Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to w końcu jest z tym UFO ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mikolaj00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam .Jestem tu nowy więc witam wszystkich serdecznie :) .Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat UFO. W temacie siedzę od około tygodnia więc mam baaaaaaaaaardzo dużo pytań na ,które ciężko znaleźć odpowiedź :P . Jak narazie najwięcej wiem o rasie Anunnaki ,która ponoć stworzyła ludzi.
1. Czy oni żeczywiście nas stworzyli ?
2. Czy Reptilianie i Anunnaki to ta sama rasa ?
3. Czy to prawda ,że są dwa "gatunki Anunnaków (humanoidów i gadów) ?
4.Czy Reptilianie naprawde żądzą naszym światem ?
5. Czy to prawda ,że Plejadianie chronią nas i kontaktują się z ziemianami? Wiem to stąd : http://czasprzebudze...ilizacji-i-ras/
6.Jeśli tak to czemu pozwalają Reptilianom nami władać ?
7.Skąd ludzie mają informacje na temat różnych ras obcych ?

Proszę o odpowiedzi. :) Pozdrawiam :) :) :)
  • -1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

7.Skąd ludzie mają informacje na temat różnych ras obcych ?

Wymyślają. Tworzą sobie jakąś teorię. Potem ktoś w nią wierzy i dodaje od siebie jakieś szczegóły...
  • -2



#3

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na początek radzę zapoznać się z definicją UFO która różni się od cywilizacji pozaziemskich.

1. Czy oni żeczywiście nas stworzyli ?
2. Czy Reptilianie i Anunnaki to ta sama rasa ?
3. Czy to prawda ,że są dwa "gatunki Anunnaków (humanoidów i gadów) ?
4.Czy Reptilianie naprawde żądzą naszym światem ?
5. Czy to prawda ,że Plejadianie chronią nas i kontaktują się z ziemianami? Wiem to stąd : http://czasprzebudze...ilizacji-i-ras/
6.Jeśli tak to czemu pozwalają Reptilianom nami władać ?
7.Skąd ludzie mają informacje na temat różnych ras obcych ?

Kolejny "pseudo" fan fantastyki, ale postaram ci się odpowiedzieć na te pytania...
1.Nikt ani nic nas nie stworzyło, ludzie nie powstali sobie ot tak.Wszystko zależy od procesu ewolucji.A życie na ziemi i zarówno wodę dostarczyły najprawdopodobniej asteroidy bombardujące ją bardzo długo.
2.Nie ma czegoś takiego.Ludzkość nie odkryła jak dotąd żadnego życia pozaziemskiego...
3.Punkt wyżej, Boże...
4.Światem rządzą tylko pieniądze.
5.Jakaś beznadziejna strona?
6. Pkt 4
7.Nie ma żadnych informacji...Wszystko jest zmyślone...

Jak dla mnie ludzie tworzący takie bzdury i uważający to za prawdę nie są do końca normalni...

Użytkownik Runaway edytował ten post 29.12.2013 - 15:02

  • -2

#4

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Nie ma dowodów na to, że takie coś kiedykolwiek miało miejsce.

2. Nie, Annunaki są z mitologii sumeryjskiej, natomiast reptilianie to już kompletnie teoria spiskowa i science fiction.

3. Annunaki z tego co wiem wyglądają trochę jak więksi ludzie i są z Nibiru. O gadzich annunaki nie słyszałem :P.

4. Nie ma dowodów na to, że istnieją, więc nie ma dowodów na to, że rządzą naszym światem. NIE xD

5. Mają pochodzić z Plejad. Nordic aliens - bo tak się ich oryginalnie nazywa, są raczej pokojowo nastawieni, a wyglądem przypominają mieszkańców krajów skandynawskich.

6. Nie wiadomo czy istnieją, ale jeśli założymy że istnieją, to być może nie są to na tyle agresywne istoty + nie mają siły żeby pokonać reptilian. Dobra, zagalopowałem się, nie ma raczej czegoś takiego.

7. Pozwolę sobie kogoś zacytować z innego tematu

Na 100% nie mozna traktowac tych danych jako prawdziwe, jest to swego rodzaju mala encyklopedia powstala na podstawie ZEBRANYCH relacji np. z abdukcji, spotkan z obcymi, przekazow channelingowych, tajnych dokumentow itp.



Ten cytat jest z tego tematu: http://www.paranorma...rystyka-obcych/ <-- zajrzyj sobie.

Użytkownik owerfull edytował ten post 29.12.2013 - 15:08

  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Annauaki to boskie istoty z mitologii. Interpretacja, że to kosmici to już czyjś pomysł.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie stworzyła nas ewolucja tylko jacyś kosmici, to skąd się wzięli ci kosmici?
  • 0



#6

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, choćby pomysł takiego człowieka jak Zecharia Sitchin, który napisał "Kroniki Ziemi". Ale jeśli mam komuś napisać czym są te annunaki, to już wolę nie używać interpretacji jakichś fanatyków ufologii
  • 0

#7

Mikolaj00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodziło mi o to że nas stworzyli lecz zmanipulowali genetyczne neandertalczyka a to co powstało to współczesny człowiek ;)
Do Runaway : NIE JESTEM PSEUDO FANEM FANTASTYKI I PROSZĘ MNIE TAK NIE NAZYWAĆ . PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEMATEM A ODPOWIADAĆ DOPIERO POTEM :)
Dzięki za odpowiedzi :)

Użytkownik Mikolaj00 edytował ten post 29.12.2013 - 15:22

  • 0

#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś jeden coś tam napisał, inny powtórzył i zrobiła się cała teoria ufologiczna.
  • -1



#9

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Repitalianie :] Hah i wszystko jasne ;) W ogóle kto wymyślił takie coś?

Użytkownik Zajebisty edytował ten post 29.12.2013 - 15:56

  • 0



#10

Mikolaj00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedzi . Poszukam jeszcze informacii na temat Anunnaków. Ale spójżmy na tą sprawę logicznie. Starożytni sumerowie na glinianych tabliczkach opisywali przylot anunnaków na ziemię .Podali nawet jak oni wyglądają .Znane są imiona niektórych z nich. Poza tym skąd mieli by informacje np. o tym ,że słońce jest w centrum układu słonecznego. Znali oni wszystkie znane nam planety oraz (naprawdę istniejącą) planetę x (nibiru) ,o której naukowcy dowiedzieli się bardzo niedawno .Ona mija nasz układ co 3600 lat. Między homo erectus a neandertalczykiem jest ponoć 2000000 lat . Te grupy są do siebie dość podobne. A nagle nie wiadomo skąd pojawia się homo sapiens sapiens (współczesny człowiek) w niemal tym samym czasie neandertalczyk znika z ziemi. Ewolucja nie zdążyła by zadziałać w tak krótkim czasie. Uważam ,że Anunnaki żeczywiście istnieją i ingerowali w naszą genetykę. Co do Reptilian nie mam pewnci :P . Mimo wszystko szanuję wasze zdanie :) . Aaaaa ,jeszcze jedno anunnaki są ponoć bardzo wysocy (3-10m) w bibli (księga rodzaju) są opisane takie giganty a dziś odnajdywane są ich szkielety .Wpiszcie sobie w grafikę "Nefilim" lub "Szkielety Anunnaki" :)

Dołączona grafika
edycja:
ultimate

  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znali oni wszystkie znane nam planety oraz (naprawdę istniejącą) planetę x (nibiru) ,o której naukowcy dowiedzieli się bardzo niedawno


Istnienia nibiru nikt nie udowodnił, jest to tak samo realny twór jak wioska smerfów. Jedyne co odkryto to planetoida sedna
http://pl.wikipedia....i/(90377)_Sedna

Między homo erectus a neandertalczykiem jest ponoć 2000000 lat

Najmłodsze skamieniałości pochodzące z Jawy sprzed około 200–400 tysięcy lat dowodzą, że Homo erectus przetrwał na Jawie co najmniej 250 tysięcy lat dłużej niż na kontynencie azjatyckim i około 1 mln lat dłużej niż w Afryce.

Najpierw poczytaj na tematy o których chcesz się wypowiadać. Przy okazji poczytaj słownik ortograficzny.
  • 1



#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Starożytni sumerowie na glinianych tabliczkach opisywali przylot anunnaków na ziemię

O nie. Sumerowie opisali w swych mitach boskie istoty, synów boga anu, którzy byli na Ziemi z mitycznych złotych czasach, pełniąc rolę aniołów boga Marduka. Gdy Marduk stworzył już wszystko na ziemi i ulepił z gliny Człowieka, podzielił Anannuaków, trzystu sytuując w niebie a trzystu na Ziemi. Mieli za zadanie pilnować losów człowieka. Często pojawiają się w przekleństwach, gdy przeklinający żąda od Anu danego człowieka aby zesłał nań nieszczęścia.
http://oracc.museum....deities/anunna/

To Sithin sobie wszystko zinterpretował uznając że Bóg Marduk to planeta a aniołowie to jej mieszkańcy, a skoro tak to ich "przybycie na ziemię" musiało być podróżą kosmiczną, a skoro tak...

Równie dobrze możemy wziąć skandynawski mit, uznając że Asgard to planeta, a Bifrost to tunel czasoprzestrzenny, sleipnir to nadświetlny statek a walkirie to małe pojazdy z których kosmici obserwowali przebiegi bitwy.
  • 1



#13

KubinToJa.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://czasprzebudze...ilizacji-i-ras/

Nie wiem kto stoi za tym blogiem, ale jest dobry. Wielkie organizacje badające kosmos nie dowiodły istnienia jakiegokolwiek życia poza naszą planetą (ewentualnie je ukrywają, ale nie wciskajmy tu teorii spiskowych), a tu pojedynczy typek wyskakuje z całą encyklopedią. Ale przeglądając jego stronę można się natknąć na taką [url="http://czasprzebudze...ypomniec/"]klik[/url perełkę, więc cóż... niczego specjalnego nie oczekujmy.

Użytkownik KubinToJa edytował ten post 30.12.2013 - 09:58

  • 0

#14

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeśli chcesz się zagłębić w ten temat, to polecam Ci książkę "Galaktyczna Rodzina czyli Bardzo Starożytna Historia Ludzkości" autorstwa wojmus. Książkę namawiam do kupienia pod tym adresem
http://www.ceneo.pl/7811031

Tutaj masz Channeling istoty, która przedstawia się Generela i pochodzi z Plejad.
http://czaneling.awardspace.com/odpowiedzi.html


Pamiętaj, że póki co nie ma potwierdzenia i musisz pewne rzeczy brać na wiarę, bo istnieje jakaśtam szansa, że koledzy wyżej mają rację ;)
  • 0

#15

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do tematu, to raczej nigdy nie wierz w 100% w to, co pisze w Internecie. Dopóki kosmici sami się nie ujawnią, doputy będziemy jedynie mogli spekulować na temat jak się zwała ich rasa, skąd byli, jakie mają zamiary, czy w ogóle istnieją.

Ja wiem, że masz 13 lat. Nie chcę obrazić Twej osoby, ale błagam, naucz się ortografii, bo błędy jakie popełniasz bolą w oczy bardzo. No i jeszcze spacje dajemy po znakach interpunkcyjnych, a nie przed. Nie rozumiem skąd się wzięła w polskich internetach moda na coś takiego..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych