Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Muranów ul. Andersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#76

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze i tak ale ja tu mieszkam juz ponad 8 lat i nigdy nic sie nie działo dopiero teraz dlatego tak mnie to dziwi.
  • 0

#77

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm więc może twoje zainteresowanie zjawiskami para jest winne a może masz
http://pl.wikipedia....ki/Duchy_domowe
i mu podpadłeś, zostaw w kuchni jadło na noc.

Ciężko jest cokolwiek powiedzieć, obserwuj jak się sytuacja rozwinie.

Użytkownik DaVinci edytował ten post 14.01.2013 - 22:53

  • 0

#78

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hmm więc może twoje zainteresowanie zjawiskami para jest winne


Tak szczerze, to jest raczej niemzliwe, ja niemal cale zycie interesuje sie zjawiskami para i jakos nic sie nie dzieje. Nic mnie nie straszy, nic mnie nie nawiedza i nic mnie nie opetalo...
Bardzo czesto medytuje i trenuje ld, oobe oraz widzenie aury. Nie jestem sceptykiem, pod warunkiem, ze historia podparta jest dobrymi argumentami i autor na prosbe moze przeprowadzic evp lub nagrac dowody w postaci filmow.

BTW

jak juz dostane od autora pliczek do analizy i ja skoncze, to wypoeiwm sie cos wiecej na temat tego ducha. Oczywiscie jesli sie cos wiecej dowiem.

Wysyłane z mojego OT107 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#79

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież ma lodówke :P czemu zainteresowanie para. może być winne ?
  • 0

#80

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może coś się do ciebie przyplątało bo jesteś podatny, zainteresowanie para mogło pogłębić tą słabość. Licho wie.
Poznajesz zjawiska para, zaczynasz w nie wierzyć, zaczynasz się bać. Myślę, że może to być z tym związane, z twoim strachem.
Ciekawe jest to, że wcześniej nic się nie działo.
  • 0

#81

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

własnie to mnie najbardziej dziwi i jeszcze fakt że moja dziewczyna nie wiedząc nic o moim problemie dziś powiedziała że dziwnie się u mnie czuje a przychodzi do mnie juz od dobrych 6 lat coś w tym musi być nie ma bata
  • 0

#82

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okej, przede wszystkim darowałem sobie historie o tym co kiedyś było w tym miejscu i że zginęło dużo ludzi. Uogólniając historia jest zawsze taka sama: zginęła osoba/ludzie bądź kiedyś tutaj było coś, zburzyli i zbudowali dom/mieszkania. Opowieści krążą po sąsiadach i tak dalej, ale ja nie o tym chociaż mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Przeglądam temat i czekam aż ktoś zapyta o psa. W końcu coś było ale odpowiedź że pies dziewczyny. Cóż, chciałbym zobaczyć w kadrze tego psa. Weź go od dziewczyny na noc albo dwie, ustaw kamerkę niech nagrywa, psa najlepiej usadź w tym samym pokoju co kamerkę albo niech przyjdzie gdy coś huknie.

Dalej...

Duchów nie ma. Parę filmików dla ochłody:
http://www.youtube.c...pc8vf8?t=11m33s


I wiele więcej tego na YT jest. Był gość, który dokładnie mówił co robił, jakich sznurków użył, gdzie się chował itp. Pokazał nawet że założył zielony kostium (coś jak zielone tło używane w filmach), zaczął podnosić krzesła i ustawiać na stole a potem obrabiał wszystko w programie.

Ktoś wspomniał, że być może nieświadomie działasz siłą swojego umysłu na to wszystko. Nie. Nawet nie zaczynaj wierzyć w coś takiego. Oczywiście zakładam, że jeśli nas wkręcasz to wiesz, że nie muszę Ci tego pisać ;)

W dzień też się to dzieje?
  • 0



#83

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe wiem czy warto dalej cokolwiek robić bo taK JAK już mówiłem co by nie pokazac jakby nie nagrac i tak bedzie ze oszukuje :)

Więc to się chyba mija z celem. Pozdrawiam.

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 15.01.2013 - 00:00

  • 0

#84

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że warto. Dla udowodnienia własnej racji i własnej satysfakcji wygranej. Kontynuuj, chcę widzieć więcej. Poza tym ja nie napisałem, że oszukujesz.
  • 0



#85

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cóż.. Żydzi to uparta/zachłanna/skąpa/samolubna/cwana nacja ;). Nie dość, że dają Polakom po dupie na żywo, to jeszcze w zaświatach. Przyzywyczaj się ;)

Myślę, że może kilka razy słyszałeś coś dziwnego, a potem już wyobraźnia Ci "dodawała"

Connor...
To, że można zrobić coś sznurkiem nic nie znaczy.. :o Haha super argumentacja :D
Taka sama sytuacja jak np w filmie "alien interview" na YT. Pokazany jest prawdziwy obcak, ale spece od hollywood mówią, że byliby w stanie zrobić taką samą kukłę. To super, ale kukłę człowieka też są w stanie zrobić .. kwadratura koła
  • 4

#86

mastaxs.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie zjawisk paraNienormalnych, ale wydaje mi się że przy Twoim aktualnie dysponowanym sprzęcie, jest pewien sposób aby uwiarygodnić Twoją historię, oraz zaspokoić tutejszą społeczność. Mianowicie myślę tu o zsynchronizowanym obrazie z twoich 3 kamer, mówiąc w prost chodzi mi o próbę nagrania danego zjawiska kilkoma kamerami, z różnych perspektyw. I nie bierz do siebie historii o sile swojego umysłu, przede wszystkim bierz niektóre komentarze z dystansem, bo przy kilku uśmiech pojawił mi się na twarzy ;D. Aha najważniejsze, nie miej żalu do ludzi którzy Cię negują i krytykują, po prosu ciężko jest uwierzyć w taki materiał, sam rozumiesz....nie jesteś pierwszą osobą na tym forum która uważa że jej domostwo jest nawiedzone.
  • 1

#87

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Connor...
To, że można zrobić coś sznurkiem nic nie znaczy.. :o Haha super argumentacja :D
Taka sama sytuacja jak np w filmie "alien interview" na YT. Pokazany jest prawdziwy obcak, ale spece od hollywood mówią, że byliby w stanie zrobić taką samą kukłę. To super, ale kukłę człowieka też są w stanie zrobić .. kwadratura koła

Czy Ty czytasz co piszesz? W wypadku otwierających się szafek i spadających garnków sznurek wiele znaczy. I to jest argumentacja. Na pewno lepsza niż taka, że to duch.

A co do tej kukły. Który to filmik? Bo trochę ich jest. Poza tym w Kosmitów wierzę także nie trafiłeś z przykładem.
  • 0



#88

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okej, przede wszystkim darowałem sobie historie o tym co kiedyś było w tym miejscu i że zginęło dużo ludzi. Uogólniając historia jest zawsze taka sama: zginęła osoba/ludzie bądź kiedyś tutaj było coś, zburzyli i zbudowali dom/mieszkania. Opowieści krążą po sąsiadach i tak dalej ale ja nie o tym chociaż mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Przeglądam temat i czekam aż ktoś zapyta o psa. W końcu coś było ale odpowiedź że pies dziewczyny. Cóż, chciałbym zobaczyć w kadrze tego psa. Weź go od dziewczyny na noc albo dwie, ustaw kamerkę niech nagrywa, psa najlepiej usadź w tym samym pokoju co kamerkę albo niech przyjdzie gdy coś huknie.

Dalej...

Duchów nie ma. Parę filmików dla ochłody:
http://youtu.be/FcXpJpc8vf8?t=11m33s


I wiele więcej tego na YT jest. Był gość który dokładnie mówił co robił, jakich sznurków użył, gdzie się chował itp. Pokazał nawet że założył zielony kostium (coś jak zielone tło używane w filmach), zaczął podnosić krzesła i ustawiać na stole a potem obrabiał wszystko w programie.

Ktoś wspomniał, że być może nieświadomie działasz siłą swojego umysłu na to wszystko. Nie. Nawet nie zaczynaj wierzyć w coś takiego. Oczywiście zakładam, że jeśli nas wkręcasz to wiesz, że nie muszę Ci tego pisać ;)

W dzień też się to dzieje?




Psa będę miał na weekend więc spróbujemy i zobaczymy co i jak. Czy w dzień to się dzieje no tak dzieje się bo 2 film był nagrany w dzień nie wiem już po 15 lub 16 widać zresztą że jest jasno w drugim pokoju za oknem. Zastanawiające jest jeszcze to że gdy jest moja dziewczyna nigdy nic się nie dzieje, ja też jej o tym nie mówiłem a ostatnio stwierdziła że dziwnie się czuje u mnie ostatnio. Miałem jeszcze taki przypadek rano mianowicie w WC szykowałem się do wyjścia do sklepu i po powrocie miałem wszystkie szafki i szafę otwarte w WC oczywiście. Co do trzech kamer w kuchni jest taka możliwość tylko tak sobie myślę że gdybym to ja był taki "duszkiem" to bym ofierze zrobił na złość i dział tam gdzie nic nie ma żeby pogrążyć ofiarę w sumie ja bym myślał że poprostu mi odbiło gdyby nie film. Miałem przypadek że gdy 2 kamerki były w kuchni to dwa razy trzasnęła mi szafa u mnie w pokoju, no ale dobra można spróbować. Zobaczymy też jak będzie w weekend kiedy będzie pies. Wcześniej to chyba pierwszy post gdy mówiłem że słysze jak mi rzeczy spadają a po przyjściu do kuchni nic nie ma w tedy pies obwąchiwał podłogę bardzo dokładnie nie merdał ogonem. Zresztą pisałem o tym w pierwszym poście. Więc od dziś zostawiam trzy kamerki w kuchni chcę też powiedzieć że to nie dzieje się codziennie zobbaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam.

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 15.01.2013 - 14:52

  • 1

#89

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pies w teorii powinien zareagować wcześniej zanim się jakaś szafka otworzy albo coś innego stanie ale jak to będzie to się okaże. Bardzo ciekawy temat ;p
  • 0

#90

tunek.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co tak temat umarł? :( masz jakieś update'y?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych