Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka na Plaży w Gdyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#76

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie agresywność to nie jest cecha męskości. Zapewne jak twoją dziewczyne by zaczepili to byś uciekał.Tym się różnimy.Z barbarzyństwa nie wyjdziemy jeszcze za 100 lat. Wystarczy zobaczyć na bliski wschód, a nawet na zachód gdzie kibice też się leją.Pamiętaj świat nigdy nie będzie idealny i represje ze strony państwa nic nie dadzą.Zabójstwa, bijatyki, afery, wojny zawsze były i będą.
Widać ,że nie wiesz co to kibicowanie jeśli mówisz, że:"jeżeli są tacy mocni to mogli obezwładnić tych meksykańców i sami wezwać Policję, wtedy by było że pomogli Policji obezwładnić agresywnych meksykańców"- wiesz, że kibice nie lubią się z policją? Tak samo moge ja powiedzieć, że jak mi wpadła chołota na moje 18 urodziny i zrobiła ambarast to mogliśmy obezwładnić ich wszystkich i wezwać policje i tym samym mieć z 3 godziny z głowy wtedy byśmy byli honorowi.Wyjaśniliśmy to krótko i na temat, jakim prawem ktoś mi się wprasza na mój wynajęty teren?
Ty zapewne byś próbował wszystkich uspokajać co by skończyło się kompletną klapą.


Nie nie jest bo mylisz pojęcia teraz, nie wmawiaj mi CO JA BYM zrobił i jak się zachował bo mnie nie znasz i wypraszam sobie takie zarzuty.
Nie uciekałbym tylko bronił to po pierwsze i byłaby to obrona własna, po drugie tam na plaży w Gdyni nie widać żadnej kobiety która została uderzona.
Co do twojego zajścia z prywatnym terenem to nijak ma się to do tematu i niebardzo mnie to obchodzi.
Spraliście ich tam jak wparowali? I co poczułeś się męsko? macho? Podniosłeś swoje ego ? Super, gratuluję.
Ja bym zadzwonił najpierw po Policję bo płacę podatki na ich utrzymanie. Potem ratowałbym kogo się da, próbował ewakuować jak najwięcej osób a nie wbijał się ślepo w tłum napastników z okrzykiem bojowym na ustach i nożem w ręku, bo mógłbym go zabić a tego bym nie "przeżył" nawet jesli to wróg, zabijanie jest złe (chyba że w obronie własnej ale tego chyba nie pojmujesz), trzeba też pamiętać że wątpie by Policja jechała 3 godziny na miejsce wezwania, chyba że to miejsce było w środku lasu albo gdzies na pustyni.

A wiesz czemu wojny są i będą? Bo agresja budzi agresje, czyli jeśli odpowiesz agresją to nigdy nie wyjdziesz z tego błędnego koła. Zawsze są inne rozwiązania , lepsze, korzystniejsze, skuteczniejsze. Pisaliśmy o sytuacji w Gdyni a nie o mnie czy o twoich sytuacjach mordobicia, zostańmy przy temacie.

A to że świat nie będzie idealny to wiem, patrząc na twój tok myslenia faktycznie przestaję w to wierzyć. I nie , nie wiem co to kibicowanie, przynajmniej nie to które ty masz na myśli. Ja kibicuję drużynie, pijąc piwo , jedząc pizze z znajomymi, nie jeżdzę po plażach , nie biję się, jakoś nie mam na to ochoty. I źle przeczytałeś mój post, przeczytaj go jeszcze raz.

PS: Na monitoringu widzę tylko jak kobieta podaje butelkę .

Użytkownik Cascco edytował ten post 20.08.2013 - 20:36


#77

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Znając polski wymiar sprawiedliwości, nic im nie zrobią. Można zamknąć temat ;)

#78

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

https://www.facebook...516529875085874
Całe nagranie

#79

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widać, że całkowicie się różnimy. Oczywiste, że nie poczułem się macho? Bo jak miałem się poczuć nim skoro broniłem własnego terenu?Żadnych okrzyków bojowych też nie wykrzykiwałem z żadnym nożem w ręku. No pewnie zadzwonił bym po policje i gdyby przyjechali było by juz po wszystkim.Nie chodziło mi o czekanie na policje 3 godziny ,tylko to ile sama rozmowa zbieranie danych itp. tyle by trwało- cała sytuacja, była porównaniem do tego co powiedziałeś.

"A wiesz czemu wojny są i będą? Bo agresja budzi agresje"- zgadzam się, ale w niektórych przypadkach nie ma chwili na takie działania jak napisałeś bo cała sytuacja trwa tylko chwile i będzie "albo ty albo ja".Koniec tematu.

Oczywiście, że o kibicowanie chodzi mi o doping dla drużyny, żadnych bójek.O piłce zawsze mogę pogadać bo siedze w temacie od małego.

Jak się okaże, że kibice ruchu zaczęli bitke to oczywiście zasługują na potępienie.Jak narazie bardziej sugerowałem się to co policja wywnioskowała, bo jednak oni są najbliżej sprawy.

#80

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak sprawiedliwie to obejrzałem cały monitoring od początku i widzę, że pani która miała dostać w twarz po prostu podniosła butelkę i podała ją marynarzowi, który niósł już 2 inne butelki. Wziął, podziękował za pomoc i odszedł, a tu już kibole biegli..

Więc nie sądzę by kibiców sprowokowali marynarze.

I oczywiście znając polski wymiar sprawiedliwości włos kibicom z głowy nie spadnie..

I nie ma się co dziwić - gdy spada poziom życia, radykalizm kwitnie..

Użytkownik Striker edytował ten post 20.08.2013 - 23:00


#81

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak sprawiedliwie to obejrzałem cały monitoring od początku i widzę, że pani która miała dostać w twarz po prostu podniosła butelkę i podała ją marynarzowi, który niósł już 2 inne butelki. Wziął, podziękował za pomoc i odszedł, a tu już kibole biegli..

Więc nie sądzę by kibiców sprowokowali marynarze.

I oczywiście znając polski wymiar sprawiedliwości włos kibicom z głowy nie spadnie..

I nie ma się co dziwić - gdy spada poziom życia, radykalizm kwitnie..



mozliwe ze spadnie bo Donek dzis oswiadczyl ze bedzie wplywal na niezalezna prokurature i niezalezne sady ;) premier publicznie deklaruje ze bedzie lamal prawo i cisza :))) minister spraw wewnetrznych plecie niesamowite bzdury i cisza :)) no ale awanturka jakich wiele tematem glownym, pozniej bedzie wyrok na matke madzi itd

#82

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie, na które nie otrzymałem wcześniej żadnej odpowiedzi: dlaczego dresiarze tłuką się między sobą?

#83

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie, na które nie otrzymałem wcześniej żadnej odpowiedzi: dlaczego dresiarze tłuką się między sobą?

Bo rzadko uprawiają seks .

#84

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy wy jesteście az tak głupi? Kto powiedział, ze to kobieta która podniosła butelke miała dostać w twarz? Na plaży były w tym czasie setki innych dziewczyn, a monitoring obejmuje tylko jej fragment. Poza tym najdłuzszy udostępniony 4 minutowy fragment zaczyna sie w momencie kiedy wszyscy chodzą nerwowo po plazy. Co działo sie wcześniej? Poza tym jeden z kiboli leży w szpitalu z dziurą w brzuchu i to jest fakt, a na nagraniu też nie widać żeby ktoś dostał nożem. Załóżmy, ze dziewczyna podająca butelke miałaby według kiboli zostać uderzona. Jest drugie nagranie na yt, na którym widać ile czasu minęło zani kibole przebiegli dystans dzielący ich od meksykanów. Biorąc pod uwagę to, że plazowicz musiał włączyć kamere (a to znaczy że musiało coś się dziać) dochodzimy do mniosku że kibole musieli ruszyć, albo przynajmniej podjąć decyzję o ruszeniu zanim kobieta podała butelke.

#85

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj jest nagranie które ma około godzinę. Od 30 minuty coś się rozkręca, w 35 zaczyna się właściwa akcja.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 21.08.2013 - 09:51




#86

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ponawiam pytanie, na które nie otrzymałem wcześniej żadnej odpowiedzi: dlaczego dresiarze tłuką się między sobą?

Bo rzadko uprawiają seks .


Nie wydaje mi się żeby napakowani i charakterni faceci mieli problemy z powodzeniem u kobiet :P

#87 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko bez takich. Rozśmiesza mnie to zagarnianie przez kibiców wyłączności na patriotyzm.

Krowa która dużo muczy mało mleka daje. :roll:


Jeszcze powiesz zaraz ,że Ty pierwszy polecisz z karabinem, gdyby w Polsce wojna była. Byłbyś pierwszy do ucieczki, bo masz mentalność taką właśnie. Prawda jest taka, że właśnie kibice by się zrzeszyli w całym kraju i bronili tyłki takim jak Ty.




#88

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko bez takich. Rozśmiesza mnie to zagarnianie przez kibiców wyłączności na patriotyzm.

Krowa która dużo muczy mało mleka daje. :roll:


Jeszcze powiesz zaraz ,że Ty pierwszy polecisz z karabinem, gdyby w Polsce wojna była. Byłbyś pierwszy do ucieczki, bo masz mentalność taką właśnie. Prawda jest taka, że właśnie kibice by się zrzeszyli w całym kraju i bronili tyłki takim jak Ty.


Jako stary wyjadacz airsoftowy i miłośnik militariów powiem Ci tak - Ja bym uciekał gdzie pieprz rośnie byle z dala od działań wojennych. Bo dzisiaj inwazja na Polskę byłaby nie do obronienia bez ingerencji NATO - a z historii nauczyliśmy się liczyć - na siebie..

Dodatkowo charakter na wojnie pokazuje nie ten co podczas pokoju ustawki robił na stadionach. Na wojnie najniebezpieczniejsze są zdyscyplinowane zimne głowy, którzy wciągają w pułapki i mordują z zimną krwią także kibice raczej nie podchodzą pod ten model - w dodatku bez podstawowego przeszkolenia byliby niczym więcej jak tylko mięsem armatnim.

Użytkownik Striker edytował ten post 21.08.2013 - 10:52


#89 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Jako stary wyjadacz airsoftowy i miłośnik militariów powiem Ci tak - Ja bym uciekał gdzie pieprz rośnie byle z dala od działań wojennych. Bo dzisiaj inwazja na Polskę byłaby nie do obronienia bez ingerencji NATO - a z historii nauczyliśmy się liczyć - na siebie..

Dodatkowo charakter na wojnie pokazuje nie ten co podczas pokoju ustawki robił na stadionach. Na wojnie najniebezpieczniejsze są zdyscyplinowane zimne głowy, którzy wciągają w pułapki i mordują z zimną krwią także kibice raczej nie podchodzą pod ten model - w dodatku bez podstawowego przeszkolenia byliby niczym więcej jak tylko mięsem armatnim.


Akurat to nie było do Ciebie.

Kibice akurat podczas "walki" potrafią panować nad adrenaliną, bo są wprawieni, więc o zimną głowę można być spokojny. Potrafią też działać w sposób zaplanowany i skoordynowany. Mają też swoich przywódców i działają wedle własnej dyscypliny. W razie wojny z pewnością potrafiliby się dostosować do innej dyscypliny. Z karabinu strzelać nauczysz nawet dziecko, więc dla mnie to nie są argumenty. Kwestię charakteru nie poruszajmy, bo idealnym przykładem tego, że potrafią się jednoczyć wszyscy kibice jest dzień obchodów Dnia Niepodległości, czy wspólne kibicowanie Polskiej reprezentacji, czy ogólnie rzecz biorąc wszystkie patriotyczne inicjatywy. Oni są wtedy ponad podziałami, bo wiedzą jak ważna jest dla nas wszystkich Polska, jako ojczyzna. Wtedy zapominają o różnicach, a walka o własną ojczyznę, wspólny dom, to argument ponad wszystko i jestem pewny, że stanęliby na wysokości zadania. A jeśli już mówiąc o "mądrych" ludziach i zdyscyplinowanych, to większość Polaków to kanapowcy, jak Mylo, którzy zza monitora są hardzi. Większość Polaków ma w źrenicach szklany ekran i wielu z tych odmóżdżonych ludzi nie czuje tej więzi z Polską i nie oddaliby życia za ojczyznę...Bo co...bo z góry przegrana w perspektywie? Bo nikt by nam nie pomógł? Nawet ja z moim bratem nie będąc kibolem poszedłbym z karabinem bez zastanowienia i walczyłbym wiedząc nawet, że to przegrana walka...ale miałbym świadomość, że zrobiłem wszystko co mogłem, że nie podkuliłem ogon. Ale, żeby umieć się poświęcić to trzeba jeszcze Polskę kochać całym sercem, szanować ją jak matkę. Być Polakiem do czegoś zobowiązuje. Niestety wynaradawianie Polaków odnosi skutek co widać po takich smętnych i jałowych wpisach jak mylo.

Użytkownik Husar edytował ten post 21.08.2013 - 11:25


#90

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano



Ponawiam pytanie, na które nie otrzymałem wcześniej żadnej odpowiedzi: dlaczego dresiarze tłuką się między sobą?

Bo rzadko uprawiają seks .


Nie wydaje mi się żeby napakowani i charakterni faceci mieli problemy z powodzeniem u kobiet :P

przeważnie 12 lampucer osiedlowych obrabia 60cio liczbowe stadko


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych