Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zachowanie gwiazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Szałas.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam //// ja też widziałem dziwne róchy gwiazd tylko że było to jakieś 3 lata temu patrzyłem na niebo gdy nagle jedna zgwiaz zaczeła sie poruszać i we wszystkie strony...... Ciekawe co to mogło być??? :hmm:
  • 0

#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zapewne było to zludzenie wywolane migotaniem mocno święcącej gwiazdy...
  • 0

#18

Szałas.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie mógło być złudzenie poniewarz patrzyłem na niebo z tatą i on tesz to zaobserwował...
  • 0

#19

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że podpinam się pod czyjś temat, ale ja również widziałem jakieś 3 lata temu dziwnie zachowującą się gwiazdę (nie gwiazdy). Latała ona w dosyć dziwny sposób... Ani nie spadała, ani nie leciała w górę. Leciała poziomo, po czym zmieniła kierunek na przeciwny i lekko zaczęła spadać. Następnie zaczęła wzbijać się ku górze i znikła :/ Nie wiem jak, nie wiem dlaczego... Może to złudzenie, ale dałbym głowę, że ta gwiazda tak się zachowywała.
  • 0

#20

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem takie coś bardzo dużo razy ale zdawało mi się żę to wzrok mi nawala
  • 0

#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szałas a jak daleko zmieniała ta "gwazda" swoje położenie?? "Odchylała" się na milimetry czy centymetry ( tak mnej-więcej).
  • 0

#22

Szałas.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem to było jak berith mówi
ona poprostu leciala i zatrzymała sie i tak kila razy za każdym razem zmieniała kierunek Ciekawe ;)
  • 0

#23

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ahh.. mialem tu nic nie pisać bo czasu nie mam ale.. normalnie muszę!

jeśli chodzi o te niby gwiazdy to ci szczerze wierzę, bo ja to obserwuję od wielu lat praktycznie w każdym tygodniu czasem to naprawdę kilka w ciągu nocy nie żebym był jakiś szurnięty i całą noc na dworze siedział, tylko mieszkam na wsi mam pieski które puszczam na podwórze w nocy i lubie tak sobie chwilę postać i w niebo popatrzeć..
kiedyś to pokazałem koledze akurat było na niebie jak szliśmy i on też że to satelita @#%$@! jak już ktoś stwierdził - satelity latają po orbicie, nie zatrzymują się, nie zmieniają kierunków..

złudzenie optyczne.. jak coś się nie da wytłumaczyć to zawsze można wpierać komuś, że to było złudzenie optyczne.. zbiorowa halucynacja.. "nie bo nie" albo takie rzeczy to tylko w erze..

duża migająca gwiazda, coś takiego też obserwuję ale to już rzadziej chociaż mi nie migota (czyt. inaczej złudza;)) i mnie to też bardzo zastanawia, bo to jest naprawdę duża i jasna "gwiazda".. co do tego to może to jakoś się da wyjaśnić ale latające gwiazdy to już napewno bardziej skomplikowana sprawa, bo raczej nic naturalnego by się tak nie zachowywało, że najpierw "udaje" gwiazdę, a potem leci i znowu stop i w inną stronę.. ale możemy tylko gdybać, bo dopóki nie powiedzą o tym w discovery to nikt nie uwierzy.. tacy ludzie już są.. "Einstein była kobietą"

zrobie małego off topa.. w tym dziale opisze parę ciekawych moich złudzeń optycznych ;) zapraszam do czytania - nie żeby od razu rozwikłać co to i dlaczego tylko, aby ciekawscy przeczytali coś ciekawego, a ci co mieli podobne doświadczenie wiedzieli, że jest nas więcej:) pipdipiip bez odbioru:))
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych