Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zachowanie gwiazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

stoszek.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siedziałem sobie raz u mnie w wakacje pod takim jednym budynkiem i patrzyłem w gwiazdy.
I nagle zobaczyłem dwie gwiazdy, mniej więcej jedna nad drugą. I z boku inna leciała. Nagle zatrzymała się w pomiędzy tymi dwoma gwiazdami i ta górna zaczeła lecieć tam skąd tamna trzecia przyleciała. obrazek pokaże wam mniej więcej co widziałem
Dołączona grafika
wiecie czy to jest w ogóle możliwe?? ja nie kłamie na serio takie coś widziałem?? to gwiazdy czy ufo??
  • 0

#2

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakiej byly wielkosci i czy mocno swiecily? Jak dla mnie to widziales poprostu satelity, ktore w nocy szczegolnie na wsi (w miescie raczej nie, ze wzgledu na dym sie unoszacy i swiatlo w miescie, ktore powoduje, ze ledwo co widac ciala niebieskie) widac... I poruszaja sie stosunkowo szybko, zatrzymuja itd. ja je widzialem wielokrotnie i to nie jedna, chodz napewno nie byly wielkosci gwiazd... Mogles tez widziec samolot o specyficznym oswietleniu albo jakies zjawisko atmosferyczne. Nie sadze w kazdym badz razie, by to bylo UFO
  • 0

#3

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No raczej niemożliwe jest takie zachowanie gwiazd.
Satelity poruszają się po orbicie, więc nie powinny się zatrzymywać. A widać ich pełno co noc...

Opis kojarzy mi się trochę ze zmianą warty. :P

ja nie kłamie na serio

I tym wzbudziłeś trochę moje podejrzenia. Przeważnie winny się tłumaczy, a kłamstwa jeszcze nikt Ci nie zarzucił. :)
  • 0

#4

uN1v3rS3.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nom gwiazdy napewno nie , satelity to widze co noc poruszają sie naprawde szybko ale nigdy sie nie zatrzymują ;O

nie wiem co to mogło być!
  • 0

#5

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

stoszek, a w jakiej części nieba to widziałeś i jak wysoko to było nad horyzontem?
  • 0

#6

stoszek.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wysoko to nie wiem, ale wiem że to nie było na ziemi, poza zasięgiem grawitacji na pewno. Odemnie było je widać na wschodzie. Było czyste niebo i wiele gwiazd. Świeciły tak jak inne gwiazdy, ta dolna była ledwo zauważalna
  • 0

#7

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gwiazdy - nie :) . Uważam że zamieściłem temat w złym dziale - dlatego też przenoszę go :)
  • 0

#8

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja nie kłamie na serio takie coś widziałem?? to gwiazdy czy ufo??

Zdecydowanie ufo
  • 0

#9

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

stoszek, jak wysoko nad horyzontem to nie znaczy czy w zasięgu grawitacji ziemskiej ale ile stopni nad horyznontem - od 0 do 90. I jeszcze gdzie prowadziłeś obserwacje (miasto, region)?
  • 0

#10

stoszek.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w wsi, takiej pod lbn, pszczela wola. odemnie to było 30- 60 stopni
  • 0

#11

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

30 - 60 stopni to bardzo duzy rozrzut ale chodziło mi głównie o to czy nie było tego prosto nad twoją głową. Czyli to prawdopodobnie były sztuczne satelity których od groma lata po naszym niebie. Patrzyłeś na wschód, jedna leciała w twoim kierunku, druga w przeciwnym - w pewnym momencie znalazły sie w takiej pozycji do obserwatora że wyglądało to jak by stały.
  • 0

#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

na 100% było to UFO, w dzisiejszym świecie UFO kojarzy się ze statkami obcych. Błąd. Mianem UFO określamy niezidentyfikowany obiekt latający, póki tych światełek się nie zidentyfikuje będzie to UFO :-D
  • 0



#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm, byc moze szaraki mialy jakies loty cwiczebne, co w tym dziwnego, codziennie to widac przy dobrej widocznosci.
  • 0

#14

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To i ja sie o cos spytam:

przed wczoraj o godz. ok 4:00 nad ranem palac papierosa w oknie dostrzeglem gwiazde...
Niby nic dziwnego ale byla ona wieksza od pozostalych, zmieniala kolory (zolty, czerwony, niebieski, zielony itp.) oraz pulsowala nimi. Co to za zjawisko ? :P
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie znam sie za bardzo ale mogl to byc Wenus, tak mysle.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych