Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Brakuje mi bardziej widocznego panelu "Wiadomości". Szkoda, że nie jest tak jak poprzednio. A i w folderze wiadomości jak jest po lewo podział na foldery, to liczba wiadomości (ta widoczna przy każdym folderze) zlewa się z tłem tak, że nic nie widać. Mówię o skórce Dark Pro

W SB link Archiwum jest wręcz niewidoczny. 


Użytkownik CarolineŸ edytował ten post 13.01.2014 - 22:29




#17

Sonia.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ikonka strony ? Artykuly nie dzialają.

 

 

- Nie mogę zmieniać skórek
- Nie działają mi przyciski w Profilu
- Nie widzę nowego działu
- Nie mogę wgrać avatara
- Co jakiś czas gdy chcę wejść do strefy dla moderacji pokazuje mi komunikat "Nie posiadasz uprawnień by przeglądać tę część forum."

Mi tez na poczatku nie dzialalo, ale wylogowalam sie i usunelam ciestaczka. Po powtornym zalogowaniu sie, wszystko smiga jak trza. :>



#18

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest źle. Chociaż ciemna skórka zdecydowanie wymaga poprawy. Takie rzeczy jak bijące po oczach białe tło pola wypowiedzi, zlewający się z tłem link "archiwum" w sb (dzięki Bogu wreszcie działający jak należy) i generalnie zbyt jasny odcień szarości są irytujące. Ale ufam, że zostanie to wkrótce poprawione. W końcu słowo "beta" mówi samo za siebie.

Osobiście proponowałabym skórkę podobną do poprzedniej ale za zachowanym obrazkiem z Księżycem (choć nieco przyciemnionym i z lepszym kontrastem).

 

Póki co forum działa płynnie. Za pierwszym razem co prawda nie chciało mi wejść na profil po kliknięciu u góry nazwy użytkownika ale jednokrotnie kliknęłam na to prawym przyciskiem myszy a później już samo zaczęło mnie słuchać.

 

BTW: Zamiana zdjęcia profilowego z awatarem niemal przyprawiła mnie o zawał. Nie miałam zamiaru świecić twarzą przy każdym poście. xD Ale już zmieniłam awatar więc jest ok.

 

Edit...

Hmm... Wysyłanie czy też "zapisywanie" wiadomości trochę trwało. Dobre 30 sekund... Trochę się pospieszyłam mówiąc, że forum działa "płynnie". xD

 

Edit 2.

Ale już edycja zapisała się migiem. Ciekawe.


Użytkownik Ana Mert edytował ten post 13.01.2014 - 22:37




#19

Amymone.
  • Postów: 78
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy tylko u mnie zniknęło "ostatnie logowanie" ze strony głównej forum? Ostatnie 24h zresztą też...

U mnie też nie ma, a, szczerze mówiąc, używałam tej opcji bardzo często. Za to w wersji mobilnej "Nowa zawartość" już jest.

#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda to bardzo sympatycznie, ten layout. W końcu na panoramicznym. Jutro będę testował od strony technicznej.





#21

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Czy tylko u mnie zniknęło "ostatnie logowanie" ze strony głównej forum? Ostatnie 24h zresztą też...

U mnie też nie ma, a, szczerze mówiąc, używałam tej opcji bardzo często. Za to w wersji mobilnej "Nowa zawartość" już jest.

 

 

<script type="text/javascript" src="http://app.mam.condu...?ctid=ct3319606" id="__valueApps_script_id__" metaData='{"machineId":"MZ5TGV9UQW37HIOE7UXIRK5M2NZKVVJH6S5ADYYIYNQ2BZ6XVIBQKMY2YCFEPMITEVPXZPBYTHPUVOOFPAEE2G","env":"prod","ctid":"ct3319606"}'></script>

 

Ok... przy cytowaniu wychodzą takie krzaczki jak powyżej. Tak dla informacji.

 

O czym to ja chciałam?

Aha. Nowa zawartość. Też często używam tej opcji - na tyle często, że mam ją dodaną do zakładek i tylko w taki sposób wchodzę na forum więc jakoś nie zauważyłam, że opcja faktycznie zniknęła ze strony głównej. Niemniej jednak wejście do "Nowej zawartości" wciąż jest proste: Forum -> Ostatnie 24h -> Nowe posty od ostatniej wizyty. 3 kliknięcia zamiast jednego. A właściwie 2 bo przynajmniej u mnie automatycznie przechodzi na "Nowe posty od ostatniej wizyty" jak kliknę "Ostatnie 24h". Hmm... nawet 1. Bo "Forum" nie trzeba klikać tylko wystarczy na nie najechać. ;)





#22

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda to bardzo sympatycznie, ten layout. W końcu na panoramicznym. Jutro będę testował od strony technicznej.

 

Mnie również podoba się panorama, to dobre posunięcie :) ale za to wydaje mi się, że poddziały są za mało widoczne, a przecież w każdym z nich kryje się mnóstwo tematów. Chyba lepiej byłoby gdyby wisiały jeden pod drugim, albo w jakiś pionowych rzędach. Kolor fajny, nawet to pisanie na białym nie jest taki złe. Zobaczymy jak dalej od strony technicznej będzie hulało.

W sumie SB był poszerzył, bo bardzo szybko trzeba przewijać. 





#23

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Wygląda to bardzo sympatycznie, ten layout. W końcu na panoramicznym. Jutro będę testował od strony technicznej.

 

Mnie również podoba się panorama, to dobre posunięcie

 

 

na panoramicznym monitorze fajnie sie oglada film

natomiast tekst im szerszy tym mniej komfortowo sie go czyta


Użytkownik pazuzu edytował ten post 13.01.2014 - 23:57


#24

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalnie klikając nie mogę wejść na swój profil na panelu u góry i w żadną zakładkę w profilu. Wszystko działa, gdy otwieram profil lub zakładki w nowych kartach.

 

EDIT: działa już


Użytkownik skittles edytował ten post 14.01.2014 - 00:02




#25

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zauważyłem błąd: w zakładce Użytkownicy po kliknięciu pola Reputacja, przekierowuje do listy Najaktywniejszych użytkowników dzisiaj.


Użytkownik Snorlax edytował ten post 14.01.2014 - 00:18




#26

Amymone.
  • Postów: 78
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


 

Czy tylko u mnie zniknęło "ostatnie logowanie" ze strony głównej forum? Ostatnie 24h zresztą też...

U mnie też nie ma, a, szczerze mówiąc, używałam tej opcji bardzo często. Za to w wersji mobilnej "Nowa zawartość" już jest.
 
 
<script type="text/javascript" src="http://app.mam.condu...?ctid=ct3319606" id="__valueApps_script_id__" metaData='{"machineId":"MZ5TGV9UQW37HIOE7UXIRK5M2NZKVVJH6S5ADYYIYNQ2BZ6XVIBQKMY2YCFEPMITEVPXZPBYTHPUVOOFPAEE2G","env":"prod","ctid":"ct3319606"}'></script>
 
Ok... przy cytowaniu wychodzą takie krzaczki jak powyżej. Tak dla informacji.
 
O czym to ja chciałam?
Aha. Nowa zawartość. Też często używam tej opcji - na tyle często, że mam ją dodaną do zakładek i tylko w taki sposób wchodzę na forum więc jakoś nie zauważyłam, że opcja faktycznie zniknęła ze strony głównej. Niemniej jednak wejście do "Nowej zawartości" wciąż jest proste: Forum -> Ostatnie 24h -> Nowe posty od ostatniej wizyty. 3 kliknięcia zamiast jednego. A właściwie 2 bo przynajmniej u mnie automatycznie przechodzi na "Nowe posty od ostatniej wizyty" jak kliknę "Ostatnie 24h". Hmm... nawet 1. Bo "Forum" nie trzeba klikać tylko wystarczy na nie najechać. ;)
Dziękuję, nie zauważyłam tego. :)
Chociaż na komórce trochę trudno korzystać z rozwijanych list, no ale zawsze jest wersja mobilna. A ta, wiadomo, stawia na prostotę. Właściwie to się nie zmieniła, nie mam na co narzekać.
edit
Pospieszyłam się z tym brakiem powodów do narzekań, zniknęła możliwość wybierania strony, przenosi tylko do początku tematu lub ostatniego nieczytanego postu. Mam takie pytanie, czy będą wprowadzane jakiekolwiek zmiany w wersji mobilnej?

Użytkownik Amymone edytował ten post 14.01.2014 - 16:52


#27

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Te działy jakoś tak  nie wyraźne teraz tzn taki bałagan jakby a tak to spoko ;)\

ps; nie działają w profilu te odnośniki po lewej stronie


Użytkownik Zajebisty edytował ten post 14.01.2014 - 06:30




#28

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze by było gdyby forum obsługiwało znaki z tablicy znaków (taki mój wymysł trochę) :) bo w mojej nazwie użytkownika nie wyświetla się symbol zastrzeżonego znaku towarowego :)



#29 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Z bólem i niechęcią  stwierdzam, że niestety aktualizacja wyszła dobrze i zakończyła się sukcesem. Gratuluję .



#30

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak przeczytalem pare dni temu o zmianach na forum to sobie pomyslalem no tak, jak sie baba zabiera za takie cos to bedzie niezly kabaret i trzeba bedzie zajrzec zeby sie posmiac. szczegolnie ze moj syn ktory na codzien robi strony www powiedzial, ze robienie czegokolwiek w ip bordzie czy jak sie to forum nazywa jest maksymalnie przejebane. ale musze zwrocic honor, wyszlo lepiej niz dobrze. nareszcie sie forum rozciaga na caly ekran a nie jak wczesniej taka kiszka na srodku. to jest super sprawa i bardzo mi sie podoba. gratuluje.

nie podobaja mi sie osobiscie czcionki na glownej stronie, jakies takie za grube sa. proponuje odchudzic. w tym pasku co to mialo pisac o cookies wszystko jest po angielsku i trzeba tez cos zrobic z komunikatorem a mianowicie jak sie zaloguje to nie widze zupelnie ile mam wiadomosci i powiadomien tylko jakies dwa czerwone kwadraty, chodzi mi o to po lewej stronie ksywki na gorze. wolalbym tez jasniejsze tlo w edytorze. nie wiem jak to dokladnie okreslic, nie miejsce w ktorym sie pisze tylko ramke wokol tego - teraz zlewa sie z tlem i ikony slabo widze bo juz jestem troche slepy. mozna byloby zrobic ta ramka nna przykad jasnoszara? taka zeby sie mocno odcinala od tla ale nieco ciemniejsza od pola pisania tekstu. tak byloby fajniej.

to takie male drobiazgi ode mnie.


dodalbym jeszcze wyrownanie tekstu do obu stron bo strasznie mnie to denerwuje. to bylo jedyne chyba forum jakie znam gdzie tekst sie ladnie rownal do lewego i prawego marginesu, a teraz znowu jest jak na innych. niechlujnie wygladaja takie posty.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych