Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe pytanie na temat zjaw,duchów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 replies to this topic

#16

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up to by korki wybiło.
Prosiłem o sensowne wyjaśnienie. Sam wywaliłem ? jak ? nie sięgam do stołu nogami.

Dobra w sumie nikt mi nie wyjaśnił, zamknijcie temat jak coś bedzie sie działo to postaram sie coś uwiecznić na kamerce bo wiekszość z was musi zobaczyć żeby uwierzyć -.- bo jak czytam takie podobne tematy to wy tylko tego oczekujecie.
  • 0

#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak na poważnie...
Czy wcześniej w domu miały miejsce jakieś inne manifestacje?
Czy jakaś osoba przebywająca w domu była częstym świadkiem wydarzeń tego typu?
Czy historia domu, miejsca, bądź jakiegoś przedmiotu może wskazywać na powiązania z duchem/duchami?

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania, bo mogą być kluczowe dla dalszych wniosków.



#18

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Seriously? Nikt nie widzi tu prowokacji?
Ile jest logicznych wyjaśnień na przewracającą się butelkę wody, ale nie, to na pewno duch...
  • 0

#19

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kolega zakładający temat, jednak zaczał skurpulatną eliminację od rzeczy, które wydają sję dla niego najbardziej skjeri :E





Dołączona grafika

Dołączona grafika

Żaba, kontynuacja spamu zakończy się dla Ciebie kolejnym odpoczynkiem.

edycja:
ultimate

  • 0

#20

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak na poważnie...
Czy wcześniej w domu miały miejsce jakieś inne manifestacje?
Czy jakaś osoba przebywająca w domu była częstym świadkiem wydarzeń tego typu?
Czy historia domu, miejsca, bądź jakiegoś przedmiotu może wskazywać na powiązania z duchem/duchami?

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania, bo mogą być kluczowe dla dalszych wniosków.



1. Na samym początku mieszkałem sam przez 2 miesiące, w tym czasie słyszałem jak podłoga skrzyczę ale wiadomo kamienice "chodzą" przez kopalnie na śląsku (tak sobie to wmawiam). Raz usłyszałem dźwięk zamykających się drzwi z łazienki, rano była zamknięta.
2.Ja i małżonka ale czy częstym świadkiem. hmm na razie to takie dwa generalne wydarzenia.
3.Nie znam historii tego mieszkania, wiem tyle że wcześniej tu mieszkała para i prędko uciekli do Anglii zostawiając sporo w miare wartościowych rzeczy czym był bojler który kosztuje 800 zł nowy.


Seriously? Nikt nie widzi tu prowokacji?Ile jest logicznych wyjaśnień na przewracającą się butelkę wody, ale nie, to na pewno duch...



Podaj mi przynajmniej jedno wyjaśnienie bo od samego początku tematu na nie czekam :) stwierdzenie duch, bo właśnie TAKOWEGO wyjaśnienia na dzień dzisiejszy nie posiadam.

Użytkownik Crimon edytował ten post 16.04.2013 - 19:53

  • 0

#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z Twojego opisu wynika, że raczej nie jest to nic specjalnego. Ruchy górotworu potrafią być uciążliwe, choć ich mała amplituda bywa niewyczuwalna.
Być może butelka spadła w wyniku takich ruchów. Na ducha raczej mi to nie wygląda.



#22

iksde.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Na samym początku mieszkałem sam przez 2 miesiące, w tym czasie słyszałem jak podłoga skrzyczę ale wiadomo kamienice "chodzą" przez kopalnie na śląsku (tak sobie to wmawiam). Raz usłyszałem dźwięk zamykających się drzwi z łazienki, rano była zamknięta.
2.Ja i małżonka ale czy częstym świadkiem. hmm na razie to takie dwa generalne wydarzenia.
3.Nie znam historii tego mieszkania, wiem tyle że wcześniej tu mieszkała para i prędko uciekli do Anglii zostawiając sporo w miare wartościowych rzeczy czym był bojler który kosztuje 800 zł nowy.

No no skoro zostawili nowy bolier kosztujacy az 800zl to faktycznie jest cos na rzeczy...pewnie tak predko uciekali, ze nie zdazyli "wyrwac" go ze sciany...ale ja bym sie na twoim miejscu cieszyl xD (chyba ty sobie zartujesz z tym bolierem ^^)
Stary chlop a w takie bzdety wierzy...juz samo to, ze mieszkasz na slasku wszystko wyjasnia (znajomy mieszka w starej kamienicy przy glownej drodze, to jak tir przejezdza to wszystko sie rusza i wydaje dzwieki).
  • 0

#23

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zawsze musi korki wywalać. To się naprawdę śmieszne robi. Może Ci żona zwaliła( i to dosłownie), a teraz nie chcę się przyznać. Jest milion wytłumaczeń a Ty akurat duchy. Gdyby każdy człowiek tak oceniał, to teraz miał byś tą wodę w skórzanej torebce z korkiem, a woda była by ze studni, bo dotąd byśmy doszli naukowo. Lepiej sprzedaj bolier.
  • 0

#24

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chce mi się wymieniać wszystkich racjonalniejszych wyjaśnień na spadnięcie butelki niż duch, zwłaszcza, że trochę Ci ich już podano, tudzież przejeżdżające Tiry czy lokalizacja "Śląsk". Podobnie z tą łazienką... ile razy miałem wrażenie, że coś zrobiłem, słyszałem czy położyłem w danym miejscu, tym bardziej po przebudzeniu rano... cóż sprawka naszego umysłu i tyle
  • 0

#25

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że to może być duch, może cienisty a może jakiś bardziej agresywny np. poltergeist albo demon. Póki co mogę Ci jedynie doradzić abyś koniecznie kupił zapas soli i nie biegał po domu bez kasku. W razie gdyby coś się działo to pisz i postaraj się zdobyć jakieś materiały.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 16.04.2013 - 23:18

  • 1

#26

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałem że mogę na was liczyć no nic sprawa mniej więcej wyjaśniona, lecz szkoda że to nie to na co liczyłem. Pożyjemy zobaczymy. Jak by coś się na prawdę ciekawego jeszcze działo to od razu biorę się za kamerkę. Dziękuję za wasze wypowiedzi ! Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#27

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat uznaję za wyczerpany.

Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych