Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadomość i jej poziomy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tez prawda, wszyscy na poziomie gotowosci na  wszystko. Bo to ono jest rozszerzajaca sie zmienna.



Możesz wyrazić to jaśniej?
  • 0



#32 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moge. Na wlasnym przykladzie, uwazam ze tak jest sensowniej.niz operowac teoretycznymi abstraktami. Wiele lat temu wylazly na wierzch moje zdolnosci telekinetyczne, zupelnie nieoczekiwanie. Pojecia nie mialam co to jest, po co to jest, i co.z tym robic. Mialam inne zainteresowania, priorytety- tamten czas nie byl wlasciwy, ja nie bylam gotowa- na siebie wlasciwie. To jest mniej wiecej tak jakbym wymagala od swoich kociastych zeby jadly uzywajac noza i widelca. Swiadomosc, energia, umysl- rozumienie tego co sie dzieje, zdolnosc zrozumienia, a nie doczepianie wymyslnych teorii z braku zrozumienia. To wszystko.musi isc w parze. Zeby oswajac sie z tym.co moje- musze poznac, rozpoznac siebie, poodwijac z papierkow ktorymi obroslam.przez lata. Zeby swiadomie korzystac ze wszystkiego, nie wykorzystujac - marnotrawiac. Ale pamietaj ze to ja tak to postrzegam, rozumiem. Kazdy ma swoje oczy i swoj rozum, takze swoja, tylko jemu wlasciwa pore dorastania do wszystkiego.

Użytkownik ayalen edytował ten post 29.03.2013 - 19:27

  • 1

#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moge. Na wlasnym przykladzie, uwazam ze tak jest sensowniej.niz operowac teoretycznymi abstraktami. Wiele lat temu wylazly na wierzch moje zdolnosci telekinetyczne, zupelnie nieoczekiwanie. Pojecia nie mialam co to jest, po co to jest, i co.z tym robic. Mialam inne zainteresowania, priorytety- tamten czas nie byl wlasciwy, ja nie bylam gotowa- na siebie wlasciwie.  To jest mniej wiecej tak jakbym wymagala od swoich kociastych zeby jadly uzywajac noza i widelca.  Swiadomosc, energia, umysl- rozumienie tego co sie dzieje, zdolnosc zrozumienia, a nie doczepianie wymyslnych teorii z braku zrozumienia. To wszystko.musi isc w parze.  Zeby oswajac sie z tym.co moje- musze poznac, rozpoznac siebie, poodwijac z papierkow ktorymi obroslam.przez lata. Zeby swiadomie korzystac ze wszystkiego, nie wykorzystujac - marnotrawiac. Ale pamietaj ze to ja tak to postrzegam, rozumiem. Kazdy ma swoje oczy i swoj rozum, takze swoja, tylko jemu wlasciwa pore dorastania do wszystkiego.



Dalej nie rozumiem. Możesz prościej?
  • 0



#34

magielg7.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brawo! świetny materiał!
  • 0

#35 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a konkretnie czego.nie rozumiesz? Bo ja z kolei nie rozumiem czego tu mozna nie rozumiec?
  • 0

#36

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a konkretnie czego.nie rozumiesz? Bo ja z kolei nie rozumiem czego tu mozna nie rozumiec?

Telekineza? Żaden człowiek tego nie potrafi.
  • 0

#37 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro tak twierdzisz. A kto potrafi?

Zaprzestań pisania takich zaczepnych postów, najpierw coś stwierdzasz a potem zaraz zaprzeczasz. Zaczynam powoli myśleć, że robisz to tylko po to żeby prowokować innych użytkowników.

ultimate

  • 0

#38

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie tylko ja tak twierdzę tylko takie są fakty, ale jeśli Ty to potrafisz to udowodnij to użytkownikom.

Użytkownik hummin edytował ten post 03.04.2013 - 22:10

  • 0

#39

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeden z najciekawszych tematów, jakie czytałam na forum. Można się przy tym dowiedzieć sporo o sobie. Stany świadomości potwierdza chyba najbardziej obserwacja siebie samego a nawet innych ludzi, czasem też nieznajomych.
  • 0

#40

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat został wyczyszczony z offtopu, również na wyraźną prośbę zainteresowanej.
  • 0



#41

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie moderatorzy powinni pisać prywatną wiadomość jeśli chcą coś przekazać a nie stosować obecnych trendów bo później są tylko nieporozumienia. Myślę że warto wrócić do tematu, jeśli ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia ;p
  • 1



#42 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

warto wrocic do tematu, jeszcze malutki off top- moderator niech zdecyduje czy go usunac: sadze ze prywatne wiadomosci skutkowalyby jalowa dyskusja, i nic by nie daly. Ale gdyby zwracajac uwage- moderator uzytkownikowi, zamiast ustawiac sie na pozycji wladzy, narzucajac swoje zdanie- po prostu okreslil.co jest nie tak, byloby latwiej. Samo stwierdzenie: postepujesz niewlasciwie nie daje nic temu kto nie rozumie na czym polega ta niewlasciwosc. Tym bardziej ze ocena czyjegos zachowania zawsze jest subiektywna, i czesto bywa zwyczajnie nieporozumieniem.
Wracajac do tematu swiadomosci - wraz z jej wzrostem, porownalabym to do otwierajacej sie przeslony aparatu fotograficznego, wraz z rozszerzajacym sie polem widzenia, wzrasta swiadomosc wzglednosci wszystkiego. Nieswiadomosc jest bezwzgledna, wraz z iloscia swiatla uwzglednia sie wiecej punktow . Znika potrzeba odrzucania/ negowania czegokolwiek, jasniejsze staja sie zwiazki przyczynowo skutkowe. Jest stale rozszerzajacym sie polem widzenia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych