Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ujemna reputacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#106

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kocica , mysle ze nie chodzi o to co sie mowi tylko w jaki sposob. Wymienieni przez Ciebie operuja kultura slowa, poza tym wyrazajac swoje zdanie ,nie narzucaja go nikomu. Byc moze to jest to?

#107

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kocico, ja nie mam pretensji, bo jak pisałem, mi te punkciki nie są do niczego potrzebne, chciałem natomiast pokazać, jaki jest szerszy kontekst wrzawy wokół punkcików. Wyjaśniłem już, dlaczego IMHO użytkownicy, o których wspomniałaś mają wysoką reputację.

Użytkownik optymista edytował ten post 14.05.2013 - 17:01




#108

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

IMHO


"humble" w twoim przypadku zakrawa o ironię, wybacz.

Wyjaśniłem już, dlaczego IMHO użytkownicy, o których wspomniałaś mają wysoką reputację.


Nie wyjaśniłeś.

ja nie mam pretensji


Masz.



#109

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Wybiórczy, wyjaśniłem tutaj:

Wszytko ma odmienne zdanie w kwestiach zjawisk paranormalnych, a te -o dziwo- budzą tu znacznie mniej emocji, niż polityka

Mylo nie mógł zbierać minusów, bo był Modem, a moda minusować/plusować się nie da.





#110

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest wytłumaczenie. Odnośnie Wszystko sprawę wyjaśnił ci Faraon. Mylo już nie jest moderatorem, wciąż się udziela. Mylo nie zawsze był modem.



#111

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto to jest Mylo? :x

#112

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Parias i Dekadent



#113

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tyle ciekawych treści na forum, a Wy się o statystyki spieracie jak w jakiejś gierce. Najbardziej mnie rozbawiła ta propozycja wzajemnego poklepywania się po tyłkach, jaką dostał optymista. Nie zdziwię się jak za niedługo tutejsze konta będą śmigały na allegro.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 15.05.2013 - 00:15


#114

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jaka radość była, kiedy dostawało się jakiś wpis w dzienniku reputacji.


Otóż to. Żałuję, że screenów nie porobiłem - łza się w oku kręci. Dawne 50 pkt to 500 dzisiejszych, tak to widzę.

Podobne dyskusje nad obecną reputacją toczą się od jej wprowadzenia parę lat temu. Z początku nawet była drobna akcja protestacyjna i się niektórzy hojnie plusami wymieniali.



#115

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ujawniły także wojujące ze sobą się sekcje wsparcia ^^,



#116

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z początku nawet była drobna akcja protestacyjna i się niektórzy hojnie plusami wymieniali.


Ja nawet wiem kto :P



#117

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dawno nie zaglądałem na forum ale ostatnio nadrabiam straty i zauważyłem jedną rzecz.

Minusy dostają trolle ale też ludzie o odmiennych poglądach.
Komuś wszystko jedno co robi Donald Tusk i jego rzad? Złodziej i bandyta - minus.
Komuś nie pasuje by marichuana została zalegalizowana? - Skostniały tetryk, niepostępowy i niedoinformowany jełop - minus.

Sposobów na zdobycie minusów spotkałem już tu od groma a przeglądałem forum tylko przez tydzień. Ciężko stwierdzić przy obecnym systemie reputacji czy osoba z dużą ilością plusów jest wartościowym użytkownikiem, prowadzaca ciekawe dyskusje, czy trafia w główny nurt myslenia społeczeństwa forum, przeklina Tuska i maniakalnie pali marichuane (tak, uczepiam się tych dwóch rzeczy dla przykładu).
Tak samo nie wiem czy ktoś z ujemną reputacją to troll czy ktos o odmiennych, być może ciekawych poglądach.

Dlatego bany za reputacje są dla mnie nieporozumieniem.

#118

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że nikogo kto nie płynie z głównym nurtem forum to nie boli ( prócz Optymisty). Nawet większość takich osób ma cztery albo pięć gwiazdek reputacji. Aczkolwiek, zdarzają się przypadki, które każde swoje "niepowodzenie" na forum traktować będą jak inne poglądy. Czy z tego powodu mamy wszystko podciągać pod inne poglądy?



#119

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dawno nie zaglądałem na forum ale ostatnio nadrabiam straty i zauważyłem jedną rzecz.

Minusy dostają trolle ale też ludzie o odmiennych poglądach.
Komuś wszystko jedno co robi Donald Tusk i jego rzad? Złodziej i bandyta - minus.
Komuś nie pasuje by marichuana została zalegalizowana? - Skostniały tetryk, niepostępowy i niedoinformowany jełop - minus.

Sposobów na zdobycie minusów spotkałem już tu od groma a przeglądałem forum tylko przez tydzień. Ciężko stwierdzić przy obecnym systemie reputacji czy osoba z dużą ilością plusów jest wartościowym użytkownikiem, prowadzaca ciekawe dyskusje, czy trafia w główny nurt myslenia społeczeństwa forum, przeklina Tuska i maniakalnie pali marichuane (tak, uczepiam się tych dwóch rzeczy dla przykładu).
Tak samo nie wiem czy ktoś z ujemną reputacją to troll czy ktos o odmiennych, być może ciekawych poglądach.

Dlatego bany za reputacje są dla mnie nieporozumieniem.




Uważaj bo stąpasz po grząskim gruncie ^^,



#120

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niektórych może nie boli. Dla mnie te punkty już nic nie znaczą bo po prostu nie odzwierciedlają rzeczywistości. Ale obawiam się, że czasami na pewno tak się zdarza, że ktoś rezygnuje z udziału w dyskusji bo "Nie chcę zarobić więcej minusów". Jest to kara dla niego, że nie zgadza się ze stadem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych