Skocz do zawartości


Zdjęcie

Criss Angel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#226

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak się nazywa ten film gdzie jest pokazane jak sie nauczyc jakiś sztuczek (ta z monetą co mówiliście) ?? Bo w emulu dużo tych filmów.
  • 0

#227

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stałby sie tym czym jest teraz Sai Baba, zebral by swoich wyznawcow i zwolennikow , szerzył swoje poglady i sposób na życie uleczał, lewitowal, materializowal przedmioty na oczach tysiecy, dzieki temu tez by zyskal władze podziw i szacunek a dzieki wyznawca zmienial by świat, stał by sie takim Jezusem naszych czasow.


:lol : :lol : Boże ! proszę Cię ! :mrgreen: bez przesady....
wyznawcy Crissa Angel'a .... nie wierzę w Boga ,ale zacznę wierzyć w Angel'a ;-)
to chyba oczywiste ,że jest zwykłym iluzjonistą , a co do lewitacji ... na świecie jest wiele osób ,które potrafią to robić , nie ma w tym nic nadzwyczajnego .... :smile:

A Kriss Angel robi tylko pokazy jak ,,Dejwid Koperfid’’ zarabia pokazami na hamburgera i frytki...
Wiec nie może być nikim więcej jak tylko wspaniałym iluzjonistą


Criss jest od niego duuuuuuuuuuuużo lepszy :mrgreen:

Zauważcie jak on podaje ręke ludziom, jego dłoń zawsze jest na górze, tak się wita człowiek dominujący, chcący dominować na innym, co za głąb, ja bym mu nawet nogi nie podał


ja bym mu nie tylko nogę czy rękę podała ale i .... :banan:
  • 0

#228

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Olivko zachowaj fantazje dla siebie, bo te 4 kropki mozna zrozumiec jako 4 nie powiem co :mrgreen: a to nie stworzy dobrej opinii na forum :-| ;-)
  • 0

#229

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bym mu nie tylko nogę czy rękę podała ale i .... :banan:  

pewnie jeszcze takiego od Chiquity? ;) hehe :D Ten filmik z ta cegłą to jakaś parodia Crissa Angel'a, to nie on.
  • 0

#230

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Olivko zachowaj fantazje dla siebie, bo te 4 kropki mozna zrozumiec jako 4 nie powiem co  a to nie stworzy dobrej opinii na forum  


Przepraszam,ale to nie moja wina ,że masz kosmate myśli :-|

pewnie jeszcze takiego od Chiquity?  hehe  Ten filmik z ta cegłą to jakaś parodia Crissa Angel'a, to nie on.


to on to on ! ten fragment jest na jago DVD :rotfl: :rotfl: dobre to było :P

to znaczy na tym akurat filmiku to nie on , ale to ' zdarzenie ' miało miejsce naprawdę :lol :

:mlotek:
  • 0

#231

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OliviaValentine, napisała,,a co do lewitacji ... na świecie jest wiele osób ,które potrafią to robić , nie ma w tym nic nadzwyczajnego .... :smile: ''

Teraz to ty mnie rozśmieszasz buhahahah :lol : jesli nie ma w tym nic nadzwyczajnego to dlaczego kazdy tego nie umie a jak jakis Angel to pokaze to pół świata sie zachwyca no nie ma co poprostu nic nadzwyczajnego wiele osób to potrafi buhahaha postaram sie dzisiaj na imprezie troche polewitowac :)

ps. a co do mojej wypowiedzi z której sie nabijałaś to ja byłem SARKASTYCZNY ale widze ze nie pojełaś tego
  • 0

#232

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OliviaValentine, mi sie jeszcze podobaja inne wtopy na youtube, jak nie wymierzył i ciach na krawędź basenu wpadł, to też sie działo naprawde? :-| :-D To ja wątpie czy on ma jeszcze jakieś resztki męskości :D hmm...moze dlatego jest lekki i lewituje, bo nie ma balastu :D to taka moja teoria :rotfl:
  • 0

#233

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz to ty mnie rozśmieszasz buhahahah  jesli nie ma w tym nic nadzwyczajnego to dlaczego kazdy tego nie umie a jak jakis Angel to pokaze to pół świata sie zachwyca no nie ma co poprostu nic nadzwyczajnego wiele osób to potrafi buhahaha postaram sie dzisiaj na imprezie troche polewitowac  


:-|

po pierwsze zanim coś powiesz ,to pomyśl ....ale to chyba nie jest twoja najmocniejszą stroną , po drugie , co Ty w tym nadzwyczajnego widzisz ? , jest to rzecz w zasięgu umyslu i możliwości każdego człowieka , nie osiąga się tej umiejętności za pomocą pstryknięcia palcami ..... :-|

mi sie jeszcze podobaja inne wtopy na youtube, jak nie wymierzył i ciach na krawędź basenu wpadł, to też sie działo naprawde?   To ja wątpie czy on ma jeszcze jakieś resztki męskości  hmm...moze dlatego jest lekki i lewituje, bo nie ma balastu  to taka moja teoria


:lol :

a tego z basenem nie widziałam , mógłbyś podać konkretnego linka ? :mrgreen:
  • 0

#234

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OliviaValentine, prosze bardzo, parodia Chrisa Angela, enjoy :D



- basenik, no może sobie aż tak tych kochonez nie stlukł ;)


  • 0

#235

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o dziękuję bardzo , zaraz sobie pooglądam :smile:
  • 0

#236

over_the_top.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


To jest najlepsze :mrgreen: Normalnie leje z tych kolesi, lepsi od Crisaa.
  • 0

#237

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta dam :devil:

Wspominalem kiedys, ze pokaze sztuczke podobna do tej, ktora wykonywal Criss (znikajacy rowerek dzieciecy).
Wiec prosze- dwa filmiki pokazujace te sztuczke z boku i z przodu (zeby nie bylo gadania, ze cos nie tak, reka przyslania itp :P )- Jedyne co chce zaznaczyc, to fakt, ze ta sztuczka dobrze wychodzi gdy sa do niej zaangazowane przynajmniej dwie osoby. Ale udalo mi sie ja zrobic w pojedynke (choc ciezko bylo :D )
Potrzebne przedmioty:
-Puszka "Lipton'a"
-ścierka (akurat byla pod reka :mrgreen: )
-****** (jakbym powiedzial, to by nie bylo sztuczki)
Dołączona grafika

http://www.zippyvide...51566/mov00006/

http://www.zippyvide...51616/mov00001/

Z niewiadomych przyczyn po uploadzie na zippyvideos nie ma dzwieku, wiec daje jeszcze w formacie mp4 (juz z dzwiekiem, najlepiej obejrzec wlasnie ta wersje)

http://www.sendspace.com/file/zgvc8t
http://www.sendspace.com/file/vjt6kb


:victory:

100% opanowanie sztuki dematerializacji przedmiotow :wow: ;)
  • 0

#238

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak milo odswiezyc stary temat ^^ ale nie moge sie powstrzymac zeby powiedziec iz wiem jak Turrkus zrobiles ta sztuczke i jezeli nie masz nic przeciw to na forum powiem jak... i odpowiesz czy dobrze zgadlam :) . I dodam jeszcze ze obejzalam oba folmy tylko po 1 razie i juz wiem (chyba) o co chodzi ;)
  • 0



#239

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PIKuS, ja nie mam nic przeciwko, co najwyzej kilku podrzednych "iluzjonistow" bedzie niezadowolonych, ze ich popisowy numer zostal wytlumaczony ;)
  • 0

#240

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To w takim razie nie bede sie rozpisywac, niech kazdy sam sie kapnie o co biega w tym triku, a powiem tyle ze jest on tak prosty, ze glowa boli xD . Zastanawia mnie tylko jak wbic monete do zakmnietej puszki.
No a co do magicznych wyczynow Crissa to 90% jest tylko iluzja,nie potrafie tylko wytlumaczyc jego chodzenia po wodzie. Tak czy siak podejzewam, ze nagrania video sa poprostu ladnie wyrezyserowane, a ludzie ktorych on spotyka na ulicy nie sa przypadkowi i wiele takich wyrezyserowanych sztuczek moglabym sama wykonac ze swoimi znajomimy i zapuscic na Youtube i zrobic sie tak samo slawna jak i on... :) .
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych