Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Muranów ul. Andersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że Connor miał w końcu rację - to była ściema.
  • 2

#92

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy temat i dokumentacja.
Jeśli tych historii jest tak wiele to czy mógłby ktoś z was pozbierać ich trochę od sąsiadów, znajomych i je tu wrzucić? Uczniom łatwo będzie wytłumaczyć swoją ciekawość projektem szkolnym.
Co do autentyczności nagrania się nie wypowiem bo nie jestem specjalistą (a wiem że kilku tu takich bywa więc koleżanki i koledzy, do roboty, macie fajny materiał) ani też uznającą realność takich zjawisk poza naszą głową, aczkolwiek w sposobie poruszania tych przedmiotów jest coś ujmująco niepokojącego.
  • 0

#93

Ciechan.
  • Postów: 104
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie temat jest bardzo ciekawy ale jestem nastawiony jednak sceptycznie. Filmy wstawione tutaj do mnie nie przemawiają w 100%, Connor pokazał to idealnie. Przyznaję się, że już parę razy nabierałem się na różne filmiki twierdząc, że to co widzę jest prawdą. Po pewnym czasie okazywało się, że dany film to był fake. Chciałbym, żeby ten przypadek był prawdziwy ale na chwilę obecną pozostaję sceptyczny wobec dotychczasowego materiału filmowego. Czekam na więcej filmów. Napisać historię można każdą, najważniejsze podeprzeć ją twardymi dowodami. Pozdrawiam
  • 0

#94

Satsujin.
  • Postów: 38
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już dawno po weekendzie, nadchodzi drugi a tu ani widu ani słychu niczego. Podpinam się do tego, co mówi Androll.

Użytkownik Satsujin edytował ten post 24.01.2013 - 20:07

  • 0

#95

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że Connor miał w końcu rację - to była ściema.

No wiadomo, że ja mam rację :P Niemniej jednak czekajmy, może jeszcze coś wrzuci :P
  • 0



#96

Szymon034.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu macie podobne cos,z tym ze tutaj duzo bardziej hardcorowe rzeczy sie dzieja czasami: http://www.youtube.c...R?feature=watch

ogolnie fajny temat. Troche straciles jak dla mnie na wiarygodnosci 1 filmikiem,w sensie: wlaczenie kamery,kilka sekund spokoju,ruch drzwi od szafki i wylaczenie kamery. Bardzo to podejrzanie wyglada;) Drugi filmik juz lepszy.

Użytkownik Szymon034 edytował ten post 25.01.2013 - 13:08

  • 0

#97

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat, pierwszy, który przeczytałam od deski do deski. Nawet filmiki obejrzałam. Nie wierzę w duchy, ale to było coś. Szkoda, że autor zamilkł, bo traci przez to na wiarygodności. Zawsze tak jest, gdy tematem zaczyna się interesować coraz więcej osób...Szkoda.
  • 0

#98

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może autor zatrzasnął się w szafce,ten sam nick ma gość na jakimś foto blogu i mieszka w Olsztynie,nic nie sugeruję ale kto wie.Temat owszem ciekawy ale może skończyła się inwencja twórcza,tak czy inaczej milczenie nie dodaje wiarygodności.
  • 0



#99

Satsujin.
  • Postów: 38
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Padael - wielu ludzi ma te same loginy, więc to mało prawdopodobne.
  • 0

#100

Osme.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mamy luty a autora tematu ani widu ani słychu, a szkoda, bo zaciekawił mnie on bardzo, jak z resztą wielu forumowiczów. Szczególnie, że ponoć na całym osiedlu dzieją się dziwne rzeczy, więc przypadek (prawdziwy czy nie) jest idealnie wkomponowany w historię i klimat tego miejsca. Aczkolwiek moje podejrzenia wzbudził fakt, że psa nie było na nagraniach, a jak ktoś o to zapytał to nagle zwierzak okazał się być psem jego dziewczyny, to czemu ten pies wcześniej siedział w mieszkaniu z Obcykanym, a nie było tam jego właścicielki, bo przecież ona nie była świadkiem tych zdarzeń. Oczywiście można powiedzieć, że wyszła, zostawiła psa pod opiekę i inne historie, ale zaczyna się to trochę mieszać. No, ale może doszukuję się problemu tam, gdzie go nie ma. Czekam więc (może naiwnie) na ciąg dalszy.
  • 0

#101

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię już w ciąg dalszy. Ściema na maksa i tyle. Z każdym dniem bez nowego wpisu autora utwierdzam się w tym przekonaniu. Trudno, miał koleś frajdę, pokazał swoją dojrzałość :)

Użytkownik Kropa edytował ten post 14.02.2013 - 18:05

  • 1

#102

Three Headed Monkey.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najwyraźniej duch go pokonał :)
  • 1

#103

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piękne filmiki, sam się podnieciłem, ale raczej fake. Argument "psi" jest bardzo na miejscu.

Niemniej i tak to jest ciekawe, jaką techniką uzyskano taki fajny efekt. Był swego czasu taki spreparowany film z bujającym się krzesłem i tym mi to zalatuje.
  • 0

#104

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Raczej wątpię, że się odezwie... posał mi na pw, że wyśle EVP do analizy i chyba nie muszę mówić, że się nie doczekałem. Poza tym zgodzę się z tym, że nagle pies nie jego i, że jego dziewczyna go zabrała do siebie... no cóż w końcu coś się działo...

Wysyłane z mojego OT107 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#105

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze, że powiedział gdzie mieszka, ktoś z Warszawy może go odwiedzić, jeśli wogóle tam mieszka autor tematu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych