Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepokoje związane z datą 21 grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
643 odpowiedzi w tym temacie

#601

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nic straconego, na jutro coś się zapowiada. Przyczyna nieznana, może po prostu dużo ludzi myśli o tym samym i jutro też będą o tym samym myśleli.
  • 0

#602

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd informacja, że masowo umierają zwierzęta?

Widać, że koleżanka od niedawna na forum.
Myślę, że ten temat Ci wiele wyjaśni http://www.paranorma...rzylo-o-ziemie/
Przy okazji jak znajdę chwilkę to go uzupełnię, znowu niestety się sporo dzieje w tej materii.
  • 0



#603

skatemilo87 (nie rocznik).
  • Postów: 27
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widział ktoś to??

https://www.facebook...&type=2
  • 1

#604

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To samolot
  • -2

#605

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

widział ktoś to??

https://www.facebook...&type=2

No samolot. I co? Spadł?

Użytkownik Ill edytował ten post 21.12.2012 - 22:29

  • 0

#606

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Patrick Geryl usunął filmy ze swojej oficjalnej strony - zamknął konto na YouTube :D

http://howtosurvive2012.com
  • 4

#607

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może on faktycznie wierzył w ten koniec i się biedak załamał? Dołączona grafika
  • 2

#608

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy... jest 5 po północy, a ja nadal żyje. Przeżyłem dwa końce świata, więc mogę stwierdzić, że jestem nieśmiertelny :)

Użytkownik TikTak edytował ten post 22.12.2012 - 00:01

  • 1

#609

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I to podwójnie(nieśmiertelny):)
Zabawnie to by było jak by wszyscy wyszli jutro z bunkrów a tu BUM!:)
  • 1

#610

panparowka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, ze po tym dniu wszystkie filmy typu "Planeta X - Nibiru" , " Przebiegunowanie Ziemi" itp wyleca z Youtuba a ludzie ktorzy robili te filmy nigdy sie nie pokaza na oczy w serwisach typu YouTube.

Aaa i jeszcze bym zapomnial o ludziach pokroju pani Rajskiej i jej belkocie o "Fali" , " Nowej swiadomosci" etc. Koniec. New Age, ludzie co zarobili kase na sianiu paniki dajcie spokoj.
  • 1

#611

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uuuuuuuuuuuu...
Zakończyłem imprezkę...
Nadal żyje...
Nie widzę w zasięgu wzroku potencjalnych zombi których miałem od dziś zwalczać...
Nudy...
Chyba idę dalej szukać szczęścia..."smaka" złapałem więc szwędacz się załączył :mrgreen:
  • 0

#612

Gelu.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przejmujcię się za 4-5 lat, znowu znajdzię się jakaś osoba, która będzie przepowiadać "koniec świata" do tamtego czasu wiekszość ludzi zapomni, jak było wczesniej. I znowu znajdą się ludzie którzy będą w to wierzyć i wydawać będą dużo kasy, aby przeżyc.

Użytkownik Gelu edytował ten post 22.12.2012 - 02:02

  • 0

#613

Secior.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najbliższy znany mi koniec świata ma być w 2060r, o czym mówił Newton.
Teraz mendy chwytajcie się interesu i łojcie kasę, póki jeszcze nikt nie wie. :P
  • 0

#614

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chwytliwa będzie też data 2036r - z tym, że to już nie przepowiednie, ani bajeczki, a fakt naukowy. Jak się uda dożyć najpierw do 2029r, a później do 2036r to emocje gwarantowane - oczywiście pod warunkiem, że Apophis też ' dożyje ' :D.

Oczywiście ta data nie będzie tą ostateczną, no gdzie tam! Tyle lat?! To przecież nikt bunkrów nie będzie budował, ani książek czytał = nie będzie kasy. Musi pojawić się jakaś inna data, najlepiej taka na 6-7 lat do przodu = taka, gdzie do zagłady niedaleko, ale wystarczająco, by wybudować sobie schron i przeczytać jak przeżyć ;).
  • 1



#615

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomyśleć tylko że człowiek to płomień, ogromny i dumnie falujący na lekkim orzeźwiającym wietrze i płomieni było miliardy, trawiły cały świat. Lecz gdy tylko watr się wzmagał płomienie znacząco tłumiły swój majestat jakby bały się tego co niosą ze sobą zimne podmuchy, nieliczne ogniska wybuchały radosnym/prześmiewczym ogniem lecz nie dawały ciepła a rzucały blady cień. Kiedy wiatr ustał, płomienie powróciły do swej formy i kształtu by raz jeszcze masowo i obłudnie rzucić cień. Ale czy poczułeś wiatr na policzkach, czy ogień w tobie nie przygasł, czy gdzieś tam daleko pod wodą i w przestworzach wiatr wieje w taki sam sposób i dlaczego tak mało o nim wiemy a więc czym jest "wiatr"? Kolejny dzień życia, postrzegania/percepcji maniakalnej, wirowania nad meritum nicości, zdobywania szczytów tych ogromnych i wypukłych lecz na krawędzi/głębokości krytycznej własnego "siebie" wciąż wieje wiatr a ogień to tylko wspomnienie dni przyszłych.

Użytkownik cedol22 edytował ten post 22.12.2012 - 08:03

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych