Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autohipnoza wg Raymonda Moody, czyli jak poznać swe poprzednie wcielenie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsze dwie próby mogę uznać za fiasko. Pierwsza nie udała się po kilku minutach, kiedy okazało się, że chrapanie kolegi w pokoju nie pozwoli mi na odprężenie się. Potem po kilkunastu minutach znowu ktoś mi przeszkodził. Z ciekawych doświadczeń póki co mogę wspomnieć o nagłym przyspieszeniu tętnia z ~50 uderzeń na minutę do ~150 po pstryknięciu palcami.


  • 0



#47

Sinsky.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, jedno z doświaczeń, które można przeprowadzić bez specjalnego treningu z tak dużym powodzeniem. Utwory ambientowe można pobrać np. z Jamendo, są za darmo i licencja pozwala na edytowanie i udostępnianie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę podłożyć tło pod nagranie lub nagrać własną wersję - PW.


  • 0

#48

Szarak.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ma ktoś może jeszcze to nagranie dziewoji? Jeśli tak, to prosiłbym o podesłanie bo miałem je zapisane ale gdzieś się zapodziało i nie mogę go znaleźć.

 

A co do samego transu, to kiedyś również próbowałem chyba 2 razy. Za pierwszym razem czułem odprężenie, niby coś tam widziałem, ale to było raczej porównywalne do hipnagogów, bez rewelacji. Za drugim razem chyba usnąłem :P Chciałbym spróbować jeszcze raz, a nienawidzę słuchać swojego głosu i odprężenie się przy nim jest w moim przypadku praktycznie niemożliwe :)


  • 0

#49

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tu masz inne nagranie:

Dziś, zaraz wypróbuje :D


  • 1



#50

Szarak.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ooo dzięki :D ja też zaraz zgrywam na telefon i do dzieła. Oby tym razem się udało :P


  • 0

#51

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak na razie po dwóch próbach zero efektu(na jakieś przebłyski możne były ale i tak żadnej próby nie ukończyłem do końca)

zaraz zabieram się za trzecie podejście!

PS: Słuchał kos tego:?


  • 0



#52

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety trzecia, a w zasadzie nawet 4. próba również okazała się fiaskiem. Chyba nazbyt się podekscytowałem i przez to nie udało mi się może całkowicie odprężyć. Już w połowie (zaraz przed pstrykiem) byłem dość odprężony, czułem nawet delikatne mrowienie na całym ciele, ale nie mogłem sobie wyobrazić i utrzymać obrazu tego spokojnego miejsca. Co za tym idzie, nie udało mi się dalej zwizualizować wznoszenia się i nawet po pstryku nic się nie stało. Dalej miałem przed oczami "ciemny ekran". Po tym, jak nie zobaczyłem stóp (w zasadzie nic nie zobaczyłem), zdjąłem słuchawki i przerwałem sesję.

No cóż, nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Trzeba próbować.

@UP
Nie, możesz być pierwszy i opisać swoje wrażenia.

Edytka:
Czy ktoś z użytkowników bardziej obeznanych w tym zjawisku wie może, jakie konsekwencje może za sobą nieść przerwanie seansu w trakcie, jeśli jakieś może? Nie mówię tu o zaśnięciu, tylko o zwykłym przerwaniu, otworzeniu oczu.


Użytkownik Lis edytował ten post 29.08.2014 - 11:29

  • 0



#53

Y2Quake.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odprężenie ekstra, lecz niestety podróży nie doświadczyłem. No cóż, będę próbował dalej i dam znać jak mi się uda :).


  • 0

#54

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No przy piątej próbie się coś udało. I dotrwałem do końca, może dlatego :D

Oczywiście przez większość czasu gdzie miałem już widzieć te moje "poprzednie wcielenie", przed oczami miałem czerń. Lecz gdzieś tak w połowie pojawił się obraz dwóch mężczyzn siedzących w fotelach. Mieli na sobie garnitury i rozmawiali o czymś związanym z chłopcem. Było o dość krótkie i pojawiło się może przez to, że czytam teraz non stop Pana Mercedesa :). Drugi moment kiedy coś "widziałem"(taka jakby stop klatka) były to maski, takie białe jak nosi się na bal przebierańców. Coś w stylu tych od Anonymous. Później miałem jeszcze jakąś "wizję" ale jej nie "złapałem" :/ Będę próbował jeszcze raz i jeszcze raz, aż coś konkretnego złapie.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 30.08.2014 - 02:47

  • 0



#55

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

chyba wyprobuje, choc w moim przypadku nie mam pojecia jak to sie zakonczy.. 


  • 0

#56

RICK2587.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pewne obawy przed spróbowaniem. Nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, że przerywając nagle, coś się człowiekowi pomiesza w głowie? Różne rzeczy się zdarzają i dlatego mam stracha. Jakby tak coś poszło nie tak, to byłoby jednak przykro


Użytkownik RICK2587 edytował ten post 18.04.2015 - 13:37

  • 0

#57

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pewne obawy przed spróbowaniem. Nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, że przerywając nagle, coś się człowiekowi pomiesza w głowie? Różne rzeczy się zdarzają i dlatego mam stracha. Jakby tak coś poszło nie tak, to byłoby jednak przykro

 

 

Zgadzam się z Tobą co do obaw dotyczących autohipnozy - dostajesz się przecież we własne ręce, więc jak coś nie pójdzie dobrze
to nie będzie na kogo zwalić winy że coś poszło nie tak jak sobie wyobrażałeś.

Natomiast samo przerywanie (moim zdaniem) nie niesie za sobą większych negatywnych skutków  poza rzecz oczywista niedosytem.


Użytkownik Aidil edytował ten post 18.04.2015 - 16:36

  • 0



#58 Gość_Nothing4

Gość_Nothing4.
  • Tematów: 0

Napisano


Próbowałam autohipnozy kilka razy i za każdym razem usypiam. Nie potrafię się skupić maksymalnie na głosie przewodnika. Rozpraszają mnie myśli. Im bardziej chcę się skupić, tym większy mam problem :/ Kiedy już dochodzę do momentu, kiedy głos mówi, że czuję pod stopami ziemię to zaczynam czuć frustrację bo już wiem, że znów się nie uda.


Mam pewne obawy przed spróbowaniem. Nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, że przerywając nagle, coś się człowiekowi pomiesza w głowie? Różne rzeczy się zdarzają i dlatego mam stracha. Jakby tak coś poszło nie tak, to byłoby jednak przykro

 
 
Zgadzam się z Tobą co do obaw dotyczących autohipnozy - dostajesz się przecież we własne ręce, więc jak coś nie pójdzie dobrze
to nie będzie na kogo zwalić winy że coś poszło nie tak jak sobie wyobrażałeś.
Natomiast samo przerywanie (moim zdaniem) nie niesie za sobą większych negatywnych skutków  poza rzecz oczywista niedosytem.

  • 0

#59

Henias.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich użytkowników czy posiada ktos nagranie z tej sesji i mógłby je udostępnić, mam problem z nagraniem gdyż mój głos sie chyba do tego nie nadaje ;>


  • 0

#60

Maktor.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem te nagrania co są powyżej, i muszę przyznać że świetne w usypianiu, nawet do połowy nie dotrwałem jak zasypiałem, 4 razy z rzędu.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych