Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

Moje portrety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Serio znalazles moj deviant ? :)) Wieki tam nie zagladalam.. "porzucilam" ten portal, bo to raczej w formie galerii bylo, bez konstruktywnej krytyki.W sumie bez zadnej krytyki , tylko na zasadzie lajkow :) A na stylished i jeszcze model-kartai , wyszukuje sobie modelinki :)

#32

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka stronek na których zamieszczasz zdjęcia, imię, nazwisko, używany nik,miasto w którym mieszkasz, Twój mail . Jak by lepiej się postarac było by więcej tego . Ale to tylko to co wie o Tobie mały braciszek Google.



#33

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakim aparatem klikasz te fotki Monia? Pytam z ciekawości, bo wyglądają wszystkie uroczo.

#34

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Noxili, takie czasy niestety :)

Szon, zadna rewelacja , Nikon d3000 :)

#35

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja dalej czekam na autoportret :]



#36

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

odkładam właśńe na Nikona ale do astrofoto, po zakupie pewnie też wchłonie mnie robienie fotek :) Jak opanuję, to też się pochwale :D

#37

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szon , w takim razie trzymam kciuki za szybkie odlozenie kaski i z niecierpliwoscia czekam na pierwsze zdjecia :)

Panie Jacku... wciaz rozwazam :P :)

#38

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

noxili, widzisz, mam ciekawsze zajęcia niż zabawa w detektywa na którą czasu nie mam :-)



#39

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

odkładam właśńe na Nikona ale do astrofoto, po zakupie pewnie też wchłonie mnie robienie fotek :) Jak opanuję, to też się pochwale :D

Akurat nikon słabo sie nadaje do astrofoto i to z wielu powodów( niekompatybilność softu do obróbki rawu z nikona, brak mozliwoeści pełnego wyłaczenia oszumumiania i brak sensownej współpracy chocby z systemem optyki na M42). Znam sporo Nikoniarzy któtrzy akurat do tego kupują Canona. Polecam jakiegos starszego Canona przerobionego na full band byś fotografował zakres w którym promieniuje plazma wodorowa(czyli jakieś 70 % widzialnego swiatła w kosmosie). W zasadzie wybór do astrofoto jest taki: Canon(taniocha) albo dedykowana camera czarnobiała z zewnętrznymi filtrami i chłodzenim matrycy.

noxili, widzisz, mam ciekawsze zajęcia niż zabawa w detektywa na którą czasu nie mam :-)

Zazwyczaj tez mam ale są swieta (na dworze paskudnie wyść na spacer niema sensu , zreszta czuję przez skóre że bedzie jakas akcja i zaraz syrena wyrwie mnie z domu) więc dla odprężenia rózne głupoty się robi. A samo poszukiwanie zajeło ok 2 minuty.

po zakupie pewnie też wchłonie mnie robienie fotek


Ze tak sie zapytam a naczym posadzisz lustrankę? Jaki masz montaż paralaktyczny?



#40

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie Jacku... wciaz rozwazam :P :)


Lepiej zrobisz, chroniąc swoją prywatność.



#41

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W tym przypadku nie o prywatnosc chodzi. Zreszta, podpisuje sie na swoich zdjeciach a jak to mowia "dla chcacego nic trudnego " .

#42

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piękne zdjęcia. Przyczepię się jedynie do zdjęcia nr 2. Jestem przeciwnikiem używania szerokiego kąta do portretów ludzi, często zbytnio przerysowują i wychodzi bardzo nienaturalnie. Reszta jak najbardziej na plus. Widzę po niektórych, że zabawa z głębią ostrości sprawia Ci sporo radochy. I o to chodzi! :) Gdzie niegdzie oprócz oczu umieściłbym w GO również resztę twarzy. Widać, że najbardziej podstawową lustrzanką można zrobić świetne zdjęcia, nie trzeba tu sprzętu za 10k.

W odróżnieniu jednak od astrofoto, do którego takie 10k by się przydało :) Choćby na jakiś refraktorek Takahashi i dedykowaną kamerę. Jeśli się nie ma budżetu to zawsze można nabyć EOSa 350d lub 10d bez filtra IR, zdarzają się przerobione na aukcjach. Do tego jakaś optyka, montaż na silnikach i przy dużej dozie zamozaparcia można próbować :)



#43

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Riseman, dzieki za dobre slowo :)
Co do szerokiego kata..plan byl taki , zeby wbrew temu co mowia i pisza , udowodnic ze i te szkielko nadaje sie do portretow a przerysowania potraktowac jako srodek wyrazu. Uwazam ze swietnie oddaja na zdjeciach na przyklad niepokoj ale nie tylko . Mialam sie tych przerysowan nauczyc, zapanowac nad nimi i uzywac do woli :) Niestety ,nie udalo sie. Zrobilam nim tylko jedna sesje z ktorej pochodzi wlasnie te zdjecie. Zaraz potem ukradziono mi torbe z calym sprzetem jaki mialam. I tyle sie "namialam" szeroki kat :)
Ale wroce do niego! :)

#44

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przykro mi z powodu tej niemiłej przygody. Ale z drugiej strony... może tak właśnie miało być? :)
Co do wspomnianego zdjęcia, to tylko moje zdanie (chociaż podzielane przez wielu), ja tak nie robię po prostu, każdy zaś robi jak mu się podoba :) Ale kolory bajka, mimo, że oglądam na laptopie. Ale jak odpale stacjonarny z graficznym NECem to też tu zajrzę!
Udanych kadrów życzę!

PS. Czy ujęto sprawcę kradzieży?

Użytkownik riseman edytował ten post 31.03.2013 - 21:14




#45

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wiem ze wiele osob ma takie zdanie. :) Z natury jestem przekorna :) Pomyslalam poprostu ze przerysowania nie musza byc wada i ze umiejetnie zastosowane moga dac swietne efekty. I nie mam tu na mysli zdjec robionych szeroko jakich pelno na stockach.Mialyby raczej opowiadac, uzupelniac tresc, podkreslac emocje. Kiedys mi sie uda :)

Niestety sprawcy nie ujeto.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych