Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiele osób w jednym ciele czyli co opętanie z nami robi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzecz moi drodzy teraz o opętaniu będzie. Nie wiem jak wy ale ja już wielokrotnie byłem wystawiany na kuszenie i naprawdę nie raz mogłem zostać opętany, dobrze że rodzina mnie uratowała w porę :( W normalnych warunkach żyjemy na luzie ale gdy złapiemy gościa to problemów jest co nie miara - zapomnijcie o filmie Constantine, on nam nie pomoże! tutaj trzeba jak coś to dobrego egzorcysty, bo demon tanio skóry nie odda (tylko ze chodzi tu o nasze nie jego ciało)
  • 0

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zakładajac ze jakas osobe opetal demon ktory naklania ja do roznych złych rzeczy, siedzi jej w glowie i degraduje pozytywne mysli, ciazy jej na duszy. Zapewne dana osoba czuje sie z tym zle psychicznie i nietylko, byc moze czuje sie nieszczesliwa. Ciekaw jestem jakie sa odczucia opetanej osoby po wypedzeniu zlych dochow. Czy czuje sie zagubiona czy tez odczuwa zmiane po ktorej czuje sie szczesliwsza?? czy jest swiadoma??
  • 0

#3

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z pewnością jest wyczerpana. Jej organizm musiał przecież utrzymywać dwie dusze.
  • 0

#4

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie czy jest radosna z tego powodu ze juz nie odczuwa meki czy znowusz jest tak ze jako tako nie ma wielkiej roznicy po wypedzeniu. Wiadomo ze na poczatku jest wyczerpana ale co dalej... Cyz wtedz jest zmiana po ktorej czuje sie szczesliwsza i pozytywniej nastawion czy tak jak by sie nic nie stalo.. :(
  • 0

#5

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z pewnocią czuje się szczęśliwsza. Potężny demon w ciele nie tylko je niszczy ale także katuje duszę nieszczęśnika którego opętał. To jest tak jaby szarpano twoje trzewia gorącymi do czerwoności szczypcami i po chwili przestać. Ulga co nie??
  • 0

#6

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd to wiesz ?
  • 0

#7

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A oddasz mi swoją duszę jak Ci powiem??? :twisted:
  • 0

#8

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak , w końcu nie mam nic do stracenia

[ Dodano: 2006-01-28, 13:50 ]

A czy ty jesteś diabłem/demonem/szatanem ??


  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

obejrzyjcie sobie "Egzorcyzmy Emilly Rose", sadze ze tam jest to bardzo dobrze przedstawione
  • 0



#10

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak fajnie to jest przedstawione w tym filmie
  • 0

#11

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzecz moi drodzy teraz o opętaniu będzie. Nie wiem jak wy ale ja już wielokrotnie byłem wystawiany na kuszenie i naprawdę nie raz mogłem zostać opętany, dobrze że rodzina mnie uratowała w porę ;)  W normalnych warunkach żyjemy na luzie ale gdy złapiemy gościa to problemów jest co nie miara - zapomnijcie o filmie Constantine, on nam nie pomoże! tutaj trzeba jak coś to dobrego egzorcysty, bo demon tanio skóry nie odda (tylko ze chodzi tu o nasze nie jego ciało)


Witam,

Jestem nowy na tym forum. Mam pytanie do KAZANA: w jaki sposób przejawia sie u Ciebie opętanie, a przynajmiej jego próba ???

Pytam się bo sam miałem okazję być świadkiem egzorcyzmów w dość nie zwykły sposób...
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

KAZAN ja nie czytalem na poczatku tego co ty tasm nabazgrales, ale musze powiedziec ze kuszenie nie jest oznaka tego ze cos chce cie opetac, jesli cos chce cie opetac, to jesli nie masz silnej woli to wejdzie sobie w ciebie bez problemu, a nie ze mnie ktos kusi to musze byc zara opetany
  • 0



#13

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KAZAN ja nie czytalem na poczatku tego co ty tasm nabazgrales, ale musze powiedziec ze kuszenie nie jest oznaka tego ze cos chce cie opetac, jesli cos chce cie opetac, to jesli nie masz silnej woli to wejdzie sobie w ciebie bez problemu, a nie ze mnie ktos kusi to musze byc zara opetany


Hm... ktoś tutaj nie wie że KAZAN nie bazgrze tylko pisze, a jak komuś się nie podoba to niech wyjdzie na rundkę z Chuckiem Norrisem ;)

A pozatym: Człowieku czy ty wiesz co piszesz wogóle??? czy ktokolwiek z twojej rodziny był opentany albo sam to odczułeś?? nie?!? to nie zachowuj się jak ignorant!!!
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem, jak wiesz lepiej, ale nie sadze zeby opetanie zaczynalo sie od kuszenia
  • 0



#15

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przytoczę Ci historię pewnego człowieka (mojego byłego znajomego) który to za bardzo wczuł się w rolę jeżeli chodzi o szatanizm, klątwy uroki, itp. (nie był satanistą tylko badał ten kult)
Zaczęło go to coraz bardziej wciągać... kusiły go możliwości współpracy z czyms potężniejszym. Potem już nie miał życia... nie swoje przynajmniej, był we własnym ciele jak w więzieniu ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych