Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA: dwie eksplozje na mecie maratonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#46

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Dołączona grafika

A kto to? Przechodził idealnie w czasie wybucu jakby chciał zobaczyć czy się udało.

Osz Ty skubańcu, uprzedziłeś :(. Ciul wie kto to xD.


spajdermen -ale chyba zabrakło mu pajęczyny :E


trzeba przyznać, że amerykanie mają dziwną władze hm...


Dołączona grafika
  • 0

#47

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście nie możemy pisać tak, że zamachy dotyczą tylko USA, były przecież zamachy w Londynie, Madrycie, Moskwie, Indie, a na bliskim wschodzie to właściwie chleb powszedni.


Co do Europy to...
Zamachy w Londynie i Madrycie miały podobny przebieg do tych z 9/11...
Przeprowadzono je w dniu oficjalnych ćwiczeń, na tym samym terenie co w scenariuszu oraz w podobnym czasie. Kolejna masa zbiegów okoliczności...

http://www.youtube.com/watch?v=bccPeFWZHc4

Zamachy w Rosji to zupełnie inna bajka. Tam rzadko który zamach nier jest przypisywany rządowi. Oni tam się wcale nie patyczkują.

Niemalże równolegle z zamachem w Bostonie amerykański samolot zbombardował afgańską wioskę, w której odbywało się wesele.
Zginęło 30 osób, sami cywile.


Amerykanie popłaczą nad swą własną tragedią I nikt nie będzie ważył się poruszyć kwestii tamtejszego błędu gdyż to by naruszało pamięć tych poległych Amerykanów. Proste I wygodne-typowe dla ichniego rządu...
Jesteście z nami albo z terrorystami” ...ponownie rzekli by politycy...

Max Kolanko w swym filmiku się nie popisał-dowodem na udział Al-kaidy mają być dwie prawie jednocześnie odpalone bomby? A gdzie te co atakowały podczas ewakuacji rannych?

Data napisania przytoczonego przez Ciebie artykułu: 16:48 GMT, 1 July 2002

Sa tez świeższe:
http://www.dailypaul...b-missed-target

Co do faceta na dachu...
Nikt nigdy nie widział jak ludzie wspinają się na najwyższe miejsca aby obserwować finisz kolarzy, rajdowców itp? Na drzewach, dachach-na czym się da aby tylko lepiej widzieć.

Na obecną chwile wygląda to na robotę rządową lub jakiś regionalnych frakcji.


  • 0

#48

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale zauważcie to, że stał na budynku na ktorym widać całą okolicę to raz. Widać wybuch i nie idzie w jego stronę (wut? jakby był gapiem to by chyba szedł a tutaj nie idzie?). Oraz po co normalny człowiek by stał na dachu? eh?

1. Gość nie stoi, lecz idzie, co wyraźnie widać.
2. Również wyraźnie widać, że zmierza w stronę wybuchu (czy my mówimy o tym samym zdjęciu?)

Mnie natomiast zastanawia i nie daje spokoju, jakim twardzielem trzeba być, żeby nie stracić przytomności w przypadku takich ran, jak na poniższym (ocenzurowanym) zdjęciu. Oryginał znajdziecie w sieci.

Dołączona grafika
  • 0

#49

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie natomiast zastanawia i nie daje spokoju, jakim twardzielem trzeba być, żeby nie stracić przytomności w przypadku takich ran, jak na poniższym (ocenzurowanym) zdjęciu. Oryginał znajdziecie w sieci.


Szok I adrenalina...
Podczas wojen, bitew ludziom urywało ręce, palce, mieli wbite strzały, wielokrotne postrzały. O ranach i ubytkach dowiadywali się po dłuższym czasie.
  • 1

#50

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No właśnie my tu o urwanych kończynach... Postrzelenie jestem w stanie zrozumieć, ale na widok takich obrazów mógłbym sam stracić przytomność, udzielając pomocy ;-)
Pewnie jest tak jak piszesz, Robakatorianin.
  • 0

#51

MemoriesAlone.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale zauważcie to, że stał na budynku na ktorym widać całą okolicę to raz. Widać wybuch i nie idzie w jego stronę (wut? jakby był gapiem to by chyba szedł a tutaj nie idzie?). Oraz po co normalny człowiek by stał na dachu? eh?

1. Gość nie stoi, lecz idzie, co wyraźnie widać.
2. Również wyraźnie widać, że zmierza w stronę wybuchu (czy my mówimy o tym samym zdjęciu?)

Mnie natomiast zastanawia i nie daje spokoju, jakim twardzielem trzeba być, żeby nie stracić przytomności w przypadku takich ran, jak na poniższym (ocenzurowanym) zdjęciu. Oryginał znajdziecie w sieci.

Dołączona grafika


Ucięło mi dwie nogi gdy miałem 6 lat. Z tamtego dnia wszystko pamiętam, kto był itd, a nie miałem dwóch stóp. Nazywa się to szok.
  • 3

#52

Dawid1984.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://fakty.interia.pl/raport-eksplozje-na-maratonie-w-usa/aktualnosci/news-po-ataku-w-bostonie-alert-antyterrorystyczny-w-nowym-jorku,nId,956039

Ameryka huczy od spekulacji, że to false flag itp - nic dziwnego, po 11 września też ludzie spekulowali, dodać do tego fakt, że około 40% mieszkańców NY nie wierzy w oficjalną wersje wydarzeń, tutaj jest to samo, tym bardziej, że narazie nie wiadomo praktycznie nic, poza tym, że były dwa wybuchy i schwytali podejrzanego.
  • 0

#53

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co o tym myślicie?


Użytkownik Naele edytował ten post 16.04.2013 - 21:54

  • 0

#54

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby coś się działo a może to bez związku?
Linie lotnicze American Airlines poinformowały, że z powodu problemów z komputerem wstrzymały starty wszystkich swych samolotów do godziny 16.00 czasu chicagowskiego (23.00 czasu polskiego).

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

Ten komputer to chyba atari 65 xe

Użytkownik Padael edytował ten post 16.04.2013 - 22:05

  • 0



#55

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja trochę z innej beczki. W polskich Internetach, kiedy coś się wydarzy, zawsze przeglądam Wykop, bo tam wszystko jest publikowane niemal od razu. Wczoraj czytałem komentarze internautów i jeden zwrócił moją uwagę:

"Gdyby bomby mogli posiadać tylko ludzie z pozwoleniem na bomby, do takich sytuacji by nie dochodziło".

Co jak co, ale słuszności tej teorii odmówić nie można.
  • 0



#56

Gunner.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Max Kolonko jest beznadziejny!

Miesiac temu został wyemitowany kolejny epizod FAMILY GUY... dziwne, co nie?



Ćwiczenia antyterrostyczne przed maratonem, w czasie i po. Na starcie i na mecie policjanci z psami. W dodatku policjant z megafonem uspokajał, że to tylko cwieczenia. Facet twierdzi, że pierwszy raz zobaczył takie działania policji w czasie maratonu.



Kolejna operacje pod fałszywą flagą czy może rzeczywiście wiedzieli, że istnieje zagrożenie atakiem terrorystycznym wcześniej???

Ale ten epizod z Family Guy jest niesamowity. Jak to możliwe??? Przypadek???

Użytkownik Gunner edytował ten post 16.04.2013 - 22:48

  • 1

#57

Grim.
  • Postów: 32
  • Tematów: 11
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ogladam Family Guy od dluzszego czasu i takie cos mogli na prawde przewidziec, tym bardziej ze bardzo czesto poruszaja ataki terrorystyczne, ale jak teraz obejrzalem znowu to ...az mnie zmrozilo, idealnie 2 eksplozje i w maratonie...mozliwe ze wiedzieli o tym, mozliwe ze Family Guy to juz Illuminaci (byl taki episod gdzie pokazali piramidke z okiem w jednym z odcinków) moze ich przejeli, trudno powiedziec...ale na prawde dziwne

To raczej nie jest false flag, tak jak powiedzialem: za maly (na szczescie) zamach
  • 0

#58

Gunner.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, że false flag musi być duży... Propaganda w mediach pociągnie ten wózek dalej.

Epizod z family guy wygląda na przepowiednie (symbolika)... tak też było z Simpsonami i 9/11. Dziwne rzeczy się dzieją...


  • 0

#59 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

-nic-

Użytkownik Razor edytował ten post 17.04.2013 - 05:42

  • 0

#60

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Filmik z Family Guy jest manipulacją, są to zupełne 2 różne epizody splecione ze sobą

Użytkownik Tromasz edytował ten post 17.04.2013 - 07:05

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych