Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć Elisy Lam - zagadka hotelu Cecil


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#31

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to by była już raczej antyreklama jak dla mnie :-P
  • 2

#32

KubinToJa.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cóż, dopiero obejrzałem film i wniosek mam taki:
przede wszystkim, ruchy kobiety są w jakiś sposób przesadzone, teatralne. sposób w jaki sposób wchodzi do windy i pochyla się nad guzikami przypomina zachowanie osoby pijanej (na narkotykach się za słabo znam żeby oceniać co mogła zażyć). z kolei to paniczne wyglądanie z windy i chowanie się sztywno w rogu przypomina trochę dziecinną zabawę - jednocześnie ruchy dziewczyny są trochę zbyt skoordynowane jak na osobę pijaną. i w końcu - moim zdaniem najbardziej zagadkowa część nagrania - widzimy naszą ofiarę rozmawiającą z... właściwie niczym (swoim urojeniem?), a jej gestykulacja znacznie przerasta ruchy typowej osoby prowadzącej rozmowę. nie pasuje to do teorii, że dziewczyna była pijana - osoby nietrzeźwe może i widzą podwójnie, ale taka panika i widzenie czegoś co nie istnieje to już prędzej efekt nieodpowiedzialnego grzybobrania ;)
  • 0

#33 Gość_UlzzangGirl

Gość_UlzzangGirl.
  • Tematów: 0

Napisano

Całkiem niedawno natrafiłam na artykuł, gdzie ktoś cytował wpisy  z jej bloga. Po wpisach można było wywnioskować, że nie koniecznie była do końca zdrowa psychicznie. Ponoć była chora na depresję, mogła więc popełnić samobójstwo skacząc do zbiornika. 


  • 0

#34

gos123.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy można założyć taką teorię: Było to morderstwo, w które były zamieszane co najmniej trzy osoby, w tym pracownik hotelu. Wszystko planują na jego zmianie. Jeden ją śledzi; gdy Elisa wchodzi do windy,daje cynka pracownikowi, który blokuje czujnik ruchu, przez co winda nie może ruszyć. Patrzy na korytarz, widzi dwóch mężczyzn zbliżających się i z lewej i prawej strony. Wraca przestraszona do windy. Wychodzi, by z nimi porozmawiać. Mordercy wiedzieli, że w windzie są kamery, dlatego stoją w takiej odległości, żeby widz nie był w stanie ich zobaczyć. Dziewczyna raz rozmawia z jednym, raz z drugim ( odwracanie głowy ) Grożą jej, więc w końcu zrezygnowana opuszcza ręce i idzie z nimi. Dają cynka pracownikowi,że już z nimi idzie; pracownik odblokowuje czujnik ruchu, przez co winda się zamyka.
  • 0

#35

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Założyć oczywiście można, nawet prawdopodobna sytuacja, ale co do tej windy cóż, moim zdaniem ona po prostu miała taki mechanizm, zauważcie że dziewczyna co chwila nie pozwalała się jej zamknąć, jak wiecie windy mają czujniki, jak się stoi zbyt blisko drzwi bądź co chwila staje w nich czasem się po prostu nie zamykają, to samo z wciskaniem wielu guzików, a jeśli była to winda z gatunku tych "mówiących" (sam mam taką w budynku, "proszę się odsunąć od drzwi" i takie tam) w połączeniu z naszą główną bohaterką i jej problemami psychicznymi daje to już jakieś pole do interpretacji. Możliwe że ktoś ją zaczepiał spoza windy, dlatego wychodziła i z kimś gadała, możliwe że ktoś był na tyle chamski (skoro mieszkali tam przestępcy seksualni, mogli krzyczeć coś w stylu "chodź zabawmy się") że ją w końcu sprowokował, wyszła z windy i już do niej nie wróciła. Naprawdę z tego jednego filmiku można ustalić tyle wersji, że samo w sobie jest to bezcelowe. A skoro eksperci mając dostęp do miejsca zbrodni nie byli w stanie do tej pory nic wykombinować, nie sądzę żeby finał historii znalazł miejsce na Paranormalne.pl.


Użytkownik Cmb edytował ten post 16.12.2014 - 15:11

  • 1

#36

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zważywszy że zaraz po wejściu zaczęła przyciskać guziki od góry do dołu jeden po drugim, to winda mogła zwariować.


  • 0



#37

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich jestem nowa i temat Elisy oraz inne okazje kiedy odwiedzałam forum zachęciły mnie by się przyłączyć.
W tym temacie siedzę  od wczoraj, na youtube jest sporo publikowani tego filmu i ciekawe komentarze zwłaszcza od jednego z użytkowników który twierdzi że to morderstwo. Zjawiskami paranormalnymi interesuje się od dawna al. Jestem sceptykiem.  
W tym temacie polecam przekrojowo poczytać angielską wikipedie http://en.wikipedia....th_of_Elisa_Lam  i komentarze FatBox’a pod filmikiem https://www.youtube....h?v=3TjVBpyTeZM

 

Jeśli chodzi o tmblr prawdopodobnie ktoś go shakował i kontynuował wpisy-wbrew pozorom nie jest to trudne i niemożliwe.
Co ja natomiast myślę o całej sprawie? Moim zdaniem Pani Elisa dostała napadu schizofrenii . Nie wiem o ile autentyczny jest fragment wpisu Bootsyou że Elisa słyszała i widziała dziwne rzeczy i miała duże poczucie odrealnienia ale wydaje się to dość istotna przesłanka tego schorzenia i jeśli jest to prawda to moim zdaniem wyjaśnia calą sprawę.

Wiadomo że Elisa miała zaburzenia bipolarne i to również może się wiązać z problemami zdrowia psychicznego a tego typu choroby mogą się nawarstwiać. Znane są również i możliwe choć dosyć rzadkie przypadki rzutów schizofrenii u dorosłych. Dlatego nawet jeśli nigdy wcześniej nie miała tego typu objawów to nie wyklucza choroby w wieku dorosłym. Wszystkie jej zachowania w windzie mogą wskazywać na rzut chorobowy. Wydaje się że ta młoda kobieta jest mocno pobudzona i wykazuje irracjonalne zachowania. Niektorzy doszukują się w jej gestach dłoni chęci wpłynięcia na czujnik windy lub uwaga tu robi się dziwnie : zabawy w otwieranie portalu do innego wymiaru ?. Dla mnie oba wyjaśnienia zarówno to racjonalne jak i bardziej ryzykowne to nie ta droga…

 

Z drugiej jednak strony wideo jest ponoć edytowane, a w pewnym momencie po lewej stronie na podłodze widać dziwny obiekt – w przedziale 2:27 - 2:29. Niektórzy twierdzą ze może być to fragment stopy napastnika który pozostaje niewidoczny. Zwolennicy teorii o morderstwie wręcz sugerują że w cala sprawę zamieszany jest personel. To wyjaśniłoby nie działającą windę <możliwe jednak ze się zablokowała od wciskania klawiszy>, wycięte fragmenty nagrania,  oraz to gdzie znaleziono Elise-pracownik miałby klucz, choć znowu niektórzy sugerują że wyjście ewakuacyjne na dach umożliwiało by Elisa sama tam poszła.

 

Co do środków odurzających choć siedzę nieco w  temacie ich wykrywania we krwi to niestety nie jestem na tyle w temacie by stwierdzić jak długo narkotyki czy też metabolity znajdują się w organizmie-w plynach ustrojowych a przede wszystkim we krwi. Sugerowano ze dziewczyna zachowuje się jak pod wpływem ecstasy albo jakiegoś innego narkotyku. Możliwe jest tez zażycie koktajlu z różnych prochów.  Nie jestem więc pewna- może sladów po prochach i ich metabolitach miało już prawa nie być w jej organizmie.

 

Podobno tez choć badano czy dziewczynę ktoś napastował to wyników nie podano, choć inne źródła twierdza ze gwałt wykluczono. Z ciekawostek dodam że zlokalizowano krwawienie w okolicach strefy analnej ale możliwe że krwawienie zostało spowodowane nie napastowaniem a po prostu dekompozycja ciała w wodzie i puchnięciem.

Ja pozostanę przy mojej teorii rzutu schizofrenii. Wydaje się to najbardziej wiarygodne na chwilę obecną zwłaszcza ze taki napad schizofrenii bez opieki lekarza i środków farmakologicznych może doprowadzić do tego że chora osoba zrobi sobie poważną krzywdę. Jeśli Elisa w napadzie choroby była przerażona wyimaginowanym napastnikiem to całe jej zachowanie łącznie z rozebraniem się do naga i ucieczką ‘pod wodę ‘. Wielka szkoda tej dziewczyny.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 14.02.2015 - 00:29

  • 0

#38

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Policja byłaby w stanie stwierdzić, kiedy doszło do krwawienia, ale nie ma obowiązki tego ujawnić, więc możemy gdybać, co tak naprawdę się stało.

A co do jej zachowania - czy jacyś psychiatrzy itp. nie są w stanie stwierdzić czy jest po narkotykach czy to choroba psychiczna? Wydaje mi się, że naprawdę dobrzy lekarze byliby w stanie to wywnioskować, bo na pewno coś z jej zachowania jest nienaturalne dla choroby psychicznej i narkotyków.
  • 0

#39

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

na pewno coś z jej zachowania jest nienaturalne dla choroby psychicznej i narkotyków.

Choroby psychiczne i narkotyki mogą wywoływać nienaturalne zachowania. A co to są zachowania nienaturalne dla chorób psychicznych?


  • 0



#40

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up A co to są zachowania nienaturalne dla chorób psychicznych?

Zachowania, które nie występują u osób chorych, po prostu niespotykane przy schizofrenii itp. Na pewno ci ludzie są w stanie stwierdzić i zaobserwować więcej niż my, jakiś drobny szczegół może mieć wielkie znaczenie.

Użytkownik Shae edytował ten post 16.02.2015 - 15:23

  • 0

#41

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nie wiadomo jakie było to zaburzenie, to trudno ocenić niespotykaność objawów. Zwłaszcza że te są u ludzi bardzo różnorodne. Schizofrenia może mieć bardzo różnorodne objawy od łagodnych z lekkim zaburzeniem logiki rozumowania czy słyszeniem głosów, aż po ciężkie zaburzenia włącznie z projekcją nieistniejącego świata. Tak więc u jednej osoby strach przed nieistniejącym napastnikiem i chowanie się w zbiorniku przeciwpożarowym, może być objawem nietypowym, ale u innej osoby spodziewanym.


  • 0



#42

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka ze nawet obecne nurty psychologiczne/psychiatryczne choć i owszem klasyfikują jednostki chorobowe to każdy przypadek rozpatrują osobno i czasem nie nazywają konkretnej choroby a raczej zaburzenia. Schizofrenik schizofrenikowi nierówny a  zachowania agresywne/kompulsywne/tiki itp. wystyępuja w wielu bardzo róznych jednostkach chorobowych. Tak naprawde nie wiadomo czy dziewczyna macha rękoma ponieważ

a)rozmawia z kimś< w domysle z napastnikiem>  i nerwowo stara sie mu przekazać jakies informacje

b) ma jakies omamy wzrokowe w wyniku choroby psychicznej/zażycia narkotyku

c)macha rękoma przed czujnikiem windy.

 

Z tego co wiadomo dziewczyna cierpiała już na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. To nie wyklucza <jak mniemam bo psychiatrą nie jestem> także innych problemów psychicznych np. późnego napadu schizofrenii. Jeśli też informacje zawarte w tym przetłumaczonym tutaj artykule są z wiarygodnego źródła <nie natknęłam się na nie w innych miejscach> to ta dziewczyna podobno mówiła swoim znajomym że widzi i słyszy dziwne rzeczy i ma poczucie odrealnienia oraz  trudności w odróżnieniu jawy od fikcji. To jest klasyka schizofrenii.

 

Fakt jest następujący-psychiatra aby ocenić pacjenta musi z nim POROZMAWIAĆ żeby zrozumieć co leży u podstaw zachowania. Dlatego możemy spekulować co ta dziewczyna myśli kiedy wykonuje te wszystkie dziwne gesty bo teorie są różne. Kluczowe dla poznania choroby psychicznej jest zrozumienie co czuje pacjent i co o tym myśli a tych informacji jesteśmy pozbawieni w tym przypadku.

 

Co do narkotyków-działają różnie na różne organizmy. Nie tylko w zależności substancji głównej ale tez domieszek i wypełniaczy które są szeroko stosowane przez dealerów do 'rozcieńczania'. Co najważniejsze jednak narkotyk może spowodować omamy wzrokowe/słuchowe czy napad psychotyczny oraz wszystkie inne objawy typowe dla chorób psychicznych choc oczywiście sa to zazwyczaj objawy które znikają gdy narkotyk ulegnie wydaleniu z organizmu.

Naprawdę przykro mi bo nie jestem w stanie stwierdzić czy to jest możliwe aby narkotyk/jego metabolity zniknęły z organizmu w 100% w wyniku metabolizmu w takiej sytuacji i po takim czasie. Bardzo możliwe że policja zna odpowiedź ale nie chce jej ujawnić co może być zrozumiałe przez wzgląd na rodzinę zmarłej <zażywanie narkotyków, gwałt itp.>.


@up
Policja byłaby w stanie stwierdzić, kiedy doszło do krwawienia, ale nie ma obowiązki tego ujawnić, więc możemy gdybać, co tak naprawdę się stało.

A co do jej zachowania - czy jacyś psychiatrzy itp. nie są w stanie stwierdzić czy jest po narkotykach czy to choroba psychiczna? Wydaje mi się, że naprawdę dobrzy lekarze byliby w stanie to wywnioskować, bo na pewno coś z jej zachowania jest nienaturalne dla choroby psychicznej i narkotyków.

 

Teoretycznie tylko psychiatra który leczył ja wcześniej mógłby coś powiedzieć. Wiadomo ze cierpiała juz na zaburzenia afektywne dwubiegunowe i choć teoretycznie predysponuje to np. do samobójstwa to nie każdy pacjent z tymi zaburzeniami będzie wykazywał taką chęć. Nawet w obrębie jednej choroby pacjenci są rożni

Po samym zachowaniu nie można określić co sie dzieje z ta dziewczyną bo nie wiadomo co ją kieruje.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 17.02.2015 - 00:41

  • 0

#43

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem, ze jeśli miała coś takiego jak tumbrl, to na pewno miała też facebooka. Znalazłem 2 konta, pierwsze z nich:

https://www.facebook...a.lam.7?fref=ts jest na bieżaco aktualizowane

Na 2 z nich:

https://www.facebook...lam.338?fref=ts ostatnia aktywność pochodzi z czerwca 2014.

Nie wiem, które z tych kont jest jej, ale na zdjęciach z obu wygląda podobnie. Być moze oba to fejki, chociaż nie sądze, bo są prowadzone od 2007 roku. Regularnie...

 

tu znajduje się przyspieszona wersja filmu, która mniej więcej odpowiada rzeczywistej prędkości zdarzeń. Orginalne nagranie wrzucone do Internetu zostało z niewiadomych przyczyn spowolnione.

Jeszcze odnośnie filmu: Na co dzień Elisa nosiła okulary, których nie miała na nagraniu. Być może nie miała też soczewek. Wchodząc do windy na samym początku filmu wcale nie musiała wciskać wszystkich guzików, możliwe że szukała tego właściwego. (Zatrzymania drzwi? Może na kogoś czekała?) Na nagraniu nie ma dźwięku, ale po wciśnięciu guzików wygląda jakby usłyszała coś co ją przestraszyło. Wychyla się na zewnątrz i chowa w kącie windy. Kolejna rzecz - naprzeciwko windy znajduje się lustro. Po jej zachowaniu widać że coś w tym lustrze zobaczyła. Całą teorię burzą jedynie dziwne ruchy rąk. Na pewno nie jest to gestykulacja, bardziej jakieś majaki, halucynacje. Wygląda jakby próbowała po omacku coś przesuwać lub badać dotykiem. Do tego jeśli wierzyć komentarzowi w spowolnionym filmiku, to z nagrania ktoś wyciął 54 sekundy

https://tieryas.word...sa-lam-updates/ tutaj opis wycieczki kilku chińczyków do hotelu Cecil. Na nagraniu jest m.in. widok z windy na korytarz.

Co by sie jednak nie działo w okolicach windy, to jakim cudem Elisa znalazła się na dachu? Nawet jeśli wlazła tam sama, to coś musiało ją zwabić. Od wejścia na dach do zbiorników z wodą jest spory kawałek + schody do pokonania. Nie da się tam tak po prostu nieszczęśliwie wpaść. Przypomina mi się klasyka gatunku - "Lśnienie" i te zwidy Jacka, które doprowadzają do tragedii :)


  • 2

#44

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem, ze jeśli miała coś takiego jak tumbrl, to na pewno miała też facebooka. Znalazłem 2 konta, pierwsze z nich:

https://www.facebook...a.lam.7?fref=ts jest na bieżaco aktualizowane

Na 2 z nich:

https://www.facebook...lam.338?fref=ts ostatnia aktywność pochodzi z czerwca 2014.

Nie wiem, które z tych kont jest jej, ale na zdjęciach z obu wygląda podobnie. Być moze oba to fejki, chociaż nie sądze, bo są prowadzone od 2007 roku. Regularnie...

https://www.youtube.com/watch?v=1YO4QbaNDjI

 tu znajduje się przyspieszona wersja filmu, która mniej więcej odpowiada rzeczywistej prędkości zdarzeń. Orginalne nagranie wrzucone do Internetu zostało z niewiadomych przyczyn spowolnione.

Jeszcze odnośnie filmu: Na co dzień Elisa nosiła okulary, których nie miała na nagraniu. Być może nie miała też soczewek. Wchodząc do windy na samym początku filmu wcale nie musiała wciskać wszystkich guzików, możliwe że szukała tego właściwego. (Zatrzymania drzwi? Może na kogoś czekała?) Na nagraniu nie ma dźwięku, ale po wciśnięciu guzików wygląda jakby usłyszała coś co ją przestraszyło. Wychyla się na zewnątrz i chowa w kącie windy. Kolejna rzecz - naprzeciwko windy znajduje się lustro. Po jej zachowaniu widać że coś w tym lustrze zobaczyła. Całą teorię burzą jedynie dziwne ruchy rąk. Na pewno nie jest to gestykulacja, bardziej jakieś majaki, halucynacje. Wygląda jakby próbowała po omacku coś przesuwać lub badać dotykiem. Do tego jeśli wierzyć komentarzowi w spowolnionym filmiku, to z nagrania ktoś wyciął 54 sekundy

https://tieryas.word...sa-lam-updates/ tutaj opis wycieczki kilku chińczyków do hotelu Cecil. Na nagraniu jest m.in. widok z windy na korytarz.

Co by sie jednak nie działo w okolicach windy, to jakim cudem Elisa znalazła się na dachu? Nawet jeśli wlazła tam sama, to coś musiało ją zwabić. Od wejścia na dach do zbiorników z wodą jest spory kawałek + schody do pokonania. Nie da się tam tak po prostu nieszczęśliwie wpaść. Przypomina mi się klasyka gatunku - "Lśnienie" i te zwidy Jacka, które doprowadzają do tragedii :)

 

Shakowac konto osoby prywatnej po takim sławnym incydencie to bułka z masłem-gwarantuje.Zdarzało sie już że w tego typu przypadkach dokonywano przejęcia strony i podszywania sie pod kogoś/organizacje.  Tak było np. po masowym samobójstwie członków sekty Heaven's Gate i na pewno w wielu innych przypadkach.

 

Pierwsze konto z fejsa-to zupelnie nie ta dziewczyna, twarz jest zupełnie inna

Drugie konto-dziewczyna też niezbyt podobna na pewno nie wygląda na studentkę tylko osobę koło 17 <chyba ze latami mialaby nie zmieniac fotki no i zakladajac ze to konto nie jest shakowane>

 

Po za tym podszywanie sie pod kogos na fejsie jest na porządku dziennym. Sama znam chyba z 10 kont mojego ulubionego aktora który prawie napewno na fejsie nie ma ani jednego konta oficjalnego a co dopiero prywatnego.

 

Nie do końca wiem jaka jest Twoja Teoria bo wyczuwasz ze coś jest nie tak ale wydaje mi się ze w sumie też raczej jesteś za tym że miała halucynacje i sama zrobiła sobie krzywdę. Jej zachowanie tak czy siak wydaje się dziwne. Ja też jestem płochliwa osobą ale gdyby mnie cos wystraszyło trochę wysunęłabym na chwile głowę i napewno nie chowala sie do windy az tak <chyba ze to sprawa zycia i smierci>. Ktos sugerowal że Elisa zachowuje się jakby wykonywała rytuał przejscia do innego wymiaru poprzez winde <?> naciska wszystkie guziki i to pokolei, sukcesywnie,chodzi po kwadracie, wykonuje dziwne gesty. To naprawdę wskazuje na jakiś problem psychiczny.Wiadomo ze miala tej natury problemy- afektywna chorobe dwubiegunową. No i załozyciel tego tematu na forum wspominiał jakoby miała żalic sie kolezanką przez Internet ze widzi dziwne rzeczy i słyszy dziwne głosy, jest oderwana od rzeczywistości a to sugeruje schizofrenię

 

Jesli chodzi o wejscie na dach zacytuje to co jest na stonie z Twojego linku 'Again, I was surprised at how easy it was to reach the top through the fire escape. The guy just went up there and there was no security. The video ends on that note (major props to FilmTransformer for doing this)' To wskazuje na to że jesli zechciala to mogła w kazdej chwili wejsć na dach bez niczyjej ingerencji. Mogla mieć napad schizofrenii a to mogło doprowadzić ją do wielu dziwnych zachowań...

 

Za morderstwem przemawia pociecie nagrania i fragment stopy ktory widac w pewnym momencie po lewej strony szpary windy-sugeruje to udzial osób trzecich ale pomimo to średnio do mnie przemawia teoria morderstwa.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 21.02.2015 - 16:26

  • 0

#45

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Shakowac konto osoby prywatnej po takim sławnym incydencie to bułka z masłem-gwarantuje.Zdarzało sie już że w tego typu przypadkach dokonywano przejęcia strony i podszywania sie pod kogoś/organizacje.  Tak było np. po masowym samobójstwie członków sekty Heaven's Gate i na pewno w wielu innych przypadkach.

Pierwsze konto z fejsa-to zupelnie nie ta dziewczyna, twarz jest zupełnie inna
Drugie konto-dziewczyna też niezbyt podobna na pewno nie wygląda na studentkę tylko osobę koło 17 <chyba ze latami mialaby nie zmieniac fotki no i zakladajac ze to konto nie jest shakowane>

Po za tym podszywanie sie pod kogos na fejsie jest na porządku dziennym. Sama znam chyba z 10 kont mojego ulubionego aktora który prawie napewno na fejsie nie ma ani jednego konta oficjalnego a co dopiero prywatnego.

 

Dlatego napisałem, że oba konta są prowadzone od 2007 roku, wiec nie zostały utworzone po śmierci Elisy (2013 rok). Na zdjęciu z 1 konta to nie ona? a ile może być Elis Lam z Vancouver o azjatyckich rysach twarzy?

 

 

Jesli chodzi o wejscie na dach zacytuje to co jest na stonie z Twojego linku 'Again, I was surprised at how easy it was to reach the top through the fire escape. The guy just went up there and there was no security. The video ends on that note (major props to FilmTransformer for doing this)' To wskazuje na to że jesli zechciala to mogła w kazdej chwili wejsć na dach bez niczyjej ingerencji.

Ja nie zaprzeczyłem, że wejście na dach jest proste. Napisałem, że nie da się tam wejść przypadkiem i nie można przez przypadek tak sobie wlecieć do zbiornika z wodą. Trzeba wejsć po drabinie, położonej kilkanaście metrów nad ulicą. Nawet jeśli drzwi ewkauacyjne były jakimś cudem otwarte, to docierając na dach trzeba pokonać długą drogę, kilka razy skręcić i wejśc po kolejnych schodach, zeby znaleźc się nad zbiornikiem i móc tam wpaść. Dlatego ktoś lub cos musiało ja tam zwabić. Ewentualnie zabito ją wcześniej, rozebrano i wrzucono do srodka.

 

 

Ja też jestem płochliwa osobą ale gdyby mnie cos wystraszyło trochę wysunęłabym na chwile głowę i napewno nie chowala sie do windy az tak chyba ze to sprawa zycia i smierci

W tym przypadku, jak się okazało... była.

 

Nie twierdze ani, ze to było zabójstwo, ani cokolwiek innego. Analizuje tylko fakty

 

Co do buta po lewej stronie windy, to moim zdaniem to jej noga, którą po prostu zostawiła w tyle.


Użytkownik kupa edytował ten post 21.02.2015 - 16:50

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych