Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefoniczna telepatia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie również wielokrotnie zdarzały się takie sytuacje.
W momencie gdy dzwonił telefon wiedziałem na 200% kto dzwoni!
  • 0



#17

korneliaa.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam to z Moim Narzeczonym non stop, albo my jesteśmy inni albo to jest telepatia , nie tylko telefoniczna:) :abduct:
  • 0

#18

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czegos takiego jeszcze nie doswiadczylem... Ale to rzecz niezwykla...myslisz o ukochanym/ukochanej a tu *Dryyn* i mozna gadac :)
  • 0

#19

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zapraszam do małego eksperymentu telepatycznego: http://www.paranorma...6a0a19664#59465
  • 0

#20

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ojej ile razy mi sie to zdarzało, kiedyś myślałem o lasce, nacislem zieloną słuchawke a tu słysze ze to ona, nawet dzwonek sie nie rozległ :-D :>
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ojej ile razy mi sie to zdarzało, kiedyś myślałem o lasce, nacislem zieloną słuchawke a tu słysze ze to ona, nawet dzwonek sie nie rozległ

To też często spotykane. Ktoś do Ciebie dzwoni, ale odbierasz tak szybko, bo akurat miałeś do niej dzwonić. Mi się to jednak taka dokładnie sytuacja nie zdarzyła.
  • 0



#22

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślałem parę dni temu o pewnej dziewczynie, z którą byłem kiedyś. byłem ciekaw co u niej się dzieje. włączam kompa ściągam pocztę patrzę: mail od niej a w pierwszym zdaniu "Co się u Ciebie dzieje?"

innym razem zdarzało mi się zadzwonić do kogoś, tak bez powodu, a ktoś mi mówi "właśnie miałem do ciebie dzwonić, bo..."

moim zdaniem może być coś na rzeczy. instynkt?
  • 0

#23

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy i ty wiesz kto dziś zadzwoni?


Owszem, wiem. :smile:
Zdarza mi się to bardzo często, a wstępem są delikatne, ale dobrze wyczuwalne wibracje. Chwilę póżniej dzwoni TA osoba. Proste. ;-)


Witam...

U mnie ten rodzaj telepatii przejawia się delikatnymi dreszczami. Wygląda to w ten sposób, że najpierw wyczuwam dreszcze w okolicach ramion a chwilę później dzwoni telefon od osoby o której myślę - lub ów ktoś przychodzi do mnie do domu (i dzwoni właśnie do drzwi).
  • 0

#24 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

no widze że ci naukowcuy tylko potwierdzili coś co każdy wie :) sam wiele razy doświadczyęłm takiego czegoś np. myśle o kimś i za moment dzwoni do drzwi :) raz nawet zdarzyło się coś takiego na gg !!!
  • 0

#25

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiele osób mówi o dreszczach, jednak ja nie mam tego uczucia. Przychodzi przeczucie i tyle ;-)
  • 0



#26

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest możliwe na 99%, mnie też się to zdarza, np. myślę o kimś i albo zagaduje na gg albo dzwoni i to dosc często sie zdarza
  • 0

#27

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się też to kiedyś przydarzło. Dzwoniłam do mojej przyjaciółki, ale bło zajete, więc pomyślałam, że zadzwonię za kilka minut. Po chwili słysze telefon, podnosze słuchawkę, a to właśnie ona dzwoni i mówi, że dzwoniła przed chwilką, ale było zajęte. Ja jej mówię, że ja też do niej dzwoniłam i pewnie robiłam to w tym samym momencie co ona. Ciekawe odczucie :]
  • 0

#28

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja zawsze wiem kto dzwoni.. ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych