Skocz do zawartości


Zdjęcie

Watykańskie obserwatorium: E.T. to nasz brat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine, ma rację. Niektórzy z was nie orientują się w zasadach funkcjonowania KK. To co sobie mówi jakiś ksiądz, zakonnica czy inny ministrant to nie ma nic wspólnego z oficjalną nauką KK. Żeby coś było oficjalne to musi to klepnąć Papież. A żeby coś było uznane za nieomylne to Papież musi to klepnąc ex cathedra co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadko spotykane. KK to monarchia i to Papież jest w KK źródłem prawa a nie jakiś klecha z Wólki.
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co może KK tak nie sądzi, z tego co wiem dla nich bóg stworzył ludzi by to oni go wyznawali i sprawa załatwiona dla nich człowiek jest istotą rozumną i tylko on może wyznawać ich wiare.


No to wiesz mało. Przykro mi.

Dla KK tylko ludzie są super wybraną rasą i tylko oni mają prawo do wyznawania boga przecież "stworzył ich na swoje podobieństwo".


Wiesz wogle o co chodzi z tym podobieństwem, czy tylko Ci się wydaje?

Co może to nie ma poparcia...no to przedstaw swoje dowody na to że tak właśnie nie jest a KK nigdy nie zarzekała się jakoby tylko ludzie byli "dziećmi bożymi".


Nie, to Ty przedstaw dowody na poparcie swojej tezy. To Ty twierdzisz, że Kościół coś twierdził. Poprzyj to jakimś źródłem.
  • 0

#33 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak źle mnie zrozumiałaś nic nie sugerowałem.


To wyrażaj się jaśniej. ;(
  • 0

#34

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytat:
Co może to nie ma poparcia...no to przedstaw swoje dowody na to że tak właśnie nie jest a KK nigdy nie zarzekała się jakoby tylko ludzie byli "dziećmi bożymi".
.


O to jest własnie metoda, którą ostatnio przedstawił Rydzyk w sprawie Macierewicz: Niech ministrowie udowodnią że nie byli agentami....
  • 0

#35

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie tak dawno fundacja Nautilus wystosował list na naszego nieżyjącego już papieża w sprawie UFO.
Czy Kościół rozważa możliwość istnienia obcych cywilizacji?
Jeżeli ktoś jeszcze nie zna treści tego listu to zamieszczam link
http://www.nautilus....?articlesid=152

Wynika z tego,że nawet sam papież nie udzielił żadnej odpowiedzi,ani nasz ani Benek XVI.
WNIOSEK:Temat UFO był zawsze ignorowany przez KK.
Indoctrine, to powinno Ci wystarczyć.
  • 0



#36

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki, myślisz, że Watykan ma czas by każdemu odpowiadać na listy?
A jeszcze do tego takiej organizacji? Trochę powagi, listu miłośników pulpetów skandynawskich z prośbą o dyspensę na piątkowy post też by nie potraktowali poważnie.
  • 0

#37

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine, znowu ma rację :-D
Te słowa szefa watykańskiego obserwatorium to jest własnie odpowiedź na takie listy. Jeszcze jest za wcześnie żeby Papież się wypowiadał w tej kwestii ale samo to że pierwszy wywiad nowo mianowanego szefa obserwatorium dotyczy obcych to bardzo dobra i ważna dla wiernych KK wiadomość.
  • 0

#38

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego takich informacji jak orzeczenie nowego szefa watykańskiego obserwatorium nie było 10,5 czy nawet 2 lata temu?
Dlaczego KK milczał na ten temat?
Czyżby istnienie pozaziemskich cywilizacji gryzło się z doktrynami świętego kościoła?
  • 0



#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze gryzie Jarecki ale pojedyncze przypadki ksiezy jak chlopaki mowia :smile:
  • 0

#40

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie KK nie jest żadną wyrocznią czy też instytucją wszystko wiedzącą.
Skoro już istnieją niech się zajmują tym co do nich należy a sprawy,których nie ogarniają niech zostawią kompetentnym ludziom i instytucjom.
Tak naprawdę mało mnie interesuje ich opinia na ten temat.
Skoro milczeli przez dziesięciolecia w tej sprawie,to może niech tak pozostanie.
  • 0



#41

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie KK nie jest żadną wyrocznią czy też instytucją wszystko wiedzącą.
Skoro już istnieją niech się zajmują tym co do nich należy a sprawy,których nie ogarniają niech zostawią kompetentnym ludziom i instytucjom.
Tak naprawdę mało mnie interesuje ich opinia na ten temat.
Skoro milczeli przez dziesięciolecia w tej sprawie,to może niech tak pozostanie.


Ty chyba sam nie wiesz czego chcesz. chcesz tylko na każdym kroku pokazac że KK to zło....dlatego moze zamilcz już w tym temacie
  • 0

#42

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:smile: dzięki wszystkim za rozmowę na ten temat a co do istnienia ET?, to jak pisałem napewno w kosmosie są cywilizacje które potrafią do nas dotrzeć i wierzę że wreszcie Watykan, NASA, czy rządy państw formalnie wyjawią nam tą najważniejszą tajemnicę ludzkości :thx:
  • 0

#43

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty chyba sam nie wiesz czego chcesz. chcesz tylko na każdym kroku pokazac że KK to zło....dlatego moze zamilcz już w tym temacie

ktosiuf, Ciebie widzę też zabolało serduszko jeżeli się napisze trochę prawdy o KK.
To już jakaś plaga.
  • 0



#44 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy Wy na każdym forum musicie znależć powód do kłótni?! Czy tak trudno spokojnie wymieniać się poglądami? Postarajcie się być bardziej liberalni względem użytkowników o odmiennym punkcie widzenia.
Bardzo o to proszę.
  • 0

#45

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy Wy na każdym forum musicie znależć powód do kłótni?! Czy tak trudno spokojnie wymieniać się poglądami? Postarajcie się być bardziej liberalni względem użytkowników o odmiennym punkcie widzenia.
Bardzo o to proszę.


Trzeba umieć odróżniać sprawców od ofiar.....to on zaczął fftop, dltaego najlepiej te posty usunąć
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych