Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy scenograficzne część I


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Notice: zdjęcia są autentyczne i pochodzą z oryginalnych filmów NASA. Każde zdjęcie posiada unikalny numer.

Zagadka1
Dołączona grafika


Zagadka2
Dołączona grafika


Zagadka3
Dołączona grafika

Zagadka4 (oba zdjęcia wykonane w krótkich odstępach czasu)
Dołączona grafika

Zagadka5

Dołączona grafika


życzę wszystkim miłego obalania :)
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurde.... jak ktoś w tekie rzeczy zwątpie to ja nie wiem... tu nie ma o co się kłócić :)
  • 0



#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Henio Batuta rozłoży każdą teorie !
To moje zdanie na ten temat ...
  • 0



#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tiaa... tekich reczy to nawe Chuck nie dokona :)
  • 0



#5

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pyanie do zdjęcia 1 dlaczego na piewrszym z nich jest numer zdjecia a na drugim go już nie ma?
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pyanie do  zdjęcia 1 dlaczego na piewrszym z nich jest numer zdjecia a na drugim go już nie ma?


Spytaj panów z NASA ...
  • 0



#7

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak? A dlaczego na obu zdjeciach antena łazika jest po różnych stronach? Zrobili jedno zdjęcie poszli przestwaili łazik na drugą stronę, zdjeli lądownik i zrobili drugie?
  • 0

#8

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam odpowiedziałeś na to pytanie :)
  • 0



#9

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha to fajnie mam...i fajnie ze wierzysz w to co mowisz
  • 0

#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No srok, ale tło jest ewidentnie takie samo, wieć jak wytłumaczysz różnice?
  • 0



#11

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tło nie jest takie samo, zwróć uwagę że drugie zdjęcie wykonane jest napewno z jakiejś wysokości byc moze wlasnie z tego wzgorza ze zdjecia 1, na 2 zdjeciu widac na gory od łazika zagłebienie a to samo zagłebinie widze na samym dole pierwszego zdjecia po lewej stronie. To zdjecie tego samego obiektu wykonanego z roznych stron, wtym ze na 2 nie widac lądownika
  • 0

#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tło nie jest takie samo, zwróć uwagę że drugie zdjęcie wykonane jest napewno z jakiejś wysokości byc moze wlasnie z tego wzgorza ze zdjecia 1, na 2 zdjeciu widac na gory od łazika zagłebienie a to samo zagłebinie widze na samym dole pierwszego zdjecia po lewej stronie. To zdjecie tego samego obiektu wykonanego z roznych stron, wtym ze na 2 nie widac lądownika


Tło jest takie samo, ale zdjęcie wykonane jest z innej odległości i pod innym kątem. Pytanie brzmi DLACZEGO lądownika nie widać na dolnym?
  • 0



#13

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli ja po raz kolejny mowie TŁO NIE jest to samo, i wykonane jest z innego miejsca, na 1 zdjeciu widac że lądownik znajduje sie na PRAWO od łazika, tak jest również na zdjeciu 2 ale lądownik nie zmieścił się w kadrze

[ Dodano: 2006-02-17, 23:20 ]
Zdjęcie zostało wykonane z innej WYSOKOŚCI. Przecież wyraźnie widać ze na 2 zdjeciu patrzymy na łazik z góry a na 1 jestesmy mniejwiecej na jego poziomie :) :idea:
  • 0

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli ja po raz kolejny mowie TŁO NIE jest to samo, i wykonane jest z innego miejsca, na 1 zdjeciu widac że lądownik znajduje sie na PRAWO od łazika, tak jest również na zdjeciu 2 ale lądownik nie zmieścił się w kadrze


chyba na lewo? I mam prosbe operuj przymiotnikami gorne / dolne (rozumiem ze mowisz caly czas o pierwszej "Zagadce"). Nie rozumiem tez jak mogl sie nie zmiescic w kadrze? Poza tym skoro uwazasz ze tla NIE SA takie same, to w takim razie na Ksiezycu mamy dwie bardzo podobnie wygladajace gory w dodatku calkiem blisko siebie (misja Apollo wykonala zaledwie kilku-kilometrowy spacer albo jak kto woli przejazdzke pojazdem ksiezycowym), co tez jest zagadkowe...

Zdjęcie zostało wykonane z innej WYSOKOŚCI. Przecież wyraźnie widać ze na 2 zdjeciu patrzymy na łazik z góry a na 1 jestesmy mniejwiecej na jego poziomie :)  :idea:


No juz o tym mowilem, inny "kat" to tez inna wysokosc.
  • 0



#15

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego ty coś mylisz. Przód łazika jest tam gdzie jest ta antena. Na górnym zdjęciu widać że ladownik znajduje się na PRAWO od łazika. Na dolnym zaś też znajduje sie na prawo od łazika (tak jakbys tam siedział) ale nie zmieścił się w kadrze i zapewne jest gdzieś tam pod dolną krawędzia zdjecia. Spójrz na to rozsądnie

A co do podobności gór.....mają zuoełnie inne barwy jedna ciemniejsza druga jasniejsza, inny rozklad plam a pozatym jedna z nich jest zupelnie gładka a druga ma jakieś wybrzuszenia....ale masz rację są identyczne.

[ Dodano: 2006-02-18, 18:01 ]
Kolejny temat w ktorym wy konczycie dyskusje
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych