Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewinne igraszki, a może jednak coś?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#16

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba nagrywać w nocy i nie musi być to jakiś zaawansowany sprzęt z mikrofonem, wystarczy zwykły telefon komórkowy z opcją nagrywania potem wrzucić to do audacity, obrobić i słuchać.
  • 0

#17

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, namówię ją jeszcze do tego, a w tym czasie będę pisał tu cokolwiek co się będzie działo w ostatnim czasie, bądź cokolwiek.

A jak to wygląda pod przykładem demona? Może ktoś wie, jakie demony mają "zwyczaje" przed opętaniem?
  • 0

#18

Bastila.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może Twoja dziewczyna spróbuje wywołać te duchy?
  • -1

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie, ściemniasz. Bajasz że twoja dziewczyna mieszka w pałacu. Może jest tą fermioną z harrego pottera.
Aha, koleżanki jej siostry widzą ducha małej dziewczynki. Czyli co, mają zbiorowe halucynacje?
A ten facet od jej matki niczego ciekawego nie widzi, nic go nie straszy po nocy, nie tarmosi?

A jak to wygląda pod przykładem demona? Może ktoś wie, jakie demony mają "zwyczaje" przed opętaniem?

Taa, czuję jaki będzie dalszy ciąg historii. Napiszesz że demon opętał twoją laskę i lewitowała pod sufit. Potem Wezwaliście egzorcystę.
  • -5



#20

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzisz jak sądzisz, nie mam powodu kłamać i tracić swój cenny czas, ale co Ci mogę powiedzieć, słowa pozostają nadal tylko słowami, możesz mi wierzyć, bądź nie, nie będę Cię przecież błagać na kolanach żebyś mi uwierzył. "Pałacyk", tak został nazwany owy budynek.

Facet mamy ma twardy sen, tak samo jak matka, nie sądzę żeby cokolwiek zauważali. Nie mam pojęcia jak to jest z duchami/demonami, czy się je widzi, czy nie, piszę tylko to, co miało miejsce, sam sądzę że dzieci mało co mogą powiedzieć (wyobraźnia, wiadomo).

Muszę Ci dodać od siebie, że filmy/historie z smarowaniem sufitu wcale nie są złe. Btw, w końcu to forum "PARANORMALNE".

Do tematu: Zaś gdzie indziej pewien użytkownik napisał, że może to być tzw "Poltergeist" http://pl.wikipedia....iki/Poltergeist

Użytkownik Nigtellios edytował ten post 09.09.2013 - 17:10

  • 0

#21

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie, ściemniasz.

Że tylko my dwaj to zauważyliśmy to aż mnie lekko dziwi.

@Nigtellios,
Twoja historia jakoś dziwnie pachnie mi opowiadaniem, jest fajny konkurs teraz na paranormalne.pl. Podepnij to pod metamorfozy i zgłoś swój udział.

Sądzisz jak sądzisz, nie mam powodu kłamać i tracić swój cenny czas, ale co Ci mogę powiedzieć, słowa pozostają nadal tylko słowami, możesz mi wierzyć, bądź nie, nie będę Cię przecież błagać na kolanach żebyś mi uwierzył. "Pałacyk", tak został nazwany owy budynek.


Kłamiesz. Ale kłamiesz słabo.

Tyle ode mnie, dziękuję, dobranoc.
  • -1

#22

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Według mnie, ściemniasz.

Że tylko my dwaj to zauważyliśmy to aż mnie lekko dziwi.

A mi właśnie wydaję się że mówi prawdę, nie wiem dlaczego ale przeczucie mi chyba po raz pierwszy mówi że nie pachnie tu kłamstwem.

A zresztą od tego typu spraw jest to forum, czyż nie?

Użytkownik Runaway edytował ten post 09.09.2013 - 18:40

  • 0

#23

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszę jak do ludzi, oczekuję od nich sensownych odpowiedzi bo nie jestem obeznany w tych tematach i martwię się o swoją miłość jak każdy, kochający chłopak - powiedzą, że jestem kłamcą i ściemniam. Naprawdę nie interesuje mnie co wasza dwójka sądzi o tej sprawie, nie wierzycie - wiecie gdzie są drzwi. Nie jestem kłamcą, ani trollem, możecie uznać, że tylko stwarzam aluzję żeby kogoś otumanić aby uwierzył w moją historyjkę, lecz tak nie jest. Marnuję swój cenny czas pisząc tutaj, mógłbym w tym czasie uczyć się, zajmować się grafiką którą się interesuję, cokolwiek innego oprócz tego, więc możecie chociaż mnie wysłuchać i dopomóc. Jak już wspomniałem gdzieś na górze, to jest forum "P-A-R-A-N-O-R-M-A-L-N-E", nie wiem jakie historyjki wam kiedyś wciskano, nie wiem co sobie o tym myślicie, ale ja sądzę że to jest forum odpowiednie do takich spraw, gdzie ktokolwiek mnie wysłucha.

Nie będę wam dawał linku do zdjęć tego budynku ze względu na anonimowość, "pałacyk, kamienica", tak jest nazywany w internecie, nawet dużo o nim jest, są również informacje że został w środku odnowiony i mieszkają w nim teraz ludzie, możecie sobie znaleźć i ruszyć trochę główką, ale jak już wspomniałem - nie muszę wam nic udowadniać.

Do tematu: Wzmianka o Poltergeiście wcale nie jest zła, jakby nie patrzeć - wszystko się zgadza, tylko nie wyjaśnia to nadal dziwnej dziewczynki widzianej przez dzieci, ani ponurej i przytłaczającej atmosfery, bądź dziwnego (silnego) zapachu kwiatów, albo snów o staruszce.
  • 1

#24

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeszce parę pytań.
Czy ten "Pałacyk" leży blisko jakiejś rzeki czy strumienia?
Czy Te zjawiska występują tylko w nocy, a w dzień w ogóle nie?

Użytkownik Runaway edytował ten post 09.09.2013 - 19:08

  • 0

#25

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz rację, Runaway, od tego jest forum.
Ale mimo wszystko nie mogę w to uwierzyć. Jeśli dzieją się takie anomalie to mogłoby o tym być głośno na całą Polskę. Świetny temat dla Enigmy z wp, lub innych programów, które się zajmowały takimi rzeczami. Jak u licha twoja dziewczyna wytrzymuje wobec takich zdarzeń? Kolejna wątpliwa sprawa. Dlaczego nie podjęliście jakichś radykalnych środków by się tego pozbyć lub po prostu się nie wyprowadziliście? Napisałeś, że poziom aktywności czy niebezpieczeństwa płynącego z tego zjawiska zaczyna się nasilać. Czekacie aż zacznie być śmiertelnie niebezpiecznie i ktoś poniesie śmierć?
  • 0

#26

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co rozgłos? Rozgłos w niczym nie pomoże... Jakoś wytrzymuje, rozmawiam przecie z nią codziennie, nie mieszkamy razem (jak wspomniałem dzielą nas kilometry) piszę o tym tutaj, bo zdecydowałem o zawzięciu jakichś porad, mi samemu ta sytacja się bardzo nie podoba. Musi jakoś wytrzymywać, boi się z każdym choćby najmniejszym przewidzeniem albo dźwiękiem z zakątków (bądź strychu) mieszkania, jak rozmawia ze mną jest o wiele bardziej spokojna.

Dlatego mówiłem jej, żeby poszła z tym do księdza egzorcysty, chyba jeszcze nie pojęła że niektóre takie sprawy mogą mieć bardzo poważne skutki, ale odpowiedź była typu "oj tam".

@Runaway, Zjawiska występują również czasami w dzień, ale wcześnie rano, może gdzieś 6 - 7:30? Raz z rana pisała mi że coś widziała i słyszała, była sama w domu, a dom tak, znajduje się przed laskiem w okolicy rzeczki, albo to jest jakiś staw, mniejsza, woda jest.

Pytajcie o co tylko chcecie, odpowiem na wszystko.
  • 0

#27

Bastila.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro nie wierzycie, to po co się udzielacie? Znam tego Pana i potwierdzam że mówi prawdę.
  • 0

#28

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś oglądałem jakiś program na Discovery możliwe że to był "Ghost Lab" Na Polski tropiciele duchów i przepływająca obok rzeczka wytwarza większe pole elektromagnetyczne i może zwiększyć paranormalność miejsca blisko którego się znajduje.Przeglądnę odcinki i jak znajdę to go tu wrzucę.

Użytkownik Runaway edytował ten post 09.09.2013 - 19:58

  • 0

#29

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry dziękuję. Coś może do pozostałych kwestii? Wspomniałem że się zupełnie nie znam na duchach/demonach, znam tylko jakieś wyrywcze informacje, coś by mogło wytłumaczyć te zapachy, bądź odpychającą atmosferę?
  • 0

#30

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znalazłem:
Na tym filmie jest wytłumaczenie jaki związek może mieć przepływająca woda na większą paranormalność.

coś by mogło wytłumaczyć te zapachy, bądź odpychającą atmosferę?

Zapach kwiatów kojarzy mi się tylko z Ojcem Pio a atmosfera może być spowodowana infradźwiękami lub jak powyżej płynącą rzeką.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych