Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ujemna reputacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#91

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bo kto teraz zrezygnuje z trzech tysięcy nieistniejących plusów?


Tylko tutaj nasuwa się pytanie o poziom naszych drogich użytkowników - lepiej mieć Xk plusów które nic tak na prawdę sobą nie reprezentują, czy mniej ale bardziej sensownych?

Odwieczne pytanie: ilość czy jakość :mrgreen:



#92

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem punkty reputacji powinny zostać wyłączone. Do niczego to komu potrzebne, a tylko robią zamęt. Kto jest za?

#93

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakby się dało, to by od jakichś trzech lat ich już nie było. Ziomek...



#94

oobemaniack.
  • Postów: 66
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby się dało, to by od jakichś trzech lat ich już nie było. Ziomek...


Da się da "ziomek"tylko trzeba chcieć. Wszystko na forum można włączyć i wyłączyć. Ten kto mówi, że się nie da zwyczajnie oszukuje.

#95

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja nie bylabym za calkowitym zniesieniem reputacji. Musze powiedziec ze na poczatku pobytu na Forum , nawet mi pomogla w zorientowaniu sie w uzytkownikach.

#96

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ktoś ma chore poglądy to i odbija to się na jego reputacji i nie rozumiem po co z kogokolwiek robi się tutaj męczennika bo jest minusowany za inne zdanie. Naprawdę uważacie że ktoś kto popiera chipowanie ludzi to tylko zwykły człowiek z innym zdaniem i że taka opinia jest zwyczajnym odmiennym stanowiskiem? Tylko czekać aż zarejestruje się tu jakiś muzułmanin i zacznie wychwalać szariat i np. to że kobiety trzeba obrzeżać i też traktujcie go normalnie jako zwykłego usera z innym zdaniem i że jego fatalna reputacja jaką by miał przez takie wypowiedzi to tylko efekt niewinnej różnicy światopoglądowej i szacunek za to że idzie pod prąd :D Tak jak napisałem 2 czy 3 strony wcześniej że jak ktoś napisze coś wyjątkowo bezczelnego to mu się należy. Właściwie tylko wtedy daję minusa jak ktoś napisze coś wyjątkowo bezczelnego, nie jest tak że widzę chociażby optymistę i daje mu minusa dla zasady (i analogiczna sytuacja jest z plusami).

Moim skromnym zdaniem robicie z igły widły bo takie punkty reputacji przynajmniej ja traktuję jako zabawę i na forach bez punktów czy innych piw też potrafię zwrócić na siebie uwagę i przekonać do siebie użytkowników oraz kto ma mnie nie lubić to i tak mnie nie lubi a jak są to niech sobie będą, też nie zwracam na to wielkiej uwagi. Jeżeli coś miałoby przeważyć za tym żeby punkty zostały to dla mnie tylko to może być fajne o czym chyba nikt tu nie wspomniał że jak widzę ocenę czy dobrą czy złą to chociaż wiem że w ogóle ktoś to przeczytał :P Dlatego u mnie bycie za reputacją to powiedzmy 55% do 45%.

PS. Tam gdzie sobie optymista nie radzi to zawsze jest za usunięciem :D W tematach politycznych czy religijnych (które też na siłe podciąga pod politykę żeby uciąć sprawę) jest miażdżony to jest za usuwaniem polityki, reputacje ma fatalną (i w jego przypadku jest to jak najbardziej uzasadnione, za samo nadużywanie IMHO mu się należy) to też chce żeby ją koniecznie usunąć. Najlepiej niech Dziki Kurak wyłączy forum to będzie miał po problemie.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 14.05.2013 - 12:38


#97

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko czekać aż zarejestruje się tu jakiś muzułmanin i zacznie wychwalać szariat


To nie wolno mu teraz?



#98

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytaj całe zdanie a nie wyrwałeś jakiś kawałeczek który samodzielnie nic nie znaczy.

#99

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko czekać aż zarejestruje się tu jakiś muzułmanin i zacznie wychwalać szariat i np. to że kobiety trzeba obrzeżać i też traktujcie go normalnie jako zwykłego usera z innym zdaniem i że jego fatalna reputacja jaką by miał przez takie wypowiedzi to tylko efekt niewinnej różnicy światopoglądowej i szacunek za to że idzie pod prąd.


To nie wolno mu teraz?



#100

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i teraz kiedy jest całość to widać że nie zrozumiałeś tej wypowiedzi. Oczywiście że mu wolno ale niech nikt nie wymaga aprobaty dla niego z takimi poglądami ani niech nikt nie robi z niego forumowego męczennika jak punkty reputacji będzie miał grubo na minusie (tak jak optymista robi z siebie i kilka osób mu przyklaskujących).

Użytkownik Tenhan edytował ten post 14.05.2013 - 13:36


#101

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektórzy jak mają słabą reputację to zakładają sobie nowe konto i udają kogoś innego, chociaż łatwo się domyśleć jakie mieli poprzednio.



#102 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Weźmy jako przykład Wszystko. Ma zawsze inne zdanie, dostaje ogrom minusów, a i tak ma reputację znakomitą. Przykład, że można mieć dobrą reputację mając inne zdanie. Płaczą tylko ci, którzy napisali jakieś głupoty dostali minusy i teraz obiektywnie i bezinteresownie dochodzą do wniosku, że to nie ma sensu.

#103

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Faraon, to dlatego, że Wszytko ma odmienne zdanie w kwestiach zjawisk paranormalnych, a te -o dziwo- budzą tu znacznie mniej emocji, niż polityka.



#104 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Więc oznacza to, że mniej osób nie zgadza się z tym co pisze. Psa tym katastrofa smoleńska to raczej polityka.

#105

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że dyskusje tutaj dotykają nie tylko zjawisk nadprzyrodzonych, ale też teorii spiskowych, konspiracji - innych interpretacji wydarzeń codziennych, więc ciężko jest odnosić się do nich bez dyskusji politycznej czy światopoglądowej.

Tylko osoby o niskiej reputacji mają pretensje, że jest to niesprawiedliwe, a czytując posty Mylo, Wszystko i tym podobnych userów - jednak często nie zgadzają się oni z resztą i mimo to mają dobrą reputację - może bierze się to stąd, że mówią mimo wszystko z sensem i reprezentują jakiś logicznie spójny pogląd?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych