Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

Moje portrety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#46

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

super te zdjęcia. niektóre takie surowe, że wow - w tym dobrym znaczeniu tego słowa

#47

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się w zasadzie podobają tylko dwa zdjęcia - nr 4 i 8. Na obu jest niesamowicie dobry warsztat i kadr. Na reszcie to kuleje, albo są prześwietlenia, albo coś mi nie gra w kompozycji. Nie są to słowa krytyki, nie odbieraj tak broń Boże. Raczej słowa osoby, która też w tym siedzi i to od bardzo wielu lat. ;) Jakbyś poszedł w styl z tych obu zdjęć, które wymieniłam, byłabym naprawdę wniebowzięta, bardzo piękne światło, dobra obróbka. ;) Na reszcie za bardzo rozbieżnie.

#48

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będę udawał laureata world press photo, nie będę prawił o kadrze i obiektywie,dam się ponieść odczuciom, zdjęcie nr 1 jest rewelacyjne, przyjemnie się patrzy i myśli, szczególnie,że piegi są takie urocze :)



#49

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wazelina, jestem kobieta :)
Alez ja sie nie boje krytyki, wrecz przeciwnie- za kazda konstruktywna jestem wdzieczna. Prace o ktorych piszesz sa jednymi z ostatnich jakie popelnilam, wiec potraktuje to jako komplement :) Dziekuje !

Padadel i Tobie dzieki wielkie. Wlasnie caly czas staram sie nie zapomniec , ze zdjecie musi opowiadac, miec tresc .Warsztat jest oczywiscie baaardzo wazny ale to nie wszystko. Dlatego tym bardziej ciesze sie ze zdjecie Ci sie podoba :)

Zaba , pozdrawiam! :)

#50

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera, wybacz mi najmocniej za pomyłkę, ale czasem włącza mi się tępactwo i nie spojrzałam nawet na nick :P
Jeżeli to Twoje ostatnie zdjęcia, to bardzo gratuluję rozwoju. Naprawdę niezły kierunek ;) Pozdrawiam!

#51

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma co za bardzo krytykować. Szacunek dla światła, szacunek dla modeli, elastyczność wobec perspektywy, znajomość prawideł typowo technicznych. Piękne.
Podziel się bardziej.

#52

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wazelina, nie ma sprawy :) Dziekuje .

ensō ,bardzo prosze - dla odmiany takie 2 streetowe portreciki :) Pozdrawiam!

13
Dołączona grafika

14
Dołączona grafika

#53

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

15 Mlody gniewny :)

Dołączona grafika

16 Takie zabawy ze swiatlem zastanym .

Dołączona grafika

#54 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba najbardziej podoba mi się nr 13 :). Ale reszta też mi się podoba. Masz internetowe portfolio?

#55

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pen, wlasciwie to nie mam :) WIesz ,ja te zdjecia to tak bardziej do szuflady robie. Na fora wrzucam bardziej po to zeby poddac ocenie, poczytac o bledach ktore robie, poduczyc sie .

#56

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie znam się w sumie - ale dla mnie to wygląda zawodowo Monia.

#57

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Buziaki Zabka :)

#58

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie znam się na fotografii od strony technicznej, ale wiem, co mnie rusza. Mam koleżankę, która studiuje fotografię i nawet jeśli jej zdjęcia nie są zawsze doskonałe, po prostu jest w nich coś takiego, co zachwyca, wciąga. Może nawet w tym jest ich urok - że nie zawsze są idealne.
Twoje portrety, jak dla mnie, są przeciętne. Widziałam wiele podobnych, czasem zbyt ambitnych, tu trochę photoshopa, tam troszę szarości, a jeszcze gdzie indziej trochę surowości. Ale poza przeciętnością, niewiele w nich jest.
Podoba mi się numer 13 - chociaż zapewne w kolorze ten facen nie wyglądałby już tak ciekawie. Ze zdjęcia 16, na przykład, patrzy na mnie taka babka, jak te z tych wszystkich magazynów urodowo-modowych, artykułów na stronach o tej tematyce, może modelka bransoletek...
Widać, że masz ambicję (i lustrzankę ;D) i robisz dużo portretów, których schemat jest "znany", przetrawiony już gdzieś w Internecie i w historii fotografii, jednak to za mało.
Fajnie, że coś robisz, fajnie, że fotografujesz i jeśli będziesz działać w tym kierunku i z pasją, na pewno wiele osiągniesz. Tylko nie idź w schematy, daj coś od siebie - nie bój się tego. Wszystko to, co pokazałaś w tym temacie jest bardzo zachowawcze i, jak wspomniałam, oklepane. Ale kibicuję Ci (jak każdemu, kto faktycznie robi coś konstruktywnego zamiast siedzieć na tyłku) i życzę sukcesów ;)

#59

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@stupidkid ,
od kiedy napisalas ten komentarz to zastanawiam sie jak Ci odpowiedziec. Zwykle takie wypowiedzi mnie ,hmmm...nie umiem sie do niech odniesc :)
Dlaczego ? Odpowiem tak: czy od kogos kto uczy sie na cukiernika, oczekujesz ze od poczatku edukacji bedzie robil mega wypasione torty?

#60

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja czekam na auto :/




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych