Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test: Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Be ze dura ;d z kabaretu ani mru mru - golf ;d fajne ^^

I'm Indygo ;d;d;
  • 0

#47

Salomon.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rodzice nigdy nie są obiektywni jeśli chodzi o ich dziecko.
  • 0

#48

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm.. u mnie wszystko wyszło na TAK :o
  • 0



#49

Czort.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam 20/21 i co z tego? bo jakaś baba sobie wymyśliła pytania? z powyższego zestawu pytań na luzie przypadkowa osoba może wycisnąć 15 odpowiedzi pozytywnych - wystarczą odpowiednie cechy osobowości + przypadkowe spostrzeżenia rodzica (ci, jak wiadomo, nie zwaracają uwagi na wszystko). szczerze powiedziawszy, to sensowniejsze cechy dziecka indygo podaje Wikipedia: http://pl.wikipedia....i/Dzieci_Indygo
  • 0

#50

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówiłem już przecież, że to jest tylko test i że wynik tego testu o niczym nie decyduje.
W większości tylko powtarzacie to, co wcześniej pisałem.
  • 0



#51

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu notatki na Wikipedii i zrobieniu testu wygląda na to, że jestem dzieciem Indygo... :victory:
No cóż. Kiedyś bawiłam się w hipiskę :mrgreen:
  • 0

#52

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z opisu na wikipedii tylko dwie jedna cecha do mnie nie pasuje - nie zdiagnozowano u mnie ADHD ;) Za to cierpię na ZOK :o
  • 0



#53

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Indygo na 100% :D 17/20 xD
  • 0

#54

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, oczywiście, jesteście dziećmi indygo. Co do tego nie ma żadnej wątpliwości.

A teraz możecie zacząć rzucać psiballami w autorkę tego testu...
  • 0



#55

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytałam właśnie na pewnej stronce o Dzieciach Indygo, że czują się tak, jakby tu nie pasowały - jakby były z innej planety. Ja się tak czuję odkąd pamiętam! Gdy podrosłam nieco, zaczęłam używać nazwy 'Weltschmerz' (ból istnienia), co trwa do dziś.. A buntownikiem jestem tak wielkim, ze czasem nie można ze mną wytrzymać :o Cała rodzina ma mnie za dziwaka, a za wagary w liceum poleciała mi ocena z zachowania :| Gdy mam coś zrobić w domu, posprzątać czy coś, po prostu krewa mnie zalewa.. Jestem bardzo wrażliwa, co co jakiś czas wprowadza mnie w dołek psychiczny, ponieważ mam wewnętrzną potrzebę ratowania całego świata! Nie umiem dogadać się z najbliższą, ani z dalszą rodziną, ze znajomymi itd., ponieważ ci mnie nie rozumieją. Dawna przyjaciółka powiedziała mi jakiś czas temu: 'oj, Taci, Taci, Ty zawsze byłaś dziwna/inna' :/ To jest niekiedy strasznie uciążliwe. Cóż mam poradzić na to, że taka się już urodziłam?
Nigdy nie martwiłam się przyszłością tak, jakbym już dawno wiedziała co będę robić. W sumie chciałam zostać piosenkarką, bądź aktorką, przez co wszyscy mówili mi, że żyję w świecie marzeń, a ja po prostu byłam pewna, że to przecież jest możliwe. I dziwiłam się dlaczego wszyscy tak mówią xD Na 8. czy 9. urodziny poprosiłam rodziców o Encyklopedię Kosmosu(!). Moim ulubionym tematem były czarne dziury ;)
Uważałam, że szkoła mnie ogranicza, ponieważ musiałam przyswajać materiał, który moim skromnym zdaniem był (i będzie w przyszłości) mi zbędny. Obalałam każdy system, na który się natknęłam, dlatego zarówno w podstawówce, jak i w liceum byłam najpierw w samorządzie, później Przewodniczącą szkoły. Chciałam mieć kontrolę nad wszelkimi możliwymi zmianami. Za swojej kadencji udało mi się anulować m. in. system oceniania i powrócić do starego, którym wszystkim odpowiadał ;)
Jestem niecierpliwa, ciekawa świata, a najbardziej frustruję się wtedy, gdy spotyka mnie rutyna. Mogłabym tak jeszcze pisać i pisać.. Często zastanawiam się: 'co ja tu właściwie robię'? :o
  • 0



#56

Mithras.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tacita: Mam bardzo podobnie jak i Ty :roll: . Tylko,że ja zamiast encyklopedii kosmosu jak byłem mały poprosiłem o książkę o księżycu :> .
  • 0

#57

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taaa... ja mam tak samo.
Ale za indygosa się nie uważam.
  • 0



#58

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tacita: Mam bardzo podobnie jak i Ty :roll: . Tylko,że ja zamiast encyklopedii kosmosu jak byłem mały poprosiłem o książkę o księżycu :> .

Dobrze wiedzieć, że są osoby podobne do mnie:) hehe
Teraz muszę znaleźć obiektywną osobę, która powie mi jaką mam aurę ;)
  • 0



#59

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej ale "te cechy", ktore opisujecie i na ktore zwracacie uwage swiadcza raczej o Waszej hmm jakby to... "duszy romantyka"-takiego rozdartego wewnetrznie, nie zdecydowanego, jednostki wybitnej... wiecie.. takiego z literatury- niz o byciu indygo
  • 0

#60

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no niezle jestem na pewno dzieckiem indygo :D

moze teraz dostanie znizke na krupnioka w warzywniaku <jupi>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych