Skocz do zawartości


Zdjęcie

Criss Angel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Twoj sceptycyzm ogranicza...wole miec otwarty umysl..

Ale go nie masz bo sam jesteś do pewnych zjawisk bardzo sceptyczny. Teraz rozumiesz o co mi chodzi? Dajmy na to Biblię (podkreślam że nie jestem jej obrońcą, bo niektórzy tutaj ubzdurali sobie jakieś dziwne fakty dotyczące mojej osoby). Prawdopodobnie nikt i nic nie zmieni Twojego doń nastawienia a i nadal będziesz uważał się za osobę o otwartym umyśle (nie przeczę). Podobna sytuacja jest i w moim przypadku: to, że nie wierzę we wszystko co mi pokażą bez możliwości (bynajmniej dla mnie) racjonalnego wyjaśnienia nie znaczy od razu że się ograniczam. Prawda?

http://www.jokaroo.c...lding_walk.html

Ten film Crissa akurat budzi we mnie mieszane uczucia. Podejrzany jest sposób w jakim porusza się w górę ściany, to że nie widać jakby istniała grawitacja, o ile wiecie o co mi chodzi. Pamiętajcie, że wchodząc prostopadle do podłoża, utrzymanie pozycji wyprostowanej wymaga niesamowitej siły, do tego Criss wygląda bardzo nienaturalnie, co nie powinno mieć miejsca w przypadku iluzji. De facto jest on iluzjonistą, bez względu na to jak to robi. Nie znamy sekretów jego sztuczek, tak samo jak i ma to miejsce w przypadku osławionego Davida Copperfielda.


Nholokaust nigdy nie naspialem ze jestes ograniczny.

widzisz jesli chodzi o Biblie i wiare...gdy bylem dzickiem w wieku przedszkolnym i szkolnym tak do 10 lub 11 roku niczego nie negowalem i wierzylem( lecz z pewnym niepokojem) cos jednak sklonilo mnie do tego by szukac czegos czego nie rozumiem...ja tez nie odrazu nie wierzylem...chodzi mi tylko o sprawe przyziemnych , wykreowanych przez ludzi wierzen ktore zatrzymuja przy ziemi zamiast dac sie poniesc,odfrunac...

Legalize to spojrz na filmiku gdy Criss juz wraca w dol po scianie jak mu lancuszek wisi w kerunku pionowym do ziemi...i wez sobie pod uwage ze gdybys mial ptezny umysl i wielka sile to czy gdybys nie wyobrazil sobie ze sciana jest wlasnie ziemia a ziemia sciana to czy nie wygladalbys podczas koncentracji podobnie?
  • 0

#92

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a gdzie mozna sciagnac te filmy? szukalem na torentach ale nie moge sciagnac :/



Na tej stronie http://torrentspy.co....x=0&submit.y=0 mozna sciagnac cały pierwszy zeson i takze dotyczhczasowe odcinki 2 zesonu.

Obejrzałem juz 12 odcinków i wrazenie jest niesamowite,jak on to sprawia ze z lalki stwarza człowieka zywego,albo sie przecina na pół,ale bardziej interesujacego jest jak zakrywa sie kocem,a dwóch trzyma z dwoch stron koc a on zakrywa sie kocem tak ze widac ze tam jest i sie schyla coraz bardziej az go nie ma wogule
szok :surprised: :surprised:
  • 0

#93

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko ładnie pięknie, ale to niestety tylko iluzja, nie ma, co tu się doszukiwać żadnej magii, kontaktów z szatanem czy obcymi.

Wszystkie te przypadkowe osoby tak naprawdę nie są przypadkowe.
Niech Criss przyjedzie do mnie do miasta i zniknie w kałuży, życzę mu powodzenia :lol :

Wszyscy zachodzą w głowę jak on robi to czy tamto, chyba na tym polega iluzja, czym były by te triki jak byście wszystko wiedzieli?

I nie porównujcie Criss'a do mnichów bo to już w ogole jest śmieszne, to dobry iluzjonista i nic poza tym.
  • 0

#94 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

DaVinci, on sam powiedzial ze nie wszystko co pokazuje to iluzja.

Powiedzial ze np. w lewitacji tam gdzie nie musi tego robic to uzywa sztuczek.Co innego w miescie gdzie wznosi sie na 3,4 m do gory przy ludziach.

Fajna jest tez kwestia z woda ktore przemienil w piwo.To jest ciekawe dopiero jak zrobil.


Wytlumaczy mi ktos logicznie jak on lazi po budynku do gory?

Ma ktos pomysl na wedrujaca monete wzdloz reki ktora sobie wycina nozem?

Asef, dzieki za stronke:)
  • 0

#95

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad--> Gdyby każdy mógł sobie łatwo wytłumaczyć każdą sztuczkę iluzjonisty to biedaki pomarliby z głodu.. Powiem tylko tyle, że wiele z tych iluzji ma za sobą dużą ilość $ i nowoczesnego sprzętu.

Poza tym widzę, że jesteś zwolennikiem teorii o mocach nadnaturalnych Crisa, tylko tak dalej Muhad, tylko tak dalej..
  • 0

#96

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie sadze zeby sztuczki szły tylko przez duza ilosc pieniedzy i nowoczesnego sprzetu.
A jesli to tak to czy juz jest taka taka technika co pozwalała by na niewidzialnosc,lewitacje,teleportacje,stwarzanie ludzi,itd,tak?

Criss ma dar jako jedna osoba na ok 6,5 mld
  • 0

#97

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A copperfield? A ten na B, zapomniałem imienia, a masa innych ciut mniej medialnych, ale nie gorszych?
  • 0

#98 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Indoctrine, dlaczego uwazasz ze Criss nie moze miec zdolnosci lewitacji i bilokacji? Ojciec Pio mial zdolnosc Bilokacji a Mnisi potrafia jedno i drugie.

Criss niejednokrotnie mowil o tym ze trzeba nauczyc sie otwartosci umyslu na wlasne mozliwosci.Wsrod wielu fanow Criss ma rowniez dzieci ktore uwazaja go za idola.Na roznych filmikach sa ujecia jak dzieci ucza sie lewitacji.Widzialem bodajze na jendym murzynka ktory dopiero sie uczyl ale widac bylo dokladnie ze unosil sie na jakies 10 moze 15cm i takich dzieci jest wiecej.Wiadomo ze dzieci sa otwarte i jeszcze nie skazone wiec dlaczego mam wykluczyc ze to niemozliwe?

David przyznawal sie ze to wszystko iluzja, natomiast Criss mowil ze nie wszystkie jego sztuczki i pokazy sa iluzja. Nie wiem ile w tym prawdy ale nie obstawiam odrazu opcji mega kosztownego sprzetu bo wiem ze istnieja ludzie z roznymi zdolnosciami.
  • 0

#99

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Masz filmy z tymi latającymi dziećmi? I to takie autentyczne najlepiej? (czyli z pełnym źródłem itp).
  • 0

#100

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy nie pomyśleliście że to wsyztsko to sztuczki telewizyjne? czemu nigdy nie widziałem jego pokazów na żywo?
  • 0

#101

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Być może są to sztuczki telewizyjne i nikt temu nie zaprzecza tak samo jak nikt nie jest tego pewien... A nie widziałeś jego pokazów na żywo ponieważ masz poprostu niefart :) Artystów klasy Crisa Angela jest naprawde wielu a podejżewam że znassz tylko Coperfielda.
  • 0

#102

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czemu nigdy nie widziałem jego pokazów na żywo?

może dla tego, ze Ty żyjesz w Polsce, a on w USA... Trudno widzieć na żywo coś co jest tak odległe, a pokazów iluzjonerów raczej nie pokazuje się na żywo w TV...
  • 0



#103 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Indoctrine, ten filmik ktos pokazywal chyba tutaj na forum ale gdzie on jest to nie pamietam...jakies pol roku temu to ogladalem.Musialbys poszukac.

ziabojler, pojedz do Usa to moze gdzies na ulicy zobaczysz Crissa.
  • 0

#104

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A własnie czy ktos z was widzial na zywo sztuczki crissa np,bedac w usa?
  • 0

#105 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Asef, chcialbym ale nigdy nie bylem w USA:) ale za 2 lata do meksyku lece:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych