Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wykorzystanie psi balli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

pawing4.
  • Postów: 39
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z energii twojego ciała albo innego ciała tworzy się taką kulę, która zawiera energie i ponoć można zrobić coś z taką kulą i o tym piszemy w temacie do czego ją wykorzystać
  • 0

#17

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PSI można wykorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jak już ktoś wcześniej wspomniał jest uzdrawianie, coś podobnego do Reiki. Sam kiedyś tego próbowałem wizualizując sobie energię i jej przesył, a także w możliwy sposób jakoś ją czuć, efekty były niewiarygodne ból lżał lub całkowicie znikał. Wątpie aby to była siła sugestii bo ona nigdy na mnie nie działała. Można też "przeładować" ciało danej osoby, w wyniku czego osoba ta może zemdleć lub bardzo słabo się poczuć. Poruszanie przedmiotów jak najbardziej :)


Ale że jak? Wyobrażam sobie przepływ energii i mogę ją wykorzystać? Nie chodzi tu o zwykłą 'automotywacje' ubrana w magiczny płaszczyk?
  • 0

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doomin ma 15 lat. W tym wieku ma prawo wierzyć.
To czego doznał było autosugestią. Bo gdyby naprawdę te doznania powodowała jakaś tajemnicza energia to inne osoby powinny je odczuwać. To się da dość łatwo sprawdzić. Mimo tego, jeszcze nikt nie udowodnił że energia o któej mówicie istnieje poza sferą wyobraźni.
  • 3



#19

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bardzo przepraszam że się wtrącę ;) ale jeżeli "Poruszanie przedmiotów jak najbardziej" to chyba byłoby to naukowo stwierdzonym faktem odtwarzalnym w laboratoryjnych warunkach prawda? Ja rozumiem te wszystkie PSI kule w sferze, nazwijmy to astralnej, gdzie ani sfery ani psi kul nie da się udowodnić bądź obalić...ale przesuwanie przedmiotów?
  • 0

#20

irooc.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysyłamy ludzi na księżyc mamy bomby atomowe pływamy latamy mikroprocesory sztuczne inteligencję głód wojny terroryzm i nie ogarnęli by Psi balli z całym szacunkiem ale dla mnie bajka jest przesuwanie przedmiotów..
Tym bardziej dalsza dyskusja w temacie z gościem który najpierw czuje w swoim ciele moce potem kolezanka jego widzi duchy potem marihuana nazwana kula mocy ech gość robi sobie żarty moim zdaniem w kolejnym temacie
  • 1

#21

pawing4.
  • Postów: 39
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli ja rozumiem że jesteście bardzo pamiętliwi. Jeśli serio nie można już nic napisać bo go zjadą to ja spadam.
  • 0

#22

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ależ można pisać i trzeba, dzięki temu istnieje między innymi to forum ale też trzeba brać  odpowiedzialność za swoje słowa. Akurat co do widzenia duchów, marihuany jako kula mocy....no dobra jakoś tam mogę naciągnąć, w końcu psychodeliki działają wybitnie jednostkowo. Ale jak ktoś pisze, że przesuwa przedmioty to niech weźmie odpowiedzialność za swoje słowa i przeprowadzi jakiś pokaz. Jeżeli nie potrafi to niech również weźmie odpowiedzialność za swoje słowa i niech takich rzeczy nie pisze.

Astral astralem a przedmioty przedmiotami. Uleczanie ok, medycyna jeżeli się nie mylę potwierdza przypadki. Chociażby w KK gdzie w procedurze wynoszenia na "ołtarze" kilka takich cudów potwierdzonych dokumentacją medyczną zwykle ma miejsce. Więc OK, możemy dyskutować jak (chociaż nic pewnego nie stwierdzimy na 100%, ale jest to pole do wzajemnej dyskusji.

Tutaj tego nie ma. Albo przesuwanie psi kulą jest powszechne u zgłębiających te techniki i łatwo to wykazać albo się nie mówi takich rzeczy. Bądźmy poważni.
  • 1

#23

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic dodać nic ująć wieslawo. Wydaje się jednak że fascynatom "rzeczy niesamowitych" nie chodzi o rzetelne przebadanie przedmiotu, a raczej czadzenie się fantastycznymi historyjkami, co moim zdaniem prowadzi do wniosku że owa fascynacja jest raczej formą ucieczki od rzeczywistości a nie afirmacją za pomocą "otwartcia umysłu" faktów nie do przyjęcia dla rutyniarzy.
  • 2

#24

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc słyszałem kilka wersji :
- Mogą być wykorzystywane w uzdrawianiu innych.
-Szpiegowanie (widzisz poprzez psi-balla)
-Lekkie oddziaływanie na zwierzętach (koty uciekają lub dziwnie się na ciebie patrzą etc)

Ewentualnie poszukaj w necie bo ja mało wiem na ten temat.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych