Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Niepokoje związane z datą 21 grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
643 odpowiedzi w tym temacie

#556

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszelkie spamy zostały usunięte, ostrzeżenia przyznano. Proszę więcej nie spamować i wnosić coś do tematu rozbudowując swoje posty.
  • 0



#557

Mystogan.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest to nie prawda, forum utrzyma się i bez tego bo jest jeszcze wiele innych i lepszych ciekawostek a wracając do tematu, znów miałem rację :)
  • 0

#558

SZpachel.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To po **** jest to forum, jak nie można pisać.Powiem tak, jaki temat takie i posty ;)


Meteoryt mi do pokoju wleciał.Serio! ja ******** co mam robić?????

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • -7

#559

mastaxs.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze, ale powiem Wam szczerze, że jedyne co bym pragnął teraz ujrzeć, to 10'cio minutowy wywiad z Patrickiem Gerylem.
Naprawdę jestem bardzo ciekawe co miał by do powiedzenia w tej sprawie, proponuję także nie usuwać tego tematu, a podpiąć go do działu, aby był przestrogą do "następnych" końców świata.

BTW:

Jak by na to nie patrzeć, to Patrick Geryl jest teraz najwiekszym trollem świata ;)
  • 1

#560

paweldexter.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka osob z tego co widze wyzywa sie na jego koncie fb :D https://www.facebook...k.geryl?fref=ts
  • 0

#561

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

proponuję także nie usuwać tego tematu, a podpiąć go do działu, aby był przestrogą do "następnych" końców świata.


Usunięcie tego tematu byłoby delikatnie mówiąc nierozważne. Zawsze po latach można z ciekawości zobaczyć co kto pisał przed i po tej sławetnej dacie :P Po prostu jak upłynie dzień to można po prostu zamknąć ale nie trzeba usuwać.
  • 0

#562

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkie filmiki Patricka Geryla, które wstawiał na yt o końcu świata - zostały skasowane...czyli co ludzie...czyżby na Naszych oczach trwało największe oszustwo stulecia?
  • 0



#563

paweldexter.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie filmiki Patricka Geryla, które wstawiał na yt o końcu świata - zostały skasowane...czyli co ludzie...czyżby na Naszych oczach trwało największe oszustwo stulecia?


mysle, ze wcale nie takie wielkie, nie ma nigdzie podanych dokladnych danych, kto czego ile kupil, tym bardziej bunkrow, wszytsko to jest oparte o plotki i legendy trudne do zweryfikowania : )
  • 0

#564

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrick Geryl zrobił z siebie największego idiote.

Oprócz katastroficznych wizji, pojawiły się też wizje odnowy cywilizacji- nowsze lepszej ery którą można wejść mniej czy bardziej boleśnie.
Jedynym źródłem które zaprzeczyło rewelacjom z 21.12 były channelingi Laury Knight- Jandczyk ( Kasjopejanie). Mam nadzieje że tym razem paranormalny półświatek trochę się ogarnie i zrzuci to co przez tyle lat żerowało na ludziach - często siejąc psychozę a zbierając poklask, splendor i kase !

Użytkownik Profundis edytował ten post 21.12.2012 - 14:11

  • 0

#565 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Prędzej uwierzę, że jutro ufoki wylądują mi w ogródku. Co jak co, ale paranormalny półświatek nigdy się nie ogarnie Mam na myśli tą fanatyczną część.
  • 0

#566

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli dzisiaj nic się nie wydarzy (dobrego czy złego) to wielu całkiem dorosłych ludzi dozna rozczarowania podobnego do tego, kiedy dzieci dowiadują się w szkole, że Święty Mikołaj nie istnieje. To z pewnością zaboli ich, tym bardziej że zamiast współczucia otrzymają śmiech i pogardę. Ludzie z reguły potrzebują wierzyć w bezczelne łgarstwa i nie jest to nic niezwykłego, każdy z nas w głębi serca marzy o tym, żeby nasz świat był niezwykły. Na pogardę zasługują kłamcy, którzy wykorzystują ludzką naiwność dla własnych profitów. Wyobraźnia, naiwność czy po prostu sama chęć wiary w coś od początku skazanego na niepowodzenie nie jest niczym złym. Ludzie byli by okropni bez tych przymiotów. W sumie to ludzie właściwie są okropni. A zwłaszcza Ci, którzy nigdy nie wierzyli w sposób naiwny.

Osobiście lubię wierzyć w rzeczy niestworzone. Lubię stan podniecenia w którym słucham z otwartymi oczyma bajki o dobrych i złych. Bajki, która dzieje się być może na naszym świecie, pomiędzy nami. Lubię się ową walką nie tylko emocjonować, ale również utożsamiać się z jej bohaterami. Oczywiście z dystansem, ale wierzę np w duchy, latające talerze, tajne rządowe projekty, krążenie energii pomiędzy ludźmi i wiele podobnych rzeczy i nie zamierzam się z tego powodu wstydzić, tak jak nie zamierzam się tym chełpić. Po prostu lubię myśleć w sposób otwarty, nie blokować swoich myśli dogmatami, nie zabijać swoich marzeń tylko dlatego, że ktoś wytyka mnie palcem. W takim wypadku wolę nic nie mówić. Oczywiście jeśli coś się nie sprawdza to rozczarowany muszę się z tym pogodzić. Dla mnie jednak jest to jak najbardziej naturalny sposób myślenia i myślę, że ludzie którzy od początku nie wierzą w nic z czystego uporu nie mają wcale powodu aby czuć jakąś chorą dumę. To tak jak czuć dumę z powodu tego że od początku nie wierzyło się w istnienie Świętego Mikołaja. Tak więc cała historia z nakręcanym końcem świata jest raczej smutna, niż wesoła.
  • 1

#567

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ Alembik_Vina

I właśnie po to wymyślono religie takie jak Chrześcijaństwo, Islam itp. żeby te potrzebę wiary w coś zapełnić.
  • 0

#568

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie chcę, żeby moją potrzebę wiary ktoś zapełniał mi strachem, żeby ktoś zakazywał mi myśleć i mnie poniżał. Dlatego żadna z wielkich religii nie jest dla mnie. Jestem wolnym duchem i potrzebuję w wierze swobody i zgodności elementów.
  • 0

#569

Neron.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nadchodzi ciemność:) boicie się?
  • 0

#570 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie, wyrosłem z tego w wieku 10 lat. Ludzie, jak chcecie pisać takie bzdety na 2 zdania, to zapraszam na shoutboxa, przynajmniej będzie śmiesznie, zaoszczędzicie moderatorom pracy i ostrzeżeń sobie.

Użytkownik Androll edytował ten post 21.12.2012 - 15:28

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych