Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humanoidalna czaszka na Marsie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61

Secior.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w miejscu nosa jest coś co wystaje (coś na zasadzie nosa żywego człowieka). Pewnie wszyscy wiedzą, że nos to chrząstka i po śmierci delikwenta w jej miejscu zazwyczaj jest dziura

A po czym wnosisz, że czacha jakiegoś stwora z kosmosu ma taką samą budowę jak nasza? :D
Sorry, ale temat jest śmieszny, osobiście chciałbym, żeby to była czaszka, ale wiadomo, że nie jest.
  • 0

#62

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

aby tutaj coś oceniać należałoby poznać w jakiej skali jest to zdjęcie - może ten obiekt (ta "czaszka") ma kilka metrów wielkości ;)

druga sprawa czy ktoś widział na ziemi kamień o podobnym kształcie ? jeśli tak to sprawa też jest jasna (ja nie widziałem takich kamieni)
  • 0

#63

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

druga sprawa czy ktoś widział na ziemi kamień o podobnym kształcie ? jeśli tak to sprawa też jest jasna (ja nie widziałem takich kamieni)


Bo jaka planeta, takie kamienie:

Dołączona grafika

Tzw "Dolina Miłości" w Turcji.
  • 0

#64

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu daję filmik "istoty" z Marsa

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 28.12.2010 - 00:05

  • 0

#65

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Czyżby wielka stopa na Marsie xD? Oczywiście żartuję. Ale nie przesadzajmy już z istnieniem tego życia na tej planecie..

Powracając do tematu czaszki..
Wygląda to ciekawie, ale warto zauważyć że w przyrodzie natura różnie kształtuje kamienie. Dobrym przykładem jest właściwie samo zdjęcie jakie wrzucił Skan. Natura różnie może kształtować swoje twory, a My de facto nie mamy na to najmniejszego wpływu.
  • 0



#66

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bo jaka planeta, takie kamienie:
Tzw "Dolina Miłości" w Turcji.



ok. ja wiem że wiele jest możliwe ale czy ktoś na ziemi widział "kamyka" w kształcie czaszki z nosem ?

nie słyszałem o takim przypadku ale jeśli jest to ok. uznajemy to za normalne zjawisko

ale jeśli brak to "houston mamy problem" ;)

a dlaczego ? bo na ziemi żyje ok. 6 mlg ludzi z których wielu ma dostep dop neta i by wrzucilo taka fote (ale n ikt nie wrzucił) a tutaj mamy przypadkowe lądowanie na planecie wiekszej od ziemi wiele razy i od razu jest "czaszka" ;)
  • 0

#67

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Więc uważasz, że całe 6mld ludzi jest zainteresowane tego typu tematami, zna historię "czaszki"na Marsie i nie ma nic lepszego do roboty, niż szukanie zdjęć kamienia, który czaszkę przypomina? Z resztą on wcale nie musi wyglądać jak czaszka. Gdybym osobiście dostarczył Ci właśnie ten kamień-czaszkę z Marsa, to i tak byś nie uwierzył. Dlaczego? Bo będzie wyglądał zupełnie inaczej niż na zdjęciu wykonanym pod odpowiednim kątem i w konkretnej konfiguracji światła i cienia i w niczym czaszki nie będzie przypominał.

A gdyby Dolina Miłości znalazła się na Marsie i została sfotografowana z pewnej odległości, to jestem pewny, że dziś rozpatrywalibyśmy tutaj temat marsjańskiego Miasta Pełnego Wież.

Użytkownik Prawdziwy Dla Gry edytował ten post 31.12.2010 - 12:55

  • 0



#68

Secior.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na ziemi żyje ok. 6 mlg ludzi z których wielu ma dostep dop neta

Tych "wielu" jest ok. 11% z całej ludności świata, czyli jakieś 700mln, więc wcale nie tak wielu. Z czego na pewno duża większość miałaby w dupie taki kamień i nawet nie zwróciłaby uwagi.

Pała Herkulesa w Ojcowskim Parku Narodowym, czy inny Śpiący Rycerz pod Zakopanem się zrobiły same i pewnie ufole gdzieś w kosmosie zrobiły zdjęcie i teraz się zastanawiają tak jak my "o kurde, tam chyba leży jakiś skamieniały kosmita, ciekawe czy tam mają życie".
  • 0

#69

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...]ok. ja wiem że wiele jest możliwe ale czy ktoś na ziemi widział "kamyka" w kształcie czaszki z nosem ?
nie słyszałem o takim przypadku ale jeśli jest to ok. uznajemy to za normalne zjawisko
[...]


A glowa z kamieni z ustami, nosem, oczami moze byc?

Dołączona grafika



  • 0

#70

tobiasz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Up
Czyżby wielka stopa na Marsie xD? Oczywiście żartuję. Ale nie przesadzajmy już z istnieniem tego życia na tej planecie..

Powracając do tematu czaszki..
Wygląda to ciekawie, ale warto zauważyć że w przyrodzie natura różnie kształtuje kamienie. Dobrym przykładem jest właściwie samo zdjęcie jakie wrzucił Skan. Natura różnie może kształtować swoje twory, a My de facto nie mamy na to najmniejszego wpływu.


masz racie
  • 0

#71 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

A glowa z kamieni z ustami, nosem, oczami moze byc?

Dołączona grafika




Oczywiście, że tak.;)
Dodam więcej. Po szczegółowej analizie wykonanej przez specjalistów wysokiej klasy światowej, na najlepszym friłerowym oprogramowaniu, widać nie tylko że postać jest kapłanem, ale dostrzeżono wiele innych szczegółów. Zajęcze uszy, złoty kolczyk z wisiorem, bogate zdobienia fryzury, pióra dodo i szczerozłoty kostur. Dodatkowo odtworzony został krajobraz. Masywy piaskowca i bogata flora w odległym planie.

Dołączona grafika

Wyobraźnia jest cudowna.
  • 0

#72 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Kontynuacja.
Niczego nie obalam, ale nawiązuję do wyobraźni. Już teraz bez zbędnej ironii, z pobudek czysto artystycznych zamieszczam ostatnią aktualizację. Jeżeli ktoś z tego wyciągnie jakieś wnioski, to już jego indywidualna sprawa. Dla mnie liczy się tylko jedno, ileż tam jeszcze można znaleźć...Widzę tu krasnoluda, z obfitym zarostem (broda, baki, wąsy). Lekka karykatura, groźny wyraz twarzy, złota przepaska na czole. Słowem wojownik.

Dołączona grafika


A tutaj orkowy szaman.

Dołączona grafika




I żeby nawiązać do tematu i zamieszczonych zdjęć "czaszki" i rzekomej "postaci/kobiety/humanoida".

Tak, ja też tam widzę czaszkę (na Marsie). Widzę też kobietę (też na Marsie). Nie oznacza to jednak, że uważam, że to czaszka i kobieta.
  • 1

#73

Napoleon Bolipięta.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co sądzicie o tych czaszkach (ew. skałach przypominających czaszki) sfotografowanych przez sondę Pathfinder :

Dołączona grafika
  • 0

#74

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co sądzicie o tych czaszkach (ew. skałach przypominających czaszki) sfotografowanych przez sondę Pathfinder :

Dołączona grafika


A to jest akurat bardzo przekonujące-masz linka do oryginałów może?
  • 0

#75

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

prowokacja ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych