Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#316

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Wydaje mi się, że podany przez Ciebie przykład, jest nie do końca trafiony. Nieco innymi zasadami kieruje się pies, a nieco innymi człowiek.


Dobrym porównaniem będzie więzienie.


Nie :) Bo w więzienne mury trafiają osoby, które mają już określone preferencje. Idąc Twoim tokiem rozumowania każda osoba opuszczająca więzienie powinna być homo. Bo przecież zachodzi tam czynnik środowiskowy.


Wystarczy często samo zdjęcie, film etc.; czyli brak fizycznego kontaktu, by pożądanie wobec dostrzeganego "obiektu" miało rację bytu. Zwierzę natomiast patrząc na zdjęcie suki, nie zareaguje ;)


Inne elementy pobudzające-ten sam cel.


Cel uświęca środki, ale nie oznacza to jednocześnie tego, że w przypadku braku zaspokojenia zgodnego z preferencjami, ktoś odnalazłszy formę zastępcza zaspokojenia, pozostanie przy tym przyjętym "tymczasowo" modelu zachowań, w przypadku kiedy nastąpi powrót do zaspokajania zgodnego z preferencjami.

#317

hasło.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie lepiej, by dzieci mogły wychować się w kochającej rodzinie homoseksualnej, niż w bezdusznym domu dziecka. To chyba normalne, że w takiej rodzinie dziecko ma dużo większe szanse na bycie kochanym, na poczucie bezpieczeństwa i na docenienie swojej unikatowości. A w domu dziecka (nawet mimo starań pracowników) i tak będzie jednym z wielu.

Smutne jest to, że niektórzy chcieliby pozbawić te dzieci szansy na normalne dzieciństwo tylko dlatego, że nie jest to zgodne z ich ideologią.

A co do opisanego przypadku, to takie rzeczy zdarzają się w każdej rodzinie, czy homoseksualnej, czy heteroseksualnej. Oczywiście jest to godne potępienia i powinno być karane.


" kochającej rodzinie homoseksualnej" Co miałeś na myśli ?

#318

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam propozycję: zakończmy tą dyskusję na temat homoseksualizmu. Bo a ni jedna strona, a ni druga strona nie przekona drugiej o swojej racji, więc nie ma to sensu. To tak samo bez sensowna dyskusja jak pomiędzy ateistą i wierzącym.

#319

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam propozycję: zakończmy tą dyskusję na temat homoseksualizmu. Bo ani jedna strona, ani druga strona nie przekona drugiej o swojej racji, więc nie ma to sensu. To tak samo bez sensowna dyskusja jak pomiędzy ateistą i wierzącym.


Więc musiał byś przestać poruszać jakiekolwiek poważniejsze tematy, bo w każdym z nich znajdą się jacyś zwolennicy i przeciwnicy. Jedni drugich nie przekonają.

Użytkownik michal28 edytował ten post 23.04.2013 - 20:22


#320

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie :) Bo w więzienne mury trafiają osoby, które mają już określone preferencje. Idąc Twoim tokiem rozumowania każda osoba opuszczająca więzienie powinna być homo. Bo przecież zachodzi tam czynnik środowiskowy.

Podobnie jak do kojca trafiają psy hetero.
Wypaczenie orientacji w takim środowisku jest znacznie częstsze niż w normalnych warunkach. Ludzie mogą sami sobie rozładować napięcie seksualne-pies sobie sam łapą dobrze nie zrobi, stąd często mylone zachowania homo z preferencjami.

Mam propozycję: zakończmy tą dyskusję na temat homoseksualizmu. Bo a ni jedna strona, a ni druga strona nie przekona drugiej o swojej racji, więc nie ma to sensu. To tak samo bez sensowna dyskusja jak pomiędzy ateistą i wierzącym.

Zróbmy to tak jak zrobili to "naukowcy" podejmujący decyzje o wykluczeniu homo z rejestrów-ZAGŁOSUJMY!
Toż to największy z dowodów naukowych-i wszystko będzie jasne!
:rotfl:

#321

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Nie :) Bo w więzienne mury trafiają osoby, które mają już określone preferencje. Idąc Twoim tokiem rozumowania każda osoba opuszczająca więzienie powinna być homo. Bo przecież zachodzi tam czynnik środowiskowy.

Podobnie jak do kojca trafiają psy hetero.
Wypaczenie orientacji w takim środowisku jest znacznie częstsze niż w normalnych warunkach. Ludzie mogą sami sobie rozładować napięcie seksualne-pies sobie sam łapą dobrze nie zrobi, stąd często mylone zachowania homo z preferencjami.


Zgodne. Ale w dalszym ciągu będę obstawał przy stwierdzeniu, że nie koniecznie ci ludzie muszą kontynuować praktyki typu homo po opuszczeniu zakładu karnego.

#322

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tu też się zgadzamy-może coś zbyt dwuznacznie napisałem, może stąd niezrozumienie...
Chore i złe środowisko potrafi wypaczyć postrzeganie. My w takim chorym środowisku niedługo zaczniemy żyć-jak tak dalej pójdzie to WHO ześle na nas totalną rozpustę...
http://www.paranorma...991#entry557991

#323

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Robakatorianin - już samo porównywanie seksualności, a przez to psychiki psa z seksualnością człowieka jest przedsięwzięciem dość osobliwym. Nawet jeśli przyjąć, że homoseksualizm jest ludzkim 'wymysłem' (w co osobiście wątpię), to takich wymysłów jest zdecydowanie więcej i nijak to świadczy o ich 'naturalności'.



#324

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

już samo porównywanie seksualności, a przez to psychiki psa z seksualnością człowieka jest przedsięwzięciem dość osobliwym.


Światem rządzą podobne mechanizmy, jednym się opieramy silniej innym słabiej-podobnie jak w świecie zwierzęcym.

Nawet jeśli przyjąć, że homoseksualizm jest ludzkim 'wymysłem' (w co osobiście wątpię), to takich wymysłów jest zdecydowanie więcej i nijak to świadczy o ich 'naturalności'.

Możesz tą myśl rozwinąć-bo jakoś zauważyłem (późna pora...) za dużo dwuznaczności-nie chcę nadinterpretować a następnie prostować...

#325

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zróbmy to tak jak zrobili to "naukowcy" podejmujący decyzje o wykluczeniu homo z rejestrów-ZAGŁOSUJMY!
Toż to największy z dowodów naukowych-i wszystko będzie jasne!


By zgłębić temat potrzeba gdzieś 20-30 sekund i wpisać hasło ,,homoseksualizm" na polskiej nawet wikipedii.

Za Amerykańskim Towarzystwem Psychologicznym:

Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi na uprzedzeniach, informacjami.


Za Polskim Towarzystwem Seksualnym:

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne jest zaniepokojone krzywdzącym wpływem społecznych uprzedzeń na funkcjonowanie psychiczne i społeczne osób homoseksualnych i biseksualnych oraz jest świadome niechlubnej roli, jaką w podtrzymywaniu tych uprzedzeń odegrała niegdyś nauka, która przez ponad sto lat (do 1973 w USA i do 1991 w Europie) uznawała homoseksualność za zaburzenie psychiczne. Ówczesne mniemanie o patologicznym charakterze homoseksualności okazało się niepoparte faktami naukowymi, lecz oparte na społecznych uprzedzeniach od wieków zakorzenionych w kulturze zachodniej. Dlatego też homoseksualność została wykreślona z obu najważniejszych klasyfikacji zaburzeń psychicznych – DSM i ICD.

W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zaprojektowane badania, usunęło homoseksualność z listy zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne podjęło uchwałę popierającą to usunięcie.

Od ponad 25 lat oba stowarzyszenia apelują do wszystkich specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego o pomoc w usunięciu piętna choroby psychicznej, którą niektórzy ludzie nadal łączą z orientacją homoseksualną.

(podkreślenie moje)
Jak widać, po odrzuceniu uprzedzeń i ponownym rozpatrzeniu za i przeciw, nie znaleziono dowodów na to, że homoseksualizm jest chorobą. Przykro, że znowu Ty Robakatorianinie, naginasz pod siebie te sytuacje i wybiórczo dobierasz sobie fakty (w tej sprawie, to nawet ciężko je tak nazwać ale już sobie cudzysłów podaruje).

Użytkownik Korhil edytował ten post 23.04.2013 - 22:46


#326

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

By zgłębić temat potrzeba gdzieś 20-30 sekund i wpisać hasło ,,homoseksualizm" na polskiej nawet wikipedii.

Bez jaj...
Wikipedia to nie wyrocznia.

Jak widać, po odrzuceniu uprzedzeń i ponownym rozpatrzeniu za i przeciw, nie znaleziono dowodów na to, że homoseksualizm jest chorobą.


Te dowody pojawiły się po kilkudziesięciu latach po skreśleniu tej anomalii-wiedziałem że homolobby jest potężne ale nie wiedziałem że potrafią podróżować w czasie...

Przykro, że znowu Ty Robakatorianinie, naginasz pod siebie te sytuacje...

To ja naginam? Myślałem że ci co uznają coś sporadycznie występującego (anomalię) za normę.

... i wybiórczo dobierasz sobie fakty

No tak-bo tęczowi tego nie robią...

Ówczesne mniemanie o patologicznym charakterze homoseksualności okazało się niepoparte faktami naukowymi, lecz oparte na społecznych uprzedzeniach od wieków zakorzenionych w kulturze zachodniej. Dlatego też homoseksualność została wykreślona z obu najważniejszych klasyfikacji zaburzeń psychicznych – DSM i ICD.

Jeżeli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nie normalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM?

#327

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wikipedia to nie wyrocznia.


Nie jest wyrocznia. Tylko w tym wypadku, dzięki niej można łatwo znaleźć chociażby stanowisko specjalistów na ten temat.

Te dowody pojawiły się po kilkudziesięciu latach po skreśleniu tej anomalii-wiedziałem że homolobby jest potężne ale nie wiedziałem że potrafią podróżować w czasie...


Mylisz tutaj kolejność. Powtórzono badania, bo były przypuszczenia, że poprzednie dowody dawały fałszywy wynik.

To ja naginam? Myślałem że ci co uznają coś sporadycznie występującego (anomalię) za normę.


Anomalia, to nic więcej jak odchylenie, jak wzrost powyzej 2m.

No tak-bo tęczowi tego nie robią...


A u was biją murzynów.

Jeżeli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nie normalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM?


Tutaj musisz konkrety/przykłady jakieś podać o co dokładnie Ci chodzi.

#328

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest wyrocznia. Tylko w tym wypadku, dzięki niej można łatwo znaleźć chociażby stanowisko specjalistów na ten temat.


Specjalistów cierpiących na tą chorobę.

Mylisz tutaj kolejność. Powtórzono badania, bo były przypuszczenia, że poprzednie dowody dawały fałszywy wynik.

Mam rozumieć że przez kilkadziesiąt lat powtarzali badania dzięki którym ta choroba została skreślona z list?
Jeżeli tak to można prosić o coś na temat tych pierwotnych badań?

Anomalia, to nic więcej jak odchylenie, jak wzrost powyzej 2m.

Gdyby były tylko dwa rodzaje wzrostu-99% społeczństwa miałoby 177cm a pozostali 200cm to można by użyć takiego porównania. Chyba że chcesz jeszcze bardziej podzielić główną grupę na pozostałe odchylenia...

Tutaj musisz konkrety/przykłady jakieś podać o co dokładnie Ci chodzi.

To nie mi chodzi tylko Silversteinowi chcącemu wpuścić pedofilie itp tą samą drogą którą wpuścił homo.


Jeszcze umknęło mi z poprzedniego postu:

Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami.

Wychowywanie dzieci przez homo nie powoduje żadnych dodatkowych problemów. Mimo że psychologowie są jednogłośni co do wyboru swego partnera przez dziecko. Syn poszukuje partnerki podobnej do matki, córka partnera podobnego do ojca.
Coś ci specjaliści sami sobie zaprzeczają-komu w takim wypadku zaufać? W obu kwestiach jednocześnie nie mogą mieć racji...

#329

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Specjalistów cierpiących na tą chorobę.


Po pierwsze, jeśli chodzi o homoseksualizm, już było powiedziane, że nie jest chorobą. Po drugie, twierdzisz, że ludzie z towarzystw seksuologów to sami homoseksualiści?

Mam rozumieć że przez kilkadziesiąt lat powtarzali badania dzięki którym ta choroba została skreślona z list?
Jeżeli tak to można prosić o coś na temat tych pierwotnych badań?


Zaprojektowali badania, na sprawdzenie czy homoseksualizm jest chorobą, bo uznali, że poprzednie badania mogły dawać fałszywie dodatni wynik. Jednym z tych ,,fałszywych" czynników mogło byc zwykle uprzedzenie do homoseksualistów.

Gdyby były tylko dwa rodzaje wzrostu-99% społeczństwa miałoby 177cm a pozostali 200cm to można by użyć takiego porównania. Chyba że chcesz jeszcze bardziej podzielić główną grupę na pozostałe odchylenia...


Za słownikiem::

anomalia «odchylenie od normy»

Jak widać, można nazwać tak jakiś wzrost, i przy 2m, i przy 1,5m. Tak naprawdę każda wartość, odbiegającą od granic średniego wzrostu, można nazwać ,zgodnie z tą definicja, anomalią.
Mam pewne obawy, że używasz tego słowa tak jak wcześniej ludzie używali słowa ,,pederasta", by po prostu jakoś te grupe ludzi deprecjonować. Teraz spodziewam sie inwektywy ,,sodomita".

To nie mi chodzi tylko Silversteinowi chcącemu wpuścić pedofilie itp tą samą drogą którą wpuścił homo.


Tematu pedofili nie poruszam bo i dyskusja nie jest na ten temat.

Wychowywanie dzieci przez homo nie powoduje żadnych dodatkowych problemów. Mimo że psychologowie są jednogłośni co do wyboru swego partnera przez dziecko. Syn poszukuje partnerki podobnej do matki, córka partnera podobnego do ojca.
Coś ci specjaliści sami sobie zaprzeczają-komu w takim wypadku zaufać? W obu kwestiach jednocześnie nie mogą mieć racji...


Nie zaprzeczają, tylko Ty to wyjmujesz z kontekstu. W tekscie jest o samym homoseksualiźmie. Nie o adopcji dzieci przez takie pary, nie o pedofilii ani też nie ma słowa o zoofilii (uprzedzam fakty, jak nie można porównać do pedofilów, to się porównuje w takich dyskusjach do zoofilów, coś jak obrona chrześcijaństwa poprzez straszenie islamem).

Użytkownik Korhil edytował ten post 24.04.2013 - 01:07


#330 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Korhil, ja bylabym ostrozna z tym decydowaniem przez specjalistow co jest zdrowe/zdrowiem/ a co nie, wiesz- za czasow mojego niemowlectwa za zdrowe uchodzilo podawanie oseskom rumianku, a w czasach niemowlectwa mojego dziecka- juz nie. Kiedys wmawiano ludziom ze margaryna jest zdrowsza niz maslo i temu podobne. Popyt ksztaltuje podaz, takze bzdur. Trzeba ustalic jedno, w swietle poruszanej tu tematyki- czlowiek ma prawo decydowania o tym co robi i z kim to robi, za obopolna zgoda. I homoseksualizm nie jest przestepstwem. Ale nie jest zdrowym popedem zdrowego czlowieka - ktory to poped zasadniczo zorientowany jest na kontynuacje trwania zwanego prokreacja. Cala reszta mile uzupelnienie, rzecz w tym ze to mile w wypadku homoseksualizmu stanowi wynaturzenie, odstepstwo od tego do czego natura wymaga kobiety i mezczyzny. A zadne wynaturzenie nie jest przejawem zdrowia, prowadzac do degeneracji, i zeby to zaobserwowac nie trzeba zespolu naukowcow i ich czesto tendencyjnych teorii. Tym bardziej ze zycie im przeczy.

Użytkownik ayalen edytował ten post 24.04.2013 - 06:08



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych