Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawa wersja Atlantydy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sarmata Scytujący.
  • Postów: 29
  • Tematów: 5
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeśli tak podchodzisz do tych tekstów, to czemu nadal je wklejasz? Skoro Księga Popiołów okazała się niezbyt wiarygodna?

Jako próbę odmiennego podejścia do tematu. Oraz ciekawostkę dla lubiących poznać coś nowego. Swoją drogą jestem zwolennikiem tezy że Antarktyda to dawna Atlantyda. Zobacz tam się nawet Niemcy z Amerykanami bili na koniec wojny. To moje subiektywne zdanie na podstawie intuicji tylko. Jeśli ktoś się czuję urażony tym tematem to przepraszam. Ja tam żyje w świecie goblinów rusałek i smoków. Ale w głowie. Nawet wczoraj mi przyszło pod chatę 8 17-letnich dziewczyn przebranych za Rusałki i powiedziały cukierki albo psikus. Ale jak mi przyszedł dzieciar przebrany za ciupakabre o 21 00 to naprawdę przez chwile się bałem o swoje życie. Jestem tylko bardem.
http://www.youtube.com/watch?v=MGZag6XntL4
  • 0

#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odmiennych podejść można wysnuć bardzo wiele, tylko co z tego? Po co czytać teksty do których nie podchodzi się z odrobiną krytycyzmu - bo to fajne fantazje czy co?
  • 0



#18

Sarmata Scytujący.
  • Postów: 29
  • Tematów: 5
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dla Ciebie nie muszą być fajne. Mi nie zależy żeby plusy i minusy zbierać jak na pejsbooku lajki. Mnie cieszy 1000 wyświetleń. Czyli ktoś to czyta. To że Ciebie to nie ciekawi nie znaczy że nie ma ludzi których to ciekawi. W ogóle niech jakiś moderator zakończy ten temat da do jakiś ciekawostek może lepiej. To są tylko wyrywki z książki która ma 1000 stron i to raczej encyklopedia napisana w staropolszczyźnie. Nie dla laików a dla PanSłowianistów. Może troche fantastyka. Ale w każdej legendzie ziarno prawdy:

  • 0

#19

Paleoantropolog.
  • Postów: 108
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W temacie jest "ciekawa wersja Atlantydy" , ale ~6/18 odpowiedzi jest na ten temat,zaś reszta o słowianach i słowotwórstwie. Czyżbyście sądzili, że Atlantydą było państwo słowian ?

Użytkownik Paleoantropolog edytował ten post 28.11.2013 - 20:49

  • 0

#20

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

My? Sarmata próbuje nas o tym przekonać. Ale nie martw się, zapewne on sam swoich postów nie rozumie...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych