Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skandaliczne pohukiwania Izraela


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Państwo Izrael zaczęło pouczać polski parlament w kwestii ustaw, jakie ten może przyjmować. Chodzi oczywiście o ubój rytualny. Tuż po przyjęciu uchwały swoim odejściem zagroził (?) Naczelny Rabin Polski. Dziś do pohukiwań przyłączył się Izrael. Wg TVP Info w oświadczeniu Izraela znalazła się nadzieja, że odpowiednie czynniki będą w stanie rozwiązać tę sytuację.

Oczywiście, zgodnie z moimi przewidywaniami, Donald Tusk już jest przerażony i zaczyna się chwiać. Będzie próbował uwalić ustawę w senacie czy w inny sposób.

Mnie osobiście sprawa uboju ani ziębi, ani grzeje. Nie jestem także antysemitą. Niech Żydzi żyją sobie. Nie będą jednak dyktować państwom trzecim, jakie ustawy mają przyjmować. A później będzie "aj-waj, czemu wszyscy nas oskarżają o przejmowanie władzy nad światem".

Na marginesie: nie przypominam sobie, by Polska wywierała jakikolwiek nacisk na Izrael w kwestii stanowionego tam prawa.

Użytkownik katabas edytował ten post 15.07.2013 - 21:08

  • 5

#2

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tusk musi mieć pełne gacie bo wie że jak nie uwali tej ustawy to syjonści utopią go razem z połową PO w łyżce wody, a potem jeszcze udowodnią że był to nieszczęśliwy wypadek spowodowany potknięciem o spróchniałą brzozę. Jestem przeciw ubojowi rytualnemu. Jeśli go zdelegalizują, to być może Rostowski, Michnik, Baumann i pozostałe przechrzty będą zmuszeni do konsumpcji szczawiu oraz mirabelek. A tak pozatym, to biedne lewaczki się zapętliły z tym ubojem, bo albo wyjdzie na to że są antysemitami albo że nie szanują praw zwierzątek, być może sparaliżowani ta antynomią wyginą jak dinozaury.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 15.07.2013 - 22:58

  • 4

#3

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

nie mogę pojąć jak jakikolwiek zacofany obrzęd religijny może wpływać na sposób zabijania zwierząt na pokarm. Od dawna jestem zatym by zdelegalizować wszelkie religie, a fanatyków zamykać
  • 14

#4

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy oni nie rozumieją, że swoimi "protestami" jeszcze bardziej umacniają antysemityzm ?

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 16.07.2013 - 00:36

  • 2

#5

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumieja ale doskonale sobie zdaja sprawe ze bez anty semityzmu byliby nikim. Nikt w Polsce juz nie wyda zgody na ubuj rytualny. Ekolodzy powstrzymuja budowy autostrad wiec powstrzymaja religie a co do wtracania sie to nie pierwszy raz jak zydzi sie wtracaja. Jak chodzilo o zwrot majatkow zagarnietych po wojnie to tez narzekali i grozili. Nawet grozili ze zydowscy turysci przestana odwiedzac Polske - na co cala Polska niczym Marcinkiewicz zareagowala yes yes yes ;)

Użytkownik Striker edytował ten post 16.07.2013 - 08:17

  • 3

#6 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Tam gdzie nie ma antysemityzmu to oni go stworzą i są to słowa jednego z nich zresztą. Autor tematu zapomniał też dodać, że bodajże premier Izraela powiedział jako ta ustawa utrudni proces powrotu żydów do Polski.
  • -1

#7

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie, to żydzi w pewien sposób mają racje.
Załóżmy, że wchodzi ustawa o uboju rytualnym, po tym znowu zaczynają regulować w obronie np. dzieci- zakaz obrzezania(biedne dzieci!)-, zakażą chrztów- przecież to takie niehigieniczne.A później procesji i w ogóle praktyk religijnych(przecież z tego może wyjść fundamentalizm).I tak żądze regulacji polityków będą spełnione.
  • -1

#8

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fakt, zapomniałem, tam było, że "szkodzi procesowi przywracania życia żydowskiego w Polsce". Trochę jakby to Polska je zniszczyła...

Ale: muszę sprostować opinię o Tusku. Tzn. nie tę ogólną, ale w sprawie Izraela nie padł na kolana i powiedział, że wypowiedzi Izraela są niestosowne. A z kolei Jarosław Kaczyński uważa, że należałoby wezwać ambasadora Izraela na rozmowę.

Tak czy siak Boni już zaczął dyskusję z przedstawicielami Żydów, i to raczej z pozycji klęcznej.

@slawek13, a jak np. Żydzi zaczną dosłownie rozumieć swoje bycie narodem wybranym, i traktować gojów jak bydło, to też będzie OK? I jeszcze coś: podobno jak gmina żydowska sama przeprowadzi ubój, to jest to praktyka religijna i jakoś tam legalne. Natomiast nie widzę powodu, by w Polsce masowo produkowano mięso koszerne.

Użytkownik katabas edytował ten post 16.07.2013 - 16:34

  • 1

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście podchodzę do zakazu uboju rytualnego jako kolejną zamkniętą bramę dla przedsiębiorstw. Zakazywanie działów gospodarki nie jest zbyt dobrym pomysłem.
  • -13



#10 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

A co ubój rytualny ma wspólnego z Polską gospodarką?? Przecież Polacy na tym nie zarabiają.
  • 0

#11

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od dawna jestem za tym by zdelegalizować wszelkie religie, a fanatyków zamykać


Wszelki fanatyzm prowadzi do zamordyzmu.
  • 0



#12

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z ludami semickimi powinno się obchodzić bezkompromisowo bo są to istoty mające wyłącznie roszczeniowe podejście wobec innych samemu nie szanując innych (jak ma się innych za bandę niewiernych do wybicia albo bandę bydła do harowania na rasę panów to się nie dziwię że tak się zachowują). Sam zwyczaj uboju rytualnego pokazuje że to są jeszcze dzikie ludy. Jeżeli pod wpływem Izraela ta ustawa zostanie cofnięta to wiele mi to udowodni. Chociaż przyznam szczerze że i tak dziwi mnie ta sytuacja że w poddańczej i pchanej w kierunku zachodniego "postępu" Polsce wymierzono taki pstryczek w nos muzułmanom i żydom i w dużym stopniu ogranicza to możliwość wielokulturowości i tym bardziej mnie dziwi to że Ruch Palikota był za ustawą. No chyba że właśnie o to chodziło żeby początkowo przyjąć żeby umocnić na świecie wizerunek antysemickiej Polski a później i tak pod wpływem nacisków pozwolić na ubój rytualny.
  • 0

#13

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście podchodzę do zakazu uboju rytualnego jako kolejną zamkniętą bramę dla przedsiębiorstw. Zakazywanie działów gospodarki nie jest zbyt dobrym pomysłem.


Tu się akurat zgodzę, gospodarka straci na tym ~1mld zł rocznie o ile nie więcej, a jak zawsze zarobią Niemcy i Francja, która będzie skupywać od nas bydło i znowu zarabiać przez naszą kiepską ustawe.

Imho nie chodzi to już o samych żydów, ale o kolejne robienie dobrze zachodowi.

Użytkownik Tsührer edytował ten post 17.07.2013 - 12:43

  • 2



#14 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja osobiście mam gdzieś ten 1mld, bo tak jak mówię - przeciętny Kowalski na tym nie zarobi, tylko oni.
  • -2

#15

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie o to chodzi, że "oni" zarobią na tym teraz, wcześniej zarabiali by po prostu polscy rzeźnicy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych