Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bicie kobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? (81 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? Mówimy oczywiście o wyjątkowych sytuacjach bo nie mam na myśli bezsensownej przemocy fizycznej

  1. Tak (51 głosów [62.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 62.96%

  2. Głosowano Nie (30 głosów [37.04%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 37.04%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oh God, jak ja nie lubię czytać takich głupot. Zgadzam się z założycielem tematu, ja się nie czuję ani słabsza, ani bardziej "delikatna" od faceta, ale może jestem wyjątkiem. No i poziom agresji też u mnie jest dość wysoki.
Natomiast mówienie, że się lubi, jak kobieta się denerwuje jest dla mnie poniżające, osobiście czuję się wtedy, jakbym była takim małym pieskiem, co szczeka i jest zupełnie niegroźny, a właściciel śmieje się, bo to słodko wygląda. To jest dla mnie znak, że ktoś nie traktuje mnie poważnie i tego, co mam do przekazania.
Feminizm to najgorsze bagno? Mnie jest się bardzo przyjemnie w nim taplać. I nikomu nic do tego.


Uwielbiam dyskryminować kobiety. Puszczam je przodem w drzwiach, a czasem nawet - o zgrozo! - je otwieram.

#17

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem zdecydowanie na nie, nawet w szczególnych przypadkach. Mężczyzna nie dość, że dysponuje większa siła fizyczną, co już jest nie fair, to jeszcze bardziej racjonalną (w przypadku konfliktu) argumentacją (w porównaniu do najczęstszej emocjonalno-histerycznej kobiecej postawy :D). Kobietę łagodzić się powinno słowem i postawą a nie siłą.

Oczywiście mówię w kontekście konfliktu między obiema płciami.



#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Marines   - piszesz :   "Przechodząc do meritum sprawy, chodzi mi o to że jakim prawem kobieta może spoliczkować i obrażać mężczyznę będąc pewną że nie otrzyma tego samego ? Skoro tak bardzo dążymy do równych praw kobiet i mężczyzn (Nie powołuje się w tym miejscu na Feministki, uważam że to najgorsze bagno ale nie o tym teraz) to dlaczego jest jak jest ? Otwieram dyskusję " @@@@@@@@@@@ Policzek wymierzony mężczyźnie przez kobietę (wiemy że inne znaczenie miał jeśli mężczyzna spoliczkował mężczyznę)  zawsze był sygnałem zawierającym w sobie jednocześnie protest i brak akceptacji dla danej sytuacji, odpowiedzią pozwalającą kobiecie bez  słów przerwać kłopotliwą sytuacje, zamanifestować swoją nie akceptację.  Tak było i pewnie nadal jest to "broń kobieca".   Co prawda nie skorzystałam  z tej możliwości i mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.   Oczywiście jak większość dziewcząt w burzliwym okresie dorastania  stoczyłam kilka zwycięskich walk z kolegami ^^, dwie dziewczyny chciały mi w tłuc %(,   Oczywiście symboliczny sprzeciw jakim jest policzek nie jest wstanie nigdy konkurować z pełnym agresji sierpowym urażonego faceta.  Jest to moim zdaniem porażka dla faceta. Jego notowania spadają dziesięć metrów poniżej chodnika. Przestaje dla mnie istnieć.  Ot persona non grata.    Feministki uważasz za "najgorsze bagno"?  możesz rozwinąć temat?   Jaki znasz odpowiednik takiej postawy u mężczyzn?

Ban ! :mrgreen:

A tak na serio, ja oddałbym wszystko, żby kobieta mnie pobiła. Lubię to jak i większość mężczyzn. Zależy od twojej postury. Ja uwielbiam jak kobieta się denerwuje :mrgreen:



Dla większości mężczyzn przywołana przez Ciebie sytuacja jest grą wstępną którą nieświadomie rozciągają na wszystkie przejawy życia, zamiast ograniczyć ją tylko i wyłącznie do przestrzeni sypiali.   Często kobiety to czuja więc jeszcze bardziej się denerwują.

Użytkownik Aidil edytował ten post 18.11.2012 - 09:29




#19

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdemu od czasu do czasu należy się w pysk i taka jest prawda...


edit. zanzaczam, że to nie znaczy, iż ja takie chuchro i laczek 8D preferuję takie rozwiązywanie wszelkich konfliktów.

edit2.Przykład z brzegu. Panie w żłobku związują kilkumiesięczne dzieci bo nie potrafią sobie dać z nimi rady (sic), i tu już za swoje ręce i facjaty tych bab bym nie odpowiadał....

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 19.11.2012 - 20:46


#20

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil, Feministki uważam za najgorsze bagno ponieważ mówiąc w skrócie - panoszą się. Panoszą się ze swoimi głupkowatymi pochodami, żałosnymi manifestacjami i swoimi bezsensownymi poglądami. Tak jak przytoczyłem w pierwszym poście że gdy kobieta uderzy faceta to jest walka uciemiężonej z bezwzględnym tyranem a gdy na odwrót to wiadomo co. To też w głównej mierze tyczy się feministek. Uważają że mężczyźni to zło całego świata a tak naprawdę to gdyby nie my to by nie miały swoich głupiutkich feministycznych móżdżków. To wszystko to jest tak naprawdę podświadome błaganie i skomlenie że żaden facet ich nie chce ;) Taka prawda.

#21

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil, Feministki uważam za najgorsze bagno ponieważ mówiąc w skrócie - panoszą się. Panoszą się ze swoimi głupkowatymi pochodami, żałosnymi manifestacjami i swoimi bezsensownymi poglądami. Tak jak przytoczyłem w pierwszym poście że gdy kobieta uderzy faceta to jest walka uciemiężonej z bezwzględnym tyranem a gdy na odwrót to wiadomo co.  ;) Taka prawda.



Rzuciłeś całą masę ogólnych w swojej wymowie haseł a mógłbyś je sprecyzować?  Na pochody chodzą również politycy, księża, lekarze najogólniej rzecz ujmując mężczyźni,  więc w czym rzecz?   Jakie Twoim zdaniem są to bezsensowne, żałosne poglądy które podnoszą kobiety?    Zawsze agresja jest agresją.  Śmieszne i zarazem tragiczne natomiast jest słuchanie opisu sytuacji w których to on był zmuszony do tego by uderzyć kobietę   Tłumaczenie się faceta z bycia "damskim bokserem" . Taki czyn  był i nadal jest nie honorowym zachowaniem się mężczyzny wobec kobiety.

Aidil, To też w głównej mierze tyczy się feministek. Uważają że mężczyźni to zło całego świata a tak naprawdę to gdyby nie my to by nie miały swoich głupiutkich feministycznych móżdżków. To wszystko to jest tak naprawdę podświadome błaganie i skomlenie że żaden facet ich nie chce ;) Taka prawda.


Ciekawe stanowisko. Czy mógłbyś przytoczyć artykuł lub wypowiedź kobiety w ten sposób się wypowiadającej?

Użytkownik Aidil edytował ten post 18.11.2012 - 10:40




#22

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy ale ja na każdym kroku swojego życia spotykałem strasznie wyszczekane, aroganckie baby. Wychodzę z założenia, ze jeżeli się jest słabszym to nie powinno się prowokować silniejszego, tak samo działa to w naturze. Bo kto widział żeby zebra czy antylopa zaatakowała lwa (nie mówimy o przypadku obrony potomstwa). Dlatego tez osobiście gdyby mnie kobieta uderzyła (przykładowy policzek) nie oddałbym, ale na pewno wiele by straciła w moich oczach i po prostu bym odszedł.

#23

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy ale ja na każdym kroku swojego życia spotykałem strasznie wyszczekane, aroganckie baby. Wychodzę z założenia, ze jeżeli się jest słabszym to nie powinno się prowokować silniejszego, tak samo działa to w naturze. Bo kto widział żeby zebra czy antylopa zaatakowała lwa (nie mówimy o przypadku obrony potomstwa). Dlatego tez osobiście gdyby mnie kobieta uderzyła (przykładowy policzek) nie oddałbym, ale na pewno wiele by straciła w moich oczach i po prostu bym odszedł.



Przytocz jakaś wypowiedź lub artykuł kobiety wypowiadającej się w ten sposób.



#24

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kobieta uderzająca mężczyzne jest nikim i powinna liczyć się z tym, że może jej oddać.

Natomiast mężczyzna uderzający kobietę też jest nikim i też powinien się liczyć, że kobieta może mu oddać.

Wsjo.

#25

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że facet może uderzyć kobietę tylko w ekstremalnych sytuacjach, gdzie zagraża ona zdrowiu lub życiu naszemu lub bliskich. Natomiast jeśli chodzi o policzkowanie w trakcie kłótni, to na pewno nie oddałbym kobiecie. Jednakże kobieta nie powinna nadużywać tej "broni" i policzkować faceta przy każdej, nawet niezbyt poważnej sprzeczce.

#26

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kobietę łagodzić się powinno słowem i postawą a nie siłą.

O, o to jest to. I w drugą stronę powinno też działać.
Zastanawiam się czemu w ogóle dyskutujemy o przemocy. Jak dla mnie posuwanie się do agresji fizycznej jest oznaką słabości, braku argumentów, w tej powiedzmy nawet kłótni. Nie toleruje przemocy, ani z jednej ani z drugiej strony jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Nie wiem co musiałoby się stać żebym kogoś uderzyła, co jak co, ale panowanie nad sobą mam opanowane do perfekcji, w momentach krytycznych po prostu wychodzę i robię sobie długi, szybki spacer, tak żeby się zmęczyć, żeby agresja znalazła ujście w tym wysiłku fizycznym.



#27

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rzuciłeś całą masę ogólnych w swojej wymowie haseł a mógłbyś je sprecyzować?  Na pochody chodzą również politycy, księża, lekarze najogólniej rzecz ujmując mężczyźni, więc w czym rzecz? Jakie Twoim zdaniem są to bezsensowne, żałosne poglądy które podnoszą kobiety?


Sama sobie wcześniej odpowiedziałaś:

Dla większości mężczyzn przywołana przez Ciebie sytuacja jest grą wstępną którą nieświadomie rozciągają na wszystkie przejawy życia, zamiast ograniczyć ją tylko i wyłącznie do przestrzeni sypiali.



#28

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze że bicie się z gostkiem co jest ode mnie o głowę niższy i waży o 1/3 mniej byłoby dla mnie urągające a co dopiero uderzenie kobiety. Nie chciałbym się znaleźć w takiej sytuacji gdzie bez powodu dostałbym liścia od kobiety bo nie wiem jakbym się zachował. Nawet jeżeli któryś z was zdecydowałby się odpowiedzieć to myślę że w grę powinno wchodzić tylko uderzenie z liścia bo jak facet by uderzył pięścią kobietę albo ją kopnął no to wstyd że taki ktoś ma penisa. Ktoś tam napisał że jak kobieta dostanie od faceta jak zasłuży to poczuje że to samiec alfa itd. a według mnie prawdziwy samiec alfa jest na tyle silny żeby ją przytrzymać, co najwyżej trochę ją poszarpać a z łapami to raczej rzucają się chłystki co są niewiele więksi od kobiet i boją się że jeszcze od nich dostaną.

#29

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Rzuciłeś całą masę ogólnych w swojej wymowie haseł a mógłbyś je sprecyzować?  Na pochody chodzą również politycy, księża, lekarze najogólniej rzecz ujmując mężczyźni,  więc w czym rzecz?   Jakie Twoim zdaniem są to bezsensowne, żałosne poglądy które podnoszą kobiety?    


Sama sobie wcześniej odpowiedziałaś:

Dla większości mężczyzn przywołana przez Ciebie sytuacja jest grą wstępną którą nieświadomie rozciągają na wszystkie przejawy życia, zamiast ograniczyć ją tylko i wyłącznie do przestrzeni sypiali.



Dlaczego posłużyłeś się moimi wypowiedziami skierowanymi do kogoś innego. Do tego wyjmując je z kontekstu zmieniając w ten sposób sens mojej wypowiedzi? Jest to mało eleganckie posunięcie. literówki.

Użytkownik Aidil edytował ten post 18.11.2012 - 16:21




#30

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sytuacja jest bardzo prosta.

Jeżeli atakuje mnie delikwent, który faktycznie może wyrządzić mi krzywdę (np. napaść ze sprzętem) to walczę po to aby zachować życie - tutaj nie ma rozróżnienia na płeć, bo to było by bez sensu.

Z drugiej strony jeżeli ktoś czuje się znacznie silniejszy od strony atakującej to frajerstwem jest dobijanie chłopaka/dziewczyny.

livin@

Jak dla mnie posuwanie się do agresji fizycznej jest oznaką słabości, braku argumentów, w tej powiedzmy nawet kłótni.


Przecież gdy ktoś nas atakuje to nie mieliśmy na to żadnego wpływu ;).

A jeszcze co to policzkowania podczas kłótni - to dla mnie jest nie do przyjęcia i nie jest możliwym abym podtrzymywał normalne relacje z osobą która tak się zachowuje.

@Aidil

Przytocz jakaś wypowiedź lub artykuł kobiety wypowiadającej się w ten sposób.


Wystarczy poczytać skarbnicę mądrości jaką niewątpliwie jest Magdalena Środa :mrgreen:

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 18.11.2012 - 16:43





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych