Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ojciec Rydzyk - film dokumentalny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pokazałem ten film w częściach mojej babci a ona powiedziała że to fotomontaż a TVN to „Masońska stacja telewizyjna”. I mój wniosek jest taki nigdy nie przemówisz do rozumu największym zwolennikom Radia Maryja przedstawiając oczywiste fakty tak jak nie te się przekonać mistyfikatorów którzy uważają że ludzie na księżycu nie byli.
  • 0

#17

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pokazałem ten film w częściach mojej babci a ona powiedziała że to fotomontaż a TVN to „Masońska stacja telewizyjna”.

Bo już tacy ludzie nie myslą poprostu... ich EQ[inteligencja emocjonalna] sie zacofało... cóż widać splugawione nasienie się rozszerza... i zakarza innych...
  • 0

#18

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie popieram Ojca Rydzyka(ciulika)żeby była jasność, a co to są ci masoni ?
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a co to są ci masoni ?

Przydatna rzecz: słownik paranaukowy ;-)
http://www.paranorma...topic.php?t=733
  • 0



#20

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)łączenia ponad podziałami (zwłaszcza religijnymi i politycznymi).(...)


Przeczesz kościół podobno chce pojednania chrzescian i z tej definicji masoni też chcą, to dlaczego się ich rydzyk czepia, no chyba żeby uznać RM za sektę.
  • 0

#21

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak właśnie wygląda manipulacja i wykorzystywanie ludzi... Zapamiętajcie sobie moi drodzy...nigdy nie dajdzie sie zmanipulować...

Cały czas większosc ludzi jest (z)manipulowana i większosc jest robotami zaprogramowanymi przez innych. Tacy jak ojciec dyrektor jedynie ich reprogramują do własnych celów.

Przeczesz kościół podobno chce pojednania chrzescian i z tej definicji masoni też chcą, to dlaczego się ich rydzyk czepia, no chyba żeby uznać RM za sektę.

Masoni są oficjalnie przeciw kościołowi.
  • 0

#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadza się. Jesteśmy programowani przez system, przez rząd, przez telewizję i przez to wszystko co w niej widzimy. Nawet potencjalnie osobniki silne, które potrafią oddzielić prawdę od fałszu są programowane. Może w trochę mniejszym stopniu, ale wszystko co widzi się w telewizji pozostaje w podświadomosci tworząc puzzle, układankę. To są takie małe fragmnty czegoś, które nie połączone nie tworzą nic. Jesteście nie skłonni do manipulacji? I tak Wami manipulują, tylko o tym możecie nie wiedzieć.
  • 0



#23

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadza się. Jesteśmy programowani przez system, przez rząd, przez telewizję i przez to wszystko co w niej widzimy.

Nie oglądam telewizji,ne słucham nawet radia... bo ja potrafie odróżnić dobro od zła... to jest bardzo przydatna cecha... juz od najmłodszych lat jestesmy "programowani" np: małe dziewczynki oglądające britney spears,dode czy mandaryne albo tokio hotel... chcą być podobni do nich... to już jest aspekt manipulacji... a jaka jest wina tego?media,popularność,propaganda?reklama?... jakoś mało kto docenia zespołów mniej znanych typu Dezerter,czy NoG a spiewają o prawdzie... poprostu mnie serce boli....
  • 0

#24

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Społeczeństwo i kultura dyktują nam co jest dobrem a co złem. Nie tylko światopogląd jest programowany, ale też całe postrzeganie rzeczywistości...
  • 0

#25

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja żyje w pustelni i nic na mnie nie oddziałuje.
  • 0

#26

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Społeczeństwo i kultura dyktują nam co jest dobrem a co złem. Nie tylko światopogląd jest programowany, ale też całe postrzeganie rzeczywistości...

A Ci co sie sprzeciwiają i co sie im nie podoba są tkz."odmieńcami", i każdy patrzy sie na nich tak... -> :-|
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych