Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy macie zastrzeżenia do polityki USA. (174 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (152 głosów [87.36%])

    Procent z głosów: 87.36%

  2. Nie (16 głosów [9.20%])

    Procent z głosów: 9.20%

  3. Nie mam zdania (6 głosów [3.45%])

    Procent z głosów: 3.45%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

naród Amerykański to banda nie dorozwinientych oszołomów

Mający najwięcej nagród Nobla

każdy z nich ma broń


Sam też bym z miłą chęcią posiadał

zajada sie tłustymi hambuksami


Bo o pysznej kuchni regionalnej się nie wspomina

mająca ekologje głęboko w d....


Gdzie ludzie z własnej woli np płacą kasę organizacjom ekologicznym za używanie samochodów itp.

Stereotyp Jankesa jest tak samo idiotyczny i nieprawdziwy jak stereotyp Polaka :]
  • 0



#32

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli mam odwzorować moje uczucie które wykreowały filmy w tv to stwierdzam że naród Amerykański to banda nie dorozwinientych oszołomów ,każdy z nich ma broń i zajada sie tłustymi hambuksami banda jełopów.
Ślepe owce które sa sterowane przez medja uzależniane od chemicznego żarcia od leków które bardziej szkodza niz lecza no i mająca ekologje głęboko w d.... To moje opinia wykreowana przez mas media

Dałeś obraz (niestety) typowego zaściankowego, ograniczanego poprzez nadmiar TV pojmowania świata. Na poczatek postaraj się dowiedzieć w jakim kraju europejskim wystepuje nadużyywanie: antybiotyków, środków przeciwbólowych. Taka trudna zagadka.

A na pytanie: oczywista odpowiedź to: nie.
  • 0

#33

Oscypek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, USA to samo zło. Szatan jeden taki. :roll:

Dobra, Stany Zjednoczone Ameryki. Nie wszystko jest takie cacy jak powinno być. Ileż to zła w nich tkwi. Dla nas ich ruchu mogą być złe, ale bronią swoich interesów. Mają też wpadki. Ale ile wpadek np: polskiego rządu można wymienić.

Według mnie można dużo zarzucić polityce USA, ale jest w niej też wiele słusznego.

USA są również cacy. :mrgreen:



Poza tym, kiedy dodaliście te fajne obrazeki? :kevin: :giertych: :lepper: :D
  • 0

#34

Pietka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastrzezenia sa I TO WIELKIE :P
Ladnie zrobili z ta ropa naftowa :rotfl:
  • 0

#35

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


  • 0



#36

Patrol.
  • Postów: 36
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zastrzeżenia do USA mam i to ogromne. Pojechali do Afganistanu dobra... Pojechali do Iraku niby szukać tajnych baz a znaleźli... ropę. Teraz najadą na Iran i wojna jądrowa gotowa. Nie mogę się doczekać aż ktoś im wkońcu skopie tyłki :/
  • 0

#37

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zastrzeżenia do USA mam i to ogromne. Pojechali do Afganistanu dobra... Pojechali do Iraku niby szukać tajnych baz a znaleźli... ropę. Teraz najadą na Iran i wojna jądrowa gotowa. Nie mogę się doczekać aż ktoś im wkońcu skopie tyłki :/


Szczerze mówiąc nie wiem po co od razu pisać o wojnie z użyciem broni jądrowej. Akurat w przypadku Iranu może nie zdarzyć się kompletnie nic - to może być tylko grożenie palcem ze strony USA bo wiedzą, że jeżeli tylko by oficjalnie wypowiedzieli wojnę Iranowi i zaczęli atakować, to by mieli - lekko mówiąc - przerąbane. Wprawdzie zawsze by mogli użyć sprzętu rodem ze Strefy 51(jak coś mają), ale taką bronią nie są atomówki - to broń ostateczna, która może i sprowadzić błyskawiczne zwycięstwo dla atakującego, ale w ogólnym rozrachunku jest więcej negatywnych skutków.
  • 0

#38

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Usa to bueuehueheuhe zyja fantazja i sa wielce przekonanie o swojej wielkosic. dam glupi przyklad:) kiedy z bratem ogladalismy olimpiade to gdy na lodowisko wjezdzala amerykanska lyzwiarka to zrobila to iscie gwiazdorsko.Heh no coz marzenia marzeniami ale po 20 sekundach miala upadek na dupcie i jej wyraz twarzy juz nie wygladal jak przedtem.A te ich filmy??? szczegolnie wojenne.Jejku jacy oni sa wspaniali,jak odwazni ile mestwa.Szkoda ze nie zrobia filmu ktory by pokazal jak hitler mordowal polakow,zydow i nietylko.Albo jak robia jakis film katastroficzny to z reguly zawsze cierpi ameryka.Wyjatkiem chyba jest film "Pojutrze".
Mozna tak wyliczac i wyliczac ale szkoda czasu.Mam ogromne Tak i wieksze ale do Usa za wszystko,niemalze wszystko.


oj Muhad widac jaki jestes poinformowany USA w 2001 roku zrobila film o historii jaka miala miejsce w nazistowskich obozach w Polsce, tytul to: The Grey Zone polecam ten film.
a po za tym byly tez inne filmy ;)

glosuje na NIE...
  • 0

#39

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A rzucę chociażby takimi tytułami jak "Lista Schindlera" czy "Boże skrawki"...
  • 0

#40 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

tak,bo to kolejny naród, który myśli że zawojuje świat...ale jeszcze trochę legnie jak inne imperia :cafe:
poza tym są makabrycznie zadłużeni, zadufani w sobie i marnie wykształceni...
  • 0

#41

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy tak źle wykształceni? Nie demonizował bym tak bardzo. Są po prostu wykształceni kierunkowo. Zajmują się tylko tymi rzeczami, do których zostali przeszkoleni. Od innych spraw są inne osoby. Nikt nie ogląda się za siebie. Może trochę nieludzkie, ale sprawdza się w 90%. Wykształcenie z inteligencją nie ma dużo wspólnego stąd, błędna ocena europejczyków i po części zazdrość.
Natomiast zgodzę się z tym, że Amerykanie to ignoranci, będący przekonani o wyższości swoich rozwiązań nad innymi. Niestety mocarstwowość odbija się negatywnie na całym społeczeństwie. Ale tak to już jest.

Wracając do inteligencji amerykanów, załączam mapkę średniego IQ na świecie.
Niestety źródło to jakaś ruska strona, stąd treść może być naciągana. Należy więc patrzeć na to, jako na ciekawostkę i spojrzenie naszych wschodnich sąsiadów na imperialistyczne bushowisko :D
  • 0

#42 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

NIe powiedziałabym że nasi wschodni sąsiedzi są zbyt inteligentni...ale to chyba dlatego że właśnie to ruskie źródło :D
Natomiast nie twierdzę że Amerykanie nie są inteligentni, ale w wielu sprawach niezaradni choćby za sprawą tego wykształcenia :] Poza tym nie lubię ich, bo ich rząd ma cechy, które można przypisać zwykłym manipulantom.....potwierdza to choćby fakt, że Bush kieruje Kaczorami jak chce...w takiej sytuacji okazuje się że to my mamy niskie IQ :o (prezydent reprezentuje naród- teoretycznie :aaa: )
  • 0

#43

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Usa to bueuehueheuhe zyja fantazja i sa wielce przekonanie o swojej wielkosic. dam glupi przyklad:) kiedy z bratem ogladalismy olimpiade to gdy na lodowisko wjezdzala amerykanska lyzwiarka to zrobila to iscie gwiazdorsko.Heh no coz marzenia marzeniami ale po 20 sekundach miala upadek na dupcie i jej wyraz twarzy juz nie wygladal jak przedtem.A te ich filmy??? szczegolnie wojenne.Jejku jacy oni sa wspaniali,jak odwazni ile mestwa.Szkoda ze nie zrobia filmu ktory by pokazal jak hitler mordowal polakow,zydow i nietylko.Albo jak robia jakis film katastroficzny to z reguly zawsze cierpi ameryka.Wyjatkiem chyba jest film "Pojutrze".


haha dokładnie!! nie wiem co to był za film, ale ważne że według niego to oczywiście Amerykanie złamali kod Enigmy :lol ten naró mnie rozwala. a o Bushu to się nie wypowiem lepiej, ani o Iraku bo nie chcę sobie ciśnienia podnosić.

zagłosowałem na TAK.
  • 0

#44

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tego wykształcenia :] Poza tym nie lubię ich, bo ich rząd ma cechy, które można przypisać zwykłym manipulantom.....potwierdza to choćby fakt, że Bush kieruje Kaczorami jak chce.


Nie lubisz 250 milionów obywateli USA, bo rządzi nimi Busch, który został wybrany i rządzi, natomiast cechy tego rządzenia nie podobają Ci się?Gdy zmieni się prezydent i rząd, zapewne nie zdołasz polubić owych Amerykanów, bo znowu nowy prezydent będzie kobietą lub afro-amerykaninem?
Busch nie kieruje Kaczorami, bo po pierwsze - ma ważniejsze sprawy na głowie, po drugie Kaczory to zbyt inteligentni ludzie by dali się komuś kierować, po trzecie, porównywanie Polski z mocarstwami światowymi jest nieporozumieniem.
Po czwarte, zajmowanie się polityką, to strata czasu.
  • 0



#45

michuXXX.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z przedmówcą do momentu:

Po czwarte, zajmowanie się polityką, to strata czasu.


- "Ignorancja narodu jest błogosławieństwem dla jego rządu."


ponieważ zaprzeczył całej wypowiedzi.

Do Amerykanów i ich kompleksów...każdy naród jakieś ma.

Tak naprawde nie nienawidzimy Amerykanów, Rosjan czy kogokolwiek innego, ale za każdym razem gdy nas ktoś o to pyta mamy przed oczami mordy Busha, Putina i innych. To oni nas wq...ją, a nie "normalni" ludzie, którzy żyją z dnia na dzień tak samo jak my i poprostu chcą móc godnie żyć. Jednak w żadnym stopniu nie tłumaczy to tej cholernej znieczulicy na cierpienie tego świata.

Sumując: Dopóki nie dzieje się nam nic złego jest wszystko ok! - katolicy? chrześcijanie? gdzie?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych