardziej to mi pasuje do opętania niż mówienie w obcych językach.
  • 0

#37

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest na to rada judas. Chyba czas zacząć urozmaicić/zmienić coś w swoim życiu i poszukać trochę inspiracji do działania zamiast siedzieć i zamulać ;) wtedy Cię głosy opuszczą.
  • 0

#38

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

E tam, egzorcystę zwerbuję :P Ja wiem co powinienem spróbować zrobić, ale nie mam ochoty i nie widzę sensu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych