Skocz do zawartości


Dieta przyszlosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tehan
Moja dalsza dyskusja z Toba jest niemozliwa. Twoje, bardzo prymitywne podejscie do innych ludzi, budzi we mnie bardzo negatywne emocje.
Radze zalozyc temat o wyzszosci bialej rasy nad innymi. Niektorzy przechodza metamorfoze w innym kierunku niz pozytywny, to tez jest przewidziane w rozwoju. To nie Bog stworzyl ludzi dobrych i zlych, tylko Oni sami wybrali kierunek rozwoju (Wolna Wola)
Pozdrowienia.


No to niektóre społeczności czy nawet wypada to tak nazwać plemienia niech ponoszą konsekwencje tego wolnego wyboru. Może zrobię temat o wyższości żydów nad innymi to nagle z "rasisty" zmienię się w tolerancyjnego i pełnego miłości :D Swoją drogą trochę zabawne jest że o wolnej woli pisze ktoś kto w temacie żywienia chce tą wolną wolę ograniczać.

Aidil

Wojna na połcie mięsa i natki trwa przy czym zwolennicy i przeciwnicy nie szukają wspólnych przestrzeni ale antagonizują się coraz bardziej.


Ja jestem zwolennikiem wspólnej przestrzeni bo jak ktoś nie chce jeść mięsa to niech nie je i mnie to nie interesuje i tak samo chciałbym aby nikogo nie interesowało to że ja jem mięso i nikt nie próbował mi tego zabraniać.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 03.09.2013 - 11:32

  • 3

#47 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

To Ciebie Mag bardziej interesują dawane minusy czy te biedne zwierzęta? Coś z priorytetami masz nie tak. Czy Ty nie dostrzegasz hipokryzji w tym jak sobie dowolnie operujesz podziałami? Katalogujesz wedle uznania co jest lepsze a co gorsze. Robisz to w takim tonie, że każdy mięsożerca to bezduszna istota, która znęca się nad biednym zwierzęciem, a weganom i sobie samej łechcesz ego podając w roli tych świętych świecących, co czekają na jakieś skoki kwantowe w imię wyższej świadomości. Naczytałaś się jakichś gotowców i krokiem pociągu autorytatywnego chcesz znaleźć ukojenie szukając mięciutką ochronę w szerszym gronie. Bo nic nie działa lepiej, jak świadomość, że nie jestem z tą wizją sama.. Wiesz, wojna z Syrią może Ci ten skok kwantowy przyspieszyć, gdy wszyscy zobaczymy grzyb na horyzoncie...Chcesz jeść sałatki to sobie je jedz, ale nie znaczy to, że trzeba sobie jakieś wegańskie krucjaty uprawiać i stosować natręctwo jak w przypadku świadków jehowy. Jakoś tylko weganie się pompują w internecie. Jakoś nie widać maniaków latających po forach, co by napastliwie propagowali szamę z grilla w imię jakichś idei. Do tego te jeszcze posługiwanie się dwoma słowami - Wolna wola. Właśnie niechaj będzie wolna bez wścibiania nosa nie do własnej michy.

Użytkownik Husar edytował ten post 03.09.2013 - 11:50

  • 1

#48 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Sorry Husar,
Czy Ty jestes ze swoja wizja potrzeby dalszego bezmyslnego zabijania, sam?
Po punktacji widac, ze nie.

Czy Ty nie dostrzegasz hipokryzji w tym jak sobie dowolnie operujesz podziałami? Katalogujesz wedle uznania co jest lepsze a co gorsze. Robisz to w takim tonie, że każdy mięsożerca to bezduszna istota, która znęca się nad biednym zwierzęciem,

Czy Ty nie widzisz swojej hipokryzji katalogowania rzeczy zlych, jako dobre, bo dobre dla mnie?
A co ma dusza do zarcia miesa? Temat jest o tym, jak sie manipuluje umyslami i wykorzystuje naturalny moment, "ewolucyjny", ze tak powiem, do przepychania interesow elity. Czy Ty zrozumiales przeslanie mojego tematu i dzialu, gdzie go zamiescilam.
Pozwole sobie zacytowac sama siebie, a Ty zacznij mnie "czytac" bez osobistych emocji.

Mysle o decyzjach podjetych za nas, ze uwazaja nas za debili, za ktorych trzeba decydowac, wbrew naszej woli, pod przykrywka naszego dobra.
To taka manipulacja, bo przeciez my sami zadecydujmy kiedy i czy wogole w tym zyciu ,bedziemy gotowi do takich zmian. Nie ukrywam, ze i swiadomosc i organizm musza byc gotowe, a nie na sile.

A o badaniach Ministerstwa Zdrowia nic nie powiesz?
Uciekniesz od tego?
Ps.A propo's Ministerstwa, oto link do artykulu dla wszystkich link

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 03.09.2013 - 12:51

  • -3

#49 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano


ogólnie wszystko jest dla ludzi, mleko, mięso, warzywa i owoce, ryby, zboża, tylko z umiarem, gdyż zawiera minerały , których potrzebuję nasz organizm, żeby żyć, tak nas stworzyła natura, i je słuchajmy a weganie niech zastąpią je czymś co jest równie bogate w składniki odżywcze.

każdy powinien sam dojść do tego co jest dobre dla jego organizmu, to samo tyczy się dzieci,
weganie nie powinni dzieciom zabraniać jeść mięsa, jeśli dziecko ma ochotę, samo w życiu wybierze kim chce być, roślino czy mięsożercą

nie porównujmy się do zwierząt roślinożernych bo to przeczy naturze


Przecież nic nie pisałam o zabranianiu. Zwróciłam uwagę na istniejący naturalny podział.
Nie opowiedziałam się po żadnej ze stron, ciekawe kto mnie zminusował roślinożerca czy mięsożerca ^^,


a co się tak na mnie naparzyłaś, ja nawet nie pisałam tego w kontekście twojej wypowiedzi tylko ogólnie, żeby temat podsumować, bo uważam, że został wyczerpany. :)
  • 0

#50

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten sam dokument co u mag :

Jednocześnie należy podkreślić, że - w opinii Ministra Zdrowia - dieta ściśle wegetariańska ze względu na niedostateczną wiedzę dotyczącą odpowiedniego jej zbilansowania, nie jest zalecana w żywieniu zbiorowym, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Co to znaczy zbilansowana? Ano to że ci wegeterainie to tacy specjanie wegetarianie: i tak jedza biało roslinne w produktach mlecznych i jajkach .A i tak trzeba ich podtrzymywac chemicznymi suplementami i cały czas lekarze muszą monitorować co akuratnnie im w organiźmie szfankuje .
  • 0



#51

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry Husar,
Czy Ty jestes ze swoja wizja potrzeby dalszego bezmyslnego zabijania, sam?
Po punktacji widac, ze nie.

Czy Ty nie dostrzegasz hipokryzji w tym jak sobie dowolnie operujesz podziałami? Katalogujesz wedle uznania co jest lepsze a co gorsze. Robisz to w takim tonie, że każdy mięsożerca to bezduszna istota, która znęca się nad biednym zwierzęciem,

Czy Ty nie widzisz swojej hipokryzji katalogowania rzeczy zlych, jako dobre, bo dobre dla mnie?
A co ma dusza do zarcia miesa? Temat jest o tym, jak sie manipuluje umyslami i wykorzystuje naturalny moment, "ewolucyjny", ze tak powiem, do przepychania interesow elity. Czy Ty zrozumiales przeslanie mojego tematu i dzialu, gdzie go zamiescilam.
Pozwole sobie zacytowac sama siebie, a Ty zacznij mnie "czytac" bez osobistych emocji.

Mysle o decyzjach podjetych za nas, ze uwazaja nas za debili, za ktorych trzeba decydowac, wbrew naszej woli, pod przykrywka naszego dobra.
To taka manipulacja, bo przeciez my sami zadecydujmy kiedy i czy wogole w tym zyciu ,bedziemy gotowi do takich zmian. Nie ukrywam, ze i swiadomosc i organizm musza byc gotowe, a nie na sile.

A o badaniach Ministerstwa Zdrowia nic nie powiesz?
Uciekniesz od tego?
Ps.A propo's Ministerstwa, oto link do artykulu dla wszystkich link


Jeśli państwowe ministerstwo, tudzież organizacja finansowana przez państwo lub powiązana z rządem w inny istotny sposób twierdzi że wegetraniazm jest zdrowy, to prawie na pewno jest to nieprawda.
  • 0

#52 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

A o badaniach Ministerstwa Zdrowia nic nie powiesz?
Uciekniesz od tego?
Ps.A propo's Ministerstwa, oto link do artykulu dla wszystkich link


A co mnie obchodzą na kolanie pisane mafijne "badania" ? Od kiedy elita to autorytet zaufania? To chyba jakiś niesmaczny dowcip. Wyciągaj wnioski jak kolega powyżej, bo mówi jak jest. Szukasz autorytetów tam gdzie ich nie ma.

Użytkownik Husar edytował ten post 03.09.2013 - 14:04

  • 0

#53 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten sam dokument co u noxili:
"Ministerstwo Zdrowia zaznacza jednocześnie, że "dieta ściśle wegańska ze względu na niedostateczną wiedzę dotyczącą odpowiedniego jej zbilansowania nie jest zalecana w żywieniu zbiorowym, szczególnie wśród dzieci i młodzieży".
Jak to jest noxili, ze u Ciebie jest inaczej, niz u mnie?
Noxili, nie rob nie uczciwych poprawek w tekscie!!!
Odnosnik jest dla wszystkich do sprawdzenia. To oszustwo!
Baaardzo mnie rozczarowales. I gdzie te zaslugi?
Ps. Witamine B12, oraz B6 biore od 10 lat, jako, ze nasza dieta jest niewystarczajaca w te witaminy i doszlo do bardzo duzych brakow zelaza.
Miesa nie jem od roku.
Pozdrowienia
Next,
Avenarius

Jeśli państwowe ministerstwo, tudzież organizacja finansowana przez państwo lub powiązana z rządem w inny istotny sposób twierdzi że wegetraniazm jest zdrowy, to prawie na pewno jest to nieprawda.

Z papierosow mojego ziecia:
1.Palenie tytoniu moze byc przyczyna powaznych chorob serca i ukladu krazenia.
2.Palenie tytoniu szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu.
3.Palenie zabija
Wszedzie jest podpis " Ministerstwo Zdrowia I Opieki Spolecznej"
Prawie napewno jest to nieprawda....

Zapomnialam odpowiedziec Husarowi...
Oto moja odpowiedz:

A co mnie obchodzą na kolanie pisane mafijne "badania" ? Od kiedy elita to autorytet zaufania? To chyba jakiś niesmaczny dowcip. Wyciągaj wnioski jak kolega powyżej, bo mówi jak jest. Szukasz autorytetów tam gdzie ich nie ma.

Podaj swoje autorytety, dopiero co podpierales sie ogolnie obowiazujacymi przepisami zdrowego zywienia, czyz nie tak? :mrgreen:

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 03.09.2013 - 14:24

  • 0

#54

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Avenarius

Jeśli państwowe ministerstwo, tudzież organizacja finansowana przez państwo lub powiązana z rządem w inny istotny sposób twierdzi że wegetraniazm jest zdrowy, to prawie na pewno jest to nieprawda.

Z papierosow mojego ziecia:
1.Palenie tytoniu moze byc przyczyna powaznych chorob serca i ukladu krazenia.
2.Palenie tytoniu szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu.
3.Palenie zabija
Wszedzie jest podpis " Ministerstwo Zdrowia I Opieki Spolecznej"
Prawie napewno jest to nieprawda....


A przed alkoholem już nie ostrzegają ? Dziwne...
  • 0

#55 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz no na papierosach nie ostrzegaja przed alkoholem. Mialam do dyspozycji tylko papierosy.
A Ty masz takie fajki co przed alkoholem ostrzegaja, a przed tytoniem nie?
  • 0

#56

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten sam dokument co u noxili:
"Ministerstwo Zdrowia zaznacza jednocześnie, że "dieta ściśle wegańska ze względu na niedostateczną wiedzę dotyczącą odpowiedniego jej zbilansowania nie jest zalecana w żywieniu zbiorowym, szczególnie wśród dzieci i młodzieży".
Jak to jest noxili, ze u Ciebie jest inaczej, niz u mnie?
Noxili, nie rob nie uczciwych poprawek w tekscie!!!
Odnosnik jest dla wszystkich do sprawdzenia. To oszustwo!
Baaardzo mnie rozczarowales. I gdzie te zaslugi?





Opieram się na tej stronie SSerwis Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jako jedyny własnie ten portal podał praktycznie pełen tekst . Ty ściągasz swoje teksty z stron wege. Wegetarianie maja przyczyny dla których warto albo przemilczeć to zdanie albo zafałszować .Urzad powodów niema ani za ani przeciw wegetarianizmowi.Podobnież wegetarinie sa inteligentni . Komu ufac? Neutralnemu źródłu czy zainteresowanym w oszustwie , których juz wilokrotnie przyłapano na mataczeniu?

I gdzie te zaslugi?


Tytuł zasłużony przyzmnł mi admin. Ilośc gwiazdek userzy , nagrode złotego szaraka tez userzy. Najwyraźniej w ich opini zasłuzyłem.
Ty na swoje osiagnięcia również.Tytuły sa mi zdecydowanie obojetne- jestem dorosłym człowiekiem takie zabawki to w piskownicy. Wielokrotnie apelowałem i wnioskowałem o zniesienie cąłkowicie tego besensownego systemu reputacji.
Ty sie zaś nim podniecasz jak nastolatek sexem. Weź kobito dorośnij .


Ps. Witamine B12, oraz B6 biore od 10 lat, jako, ze nasza dieta jest niewystarczajaca w te witaminy i doszlo do bardzo duzych brakow zelaza.

PS leków ani suplementów nie biorę wcale . Wyniki badań (mimo swych ponad 40 lat na karku) mam lepsze niż koledzy 19-20 letni. Pracuje fizycznie przy remoncie włąsnego starego domu bez pomocników. Duzo sie ruszam ,ćwiczę , jem co lubię ,jestem szczęśliwy .Swoja biografią mógłbym obdzielic 3 przeciętnych ludzi .Jak chcę to jem mięso , jak nie chcę to nie jem. Sporo mnie to kosztowało wysiłku i wyżeczeń, ale mogę uczciwie powiedzieć: Jestem Wolnym Człowiekiem.
  • 0



#57

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz no na papierosach nie ostrzegaja przed alkoholem. Mialam do dyspozycji tylko papierosy.
A Ty masz takie fajki co przed alkoholem ostrzegaja, a przed tytoniem nie?


A nie widziałaś butelek z gorzałką w sklepie ? Albo browarów wypijanych przez zięcia ?

I gdzie te zaslugi?


Tytuł zasłużony przyzmnł mi admin. Ilośc gwiazdek userzy , nagrode złotego szaraka tez userzy. Najwyraźniej w ich opini zasłuzyłem.
Ty na swoje osiagnięcia również.Tytuły sa mi zdecydowanie obojetne- jestem dorosłym człowiekiem takie zabawki to w piskownicy. Wielokrotnie apelowałem i wnioskowałem o zniesienie cąłkowicie tego besensownego systemu reputacji.
Ty sie zaś nim podniecasz jak nastolatek sexem. Weź kobito dorośnij .


Może to z braku seksu ?


//
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Trzecie ostrzeżenie, przykro mi.
Sc.

Użytkownik Scurvy edytował ten post 03.09.2013 - 19:58

  • 0

#58 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Noxili
Rozrozniasz diete wegetarianska od wege?
Resort Zdrowia wypowiedzial sie o wegetarianskiej, a nie o wege! Wege jest zbyt drastyczna i nie przebadana. Dales sie zlapac na paskudnym oszustwie.
A propo's od kiedy to gazeta wiadomosci pl jest strona wegetarian?
Avenarius
To chciales w koncu fajki, czy butelki? No zdecyduj sie -" usuwamy ciaze, czy zab? Powiedzial doktor do pacjentki- Bo nie wiem jak rozlozyc fotel?

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 03.09.2013 - 15:37

  • 0

#59

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ani jedno ani drugie, o papierosach sama zaczęłaś nawijać, a ja się pytam o alkohol. Czytaj uważnie co się do Cibie pisze zamiast się wykręcąć od odpowiedzi na proste pytanie.

A propo's od kiedy to gazeta wiadomosci pl jest strona wegetarian?


Jest stroną posiadaną przez Żydów, skierowaną do Polaków, to znaczy że jest jeszcze mniej wiarygodna.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 03.09.2013 - 15:57

  • 0

#60 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Aenarius
Moze caly fragment, jak juz co:
Fragment noxili jeszcze raz:

Należy przy tym zwrócić uwagę na stanowisko Instytutu Żywności i Żywienia według, którego „zarówno dieta tradycyjna jak i wegetariańska, w przypadku niewłaściwego jej zbilansowania niesie ryzyko niedoborów niektórych składników odżywczych i w konsekwencji złego funkcjonowania organizmu”.


Czy Ty i noxili rozumiecie? Jedna i druga dieta moze byc szkodliwa, jesli nie jest zbilansowana! Jeszcze mam to jakos przelozyc?
Po 2. Musisz sie moj Drogi doedukowac w kwesti tego co jest w rekach elity, bo ja wiem, ze rzadza wszystkimi mediami!
Tak wlasnie wyglada, jak ktos cos liznie, wie, ze gdzies ktos dzwoni, tylko nie wiedza ani kto, ani gdzie.
Tylko gazeta wiadomosci pl, a TVP-wyrocznia nie?
Resort Zdrowia jest tez W rekach Zydow? Lo matko, to kto was teraz bedzie leczyl?
Ps. Jak narazie to bardzo malo wiarygodne jest to co piszecie, w dodatku kompletnie nie na temat.
Przedstawilam artykul, jak elita chce nas karmic w przyszlosci, a wy na sile robicie ze mnie zwolennika NWO, co jest glupie zwazywszy, ze na tym forum jestem najzacieklejszym tego wrogiem. He, HE, HE
Mój odnośnik

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 03.09.2013 - 16:09

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych