Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy wybuch nad rosyjskim miastem. Czy to był meteoryt?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
278 odpowiedzi w tym temacie

#91

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już zetknąłem się z wypowiedzią "eksperta", który twierdził że USA testowało swoją nową broń.
Swoją drogą, to niezły pomysł na broń. Wysłać coś na orbitę, żeby rzucało "kamieniami" we wrogie państwo :D

Edit: @Matt
Masz rację, pomyliłem się co do wielkości, myślałem że miał te swoje 8-10 metrów w przestrzeni.
Mimo wszystko, jako śmieć związany z DA 14 nie powinien nas tak zaskoczyć, nadlatując z tamtej strony. (No tak, przecież nie nadleciał :D )

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 15.02.2013 - 17:15

  • 0

#92

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to kilka komentarzy z innych stron:

Ojjjjjj Meteoryty szczególnie widzę upodobały sobie ruskich...... wiele lat temu Tunguska apokalipsa, dzisiaj podobne...... to wszystko kara za upokarzanie Polski od stuleci. Mówcie co chcecie ale mnie ich żal nie jest nawet w 1%. Zasłużyli sobie za carów, Lenina i Stalina a teraz za Putina. Ruski motłochu to jest znak że należy się opamiętać...

no i drugi można powiedzieć ze adresowany do mnie:)

To było ostrzeżenie dla ateistów. Żadna rakieta nie uchroni ścierwa szatańskiego jak Bóg ześle na ich kometę.
  • 1

#93

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest jakaś informacja o znalezionych odłamkach ? Czy znowu nic nie "znajdą", tak jak 10 kwietnia?
  • -3

#94

Altair.
  • Postów: 39
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Deszcz meteorytów spadł rano nad Uralem, w okolicach Czelabińska. Zjawisku towarzyszyła seria eksplozji. Fala uderzeniowa po wybuchach spowodowała zniszczenia na ziemi, uszkodzonych zostało ok. 3000 budynków. Około 1000 osób zostało rannych, w tym 200 dzieci. Wiele osób zostało ranionych odłamkami szkła, gdy w wyniku fali uderzeniowej z okien wypadały szyby. Ponad 40 osób opatrzono w szpitalu; dwie z nich są ciężko ranne - poinformował wydział zdrowia w Czelabińsku. Astronomowie ostrzegają przed kolejnym deszczem meteorytów.


  • 0

#95

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest jakaś informacja o znalezionych odłamkach ? Czy znowu nic nie "znajdą", tak jak 10 kwietnia?

Znaleźli krater, to znajdzie sie pewnie i odłamek.
  • 0

#96

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fajny temat a znów zaczyna sie mieszanie w to polityki i religii :/
  • 2



#97

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zrozumieliście chyba aluzji Wilkołaka. On to wrzucił dla tak zwanej "beki" właśnie z tego że ludzie mieszają w to takie tematy :)

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 15.02.2013 - 17:42

  • 0

#98

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znaleźli krater, to znajdzie sie pewnie i odłamek.


W przypadku Rosji to nie jest aż takie oczywiste :D. Lepiej poczekać na zdjęcia odłamków.
  • 1



#99

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

tak sobie jakiś czas temu wpadłem na pewną teorię, papież abdykuje ucieka do swojej tajnej samotni ( bunkier? ) a następnie mamy wydarzenia o których mowa, kurcze może Oni wiedzą więcej, ciekawe co teraz porabiają Obamy, królowe Elżbiety i reszta tałatajstwa?
  • 6

#100

Revan25.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie jestem do końca pewny, przecież równie dobrze nie muszą nam mówić całej prawdy, może użyłem złego sformułowania, że niesie za sobą śmieci chodziło mi o to, że znajdują się w jej okolicy czyli także przed nią a nie wątpliwie takowe śmieci znajdują się wokół tej asteroidy bo mała to ona znowu taka nie jest

Użytkownik Revan25 edytował ten post 15.02.2013 - 17:49

  • 0

#101

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To już nie jest takie śmieszne.
Są kolejne doniesienia, tym razem z Kuby o potężnym gromie, jasnym wybuchu na niebie i silnej fali uderzeniowej, która wstrząsnęła fasadami domów.
Ze względu na to, że nie są to źródła anglojęzyczne a translator tłumaczy jak chce nie chce was wprowadzać w błąd tłumacząc ten tekst.
Wiadomo na pewno tyle, że wydarzyło się to w środkowej Kubie i tego właśnie nie jestem pewien czy miało to miejsce w środę a teraz te informacje wypłynęły czy też stało się to dzisiaj.
Wrzucę linki to kto ma chwilę, ten sobie przetłumaczy i może dokopie się do nowych informacji.

Dołączona grafika

http://www.rainews24...p?newsid=174956
http://correiodobras...-de-cub/581697/
http://www.diarioine....com/Nota/13602
http://www.youreport..._source=twitter
http://www.repubblic...urali-52681067/
  • 13



#102

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to nie ciekawie sie robi :/
  • 0



#103

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tu jest co nieco po angielsku o Kubie:
http://forums.redfla...3/#post16357539

@down
dokładnie:

They claim that a supposed meteorite fell also in Cuba on Wednesday


Użytkownik Facebóg edytował ten post 15.02.2013 - 18:23

  • 1

#104

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wygląda na to ze to na Kubie spadło w środe , a dziś dopiero pokazały się informacje o tym .
  • 0

#105

Revan25.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wygląda na to ze to na Kubie spadło w środe , a dziś dopiero pokazały się informacje o tym .

Dokładnie.

"Mieszkańcy miasta Rodos, w prowincji Cienfuegos, Kuba, powiedzieli, że byli świadkami wybuchu i upadku ciała niebieskiego w nocy w środę, zdarzenie to zostało zgłoszone do lokalne telewizji."


Lecz fakt, że dwa takie zjawiska w przeciągu dwóch dni to rzadkość
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych