Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islam o Europejkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#46

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A o czym ja pisałem? Toczysz przeciwko mnie tyradę, kiedy nasze poglądy są zbieżne. W żadnym poście nie dopuściłem się generalizacji grupy arabskiej, to Ty starasz się wmówić mi, że robię coś czego nie robię. Nazwałem ścierwem gwałcicieli, to jest popularyzowanie swojej męskiej siły?

@up

Mylo, ale ja nawet nie skupiam się na roli kobiet w tym zjawisku. Pojawiło się kilka szowinistycznych postów, ale nie z mojej ręki. Obchodzą mnie tylko oprawcy, nie wnikam w rolę ofiar. Kobiety są mądrzejsze od nas w sferze uczuć i relacji międzyludzkich, więc wiedzą lepiej co robią. A to, że panowie przede mną wyrazili swoje oburzenie względem jakichś dyskotekowych cichodajek? Ich sprawa.
  • 0



#47

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ayalen przeczysz sobie bo piszesz że to nasza wina bo gospodarz nie panuje w swoim domu i że powinniśmy się od nich uczyć oraz piszesz że nie powinno się zmieniać prawa imigracyjnego ale tych których chcą mieć to panowanie i nie chcą też otwierania granic wyzywasz od fanatyków i ksenofobów.

No tak mój "fanatyzm" jest gorszy od nich. Jutro zbieram kilku kumpli i idziemy zgwałcić jakąś laskę bo jest niedziela i nie ma naszyjnika z krzyżem na koniec jeszcze jej rodzina ją ukamienuje bo to jej wina.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 11.05.2013 - 13:23

  • 2

#48 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Tenhan, wowczas bedziesz w moich oczach gwalcicielem, fanatycznym gwalcicielem, ale z tego tytulu nie bede pisac o chrzescijanskich Polakach gwalcacych kobiety. W ktorym miejscu sobie niby przecze- mowiac ze prawo jezt prawem i powinno byc przestrzegane a lamanie go karane?
Wybiorczy , a czegoz Ty tak bierzesz wszystko do siebie- nie walcze z nikim a o tych porzadnych ludzi ktorzy sa po obu stronach, tak jak i przestepcy. Wiec nie mozna mowic ogolnie o ludziach traktujac wszystkich jakby byli przestepcami, to jest nieuczciwe. Patologie nazywa sie po imieniu, islam jest religia wyznawana przez Arabow, Arab to czlowiek. Czlowieki bywaja rozne amen.
  • 0

#49

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ktorym miejscu sobie niby przecze- mowiac ze prawo jezt prawem i powinno byc przestrzegane a lamanie go karane?


Ja piszę o jednym a Ty w ogóle o czymś innym (już nie pierwszy raz). Jak ja mam z Tobą dyskutować.
  • 0

#50 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Tenhan, wlasnie o to jedno chodzi, nie rozgraniczasz stron i wszystko widzisz w jednym kolorze. Wystarczy trzymac sie prawdy nie przeklamujac jej uogolnieniami. To nie muzulmanie, chrzescijanie i wyznawcy innych religii gwalca, morduja, usiluja przejac kontrole nad swiatem. To robia zaslepieni nienawiscia do wszystkiego co inne niz oni ludzie. Niezaleznie od rasy i wyznania.
  • -1

#51

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może teraz coś od strony praktycznej - pasuje do tego tematu, więc wrzucam.

"We wschodnim Londynie muzułmanin nazwiskiem Sunny Islam grożąc nożem wielokrotnie zgwałcił co
najmniej cztery kobiety, w tym piętnastolatkę.

Muzułmanin gwałcił „żeby dać im nauczkę” za przebywanie wieczorem na ulicy. Sunny Islam (23) pochodzi
z głęboko wierzącej rodziny muzułmańskiej. Swoim ofiarom groził nożem, porywał z ulicy, wiązał
i wielokrotnie gwałcił. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zgwałcił cztery kobiety, w tym piętnastolatkę."

Więcej tutaj:

„Słoneczny Islam” gwałcił za karę
  • 0

#52 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak czytam takie bzdury jak powyżej w sensie wiadomości to mnie śmiech ogrania.
Kolejna typowa nagonkowa informacja.

@Tenhan

Bo takie są następstwa jeżeli na polskiej ziemi zamiast Polaków zaczną na świat przychodzić śniadzi i niewychowywani w polskiej kulturze tylko w odmiennej. I to jest dobry powód żeby bronić swojej ziemi i kultury i dobry argument żeby ludzi przekonać do obrony bo w końcu nie każdego interesuje patriotyzm czy wiara chrześcijańska i poświęcenie się temu ale ta delikatna i przyziemna sprawa dotyczy wszystkich i nawet ateiści powinni być przeciwko nim a w ostateczności stanąć w jednej linii z chrześcijanami bo tu też chodzi o ich dobro i wolność żeby nie musieli przestrzegać zasad islamu. Skoro przeciwko europejczykom działa się w perfidny sposób to na obronę też każdy argument jest dobry :D


Ale musisz pojąć jedno, to również tyczy się tego tematu.
Jakby nie było istnieje coś takiego jak postęp kulturowy, który każdą religię prędzej czy później wyprawi w głąb bibliotecznej szuflady.
Tak samo, będzie z podziałem miedzy kobietami i mężczyznami, pewne granice jakie istniały 100 lat temu, jak niewolnictwo murzynów zatrą się bezpowrotnie. I tak będzie nic na to nie poradzisz. To nie średniowiecze, nie najadą na Ciebie hordy muzułmanów jak w czasach Świętej Wojny.
Ludzie tacy jak Ty i ci co pisali szowinistyczne teksty powyżej muszą to zrozumieć. Oglądałeś filmy sifi, wszyscy w jednakowych kombinezonach, nie ma księży nie ma, mnichów, nie ma religii. Wierzą pojedyncze jednostki. I nie będzie też wojen na tle religijnym.
To jest nasza przyszłość, może nie za naszego życia a naszych dzieci, ale tak będzie.
  • 0

#53 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Hayashi, i na co to ma byc dowod, oprocz stopnia do jakiego ludzie moga byc zmanipulowani? Kiedys my, teraz oni. Ci nawracani ogniem i mieczem poganie tez pewnie sobie nie zyczyli intruzow, i te biedne kobiety palone na stosach w imie idiotyzmow wymyslanyych przez panow w sukienkach. Teraz inni panowie w sukienkach chca robic to samo i lament niewiele tu pomoze. Ani tupanie nozkami. Jak na razie nie padlo jedna sensowna propozycja rozwiazania problemu emigrantow o zapedach fundamentalistycznych, zamiast tego widac bicie sie w klate z okrzykiem : bo ja / bo my. Bo mi zabieraja lalke. Walka o ogien mi sie przypomina, tamci choc byli uczciwsi i nie ubierali swoich plemnikow w patriotyzm. A ognia ogniem sie nie ugasi, tu moze pomoc tylko stanowczo i konsekwentnie egzekwowanie prawnie zakreslonych granic dla przybyszow z zewnatrz i deportowanie tych ktorzy sprawiaja klopoty- a wiec madra polityka emigracyjna. I przede wszystkim- chyba lepiej zapobiegac patologiom niz leczyc objawy, wiec trzeba myslec komu i na co sie pozwala we wlasnym domu. Zeby pozniej nie bylo ze sami swoi niby i na niby, a jeden drugiego by w lyzce wody utopil.
  • -1

#54

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy gdy jakiś Polak w Polsce gwałci kobiety, to zakładamy o tym tematy?

IMHO Polacy strasznie wyolbrzymiają kwestię obecności muzułmanów w Europie. Bywam często we Francji i tam muzułmanów praktycznie prawie nie widać, a czarnych też nie jest tak dużo (ale subiektywnie powiedziałbym, że dużo więcej, niż muzułmanów). To samo w Dani, Norwegi, Szwecji, tam też tych muzułmanów widziałem jak na lekarstwo. Na prawdę można się zdziwić czytając później w polskim Internecie o tym, jak to zachód czeka zagłada i jakie to straszne straszności się tam dzieją.
  • -2



#55

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To Klik! też jest jedynie propaganda zachęcająca do nagonki na Islam?
  • 0



#56

Niemir.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Optymista co ty na litość boską pierniczysz ? Pojedź na południe Francji i wtedy pogadamy. Popytaj francuzów najlepiej takich którzy korzystają z metra w Paryżu - wtedy usłyszysz czy jest problem czy tez go nie ma. Bo jak na razie Twoja wypowiedź przypomina mi gadanie turystów o Etiopii którzy ten kraj widzieli tylko z perspektywy luksusowego kurortu i twierdzą że widzieli cały kraj.
  • 1

#57

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Niemir, korzystałem nieraz z tamtego metra i problemów nie miałem, choć na pewno niebezpieczne sytuacje się zdarzają, tylko czy w polskich autobusach i tramwajach ich nie ma?

Co do gwałtów, to w Paryżu i jego okolicach mieszka jakieś 10-12 milionów ludzi (w samym Paryżu 2 miliony), więc to oczywiste, że gwałtów będzie tam więcej niż np. w Warszawie, która jest znacznie mniejsza.

Na serio, Polacy strasznie to wyolbrzymiają.
  • 0



#58

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ayalen

Już raz o tym wspominałem, ale powtórzę - usprawiedliwianie przeszłością tego, co się dzieje teraz, jest
niezbyt rozsądne. Kiedyś palono kobiety na stosach za tzw. magię, to teraz też można? Mnie nie interesuje
czy ktoś jest biały, czarny czy kolorowy, czy jest muzułmaninem, chrześcijaninem czy ateistą, może sobie
też wierzyć w latającego potwora spaghetti, mnie to nie przeszkadza - dopóki żyje w zgodzie z prawem
kraju, w którym jest, i respektuje jego zasady. Krótka piłka - jesteś we Francji, Niemczech, Polsce -
konstytucja jest dla ciebie źródłem prawa, nie jakaś średniowieczna książka. Jeżeli twoja Biblia/Koran/Mahabharata jest niezgodna z prawem danego kraju, to po prostu go opuść, jak chcesz żyć wg swojej religii. Czy to jest tak trudno zrozumieć?

@Niemir

Nie musi jechać na południe - wystarczy przejść się po Paryżu w piątek.

Jeszcze co do tzw. "nagonek" - śmieszne jest to, że na Zachodzie przez kilkanaście lat też nikt nie traktował tego poważnie. A teraz wielki problem, rozpaczanie, gwałty 'za karę", islamskie milicje, blokowanie miast etc.

Użytkownik hayashi edytował ten post 11.05.2013 - 20:06

  • 0

#59

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@hayashi, no właśnie gdyby ktoś przeszedł się po Paryżu (a nie oglądał zmanipulowane filmiki), to stwierdziłby, że nic złego się w tej kwestii tam nie dzieje.
  • 0



#60

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pod jakim względem zmanipulowane? Pod takim, że przedstawiają obraz rzeczywistości, tj. taki,
którego przedstawiania zwolennicy multi-kulti i tym podobnych bzdur się obawiają? A może zamieszki
sprzed prawie 10 lat też były zmanipulowane? W końcu oni są tak bardzo pokojowo nastawieni...
To źli policjanci, usiłując przywrócić porządek, zaczęli podpalać samochody i wybijać szyby w sklepach.

Kolejny film

I kolejny

Użytkownik hayashi edytował ten post 11.05.2013 - 20:22

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych