Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkałem się z Partickiem Gerylem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

#211

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale już nie mówcie, że bunkier o kant d roztrzaskać. Podczas wojny nawet niewielkie schronienie jest ogromnym plusem, zawsze wytrzyma jakieś niewielkie wybuchy, na pewno przez jakiś czas wytrzymałby ostrzał z predatora a takie schronienie w tych czasach jest bezcenne.
  • 0



#212 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Ostrzał z predatora by przetrzymało, ale AC-130 by to po prostu zmiotło w kilka sekund :] Tak jak napisałem, bezpieczniejszy byś był w piwnicy :D Z drugiej strony kto by sobie zaprzątał głowę mieszkańcami tego tworu...
  • 0

#213

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biorac pod uwagę, że coś nie coś w ten bunkierek i infrastrukturę wrzuciłem uważam, że mam coś do powiedzenia w tej grupie.

Z ciekawości spytam, ta grupa nadal istnieje? Geryl nadal jej przewodzi? Wyszli już w ogóle z tego bunkra, czy dalej się w nim chowają?
  • 0



#214

orion72.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biorac pod uwagę, że coś nie coś w ten bunkierek i infrastrukturę wrzuciłem uważam, że mam coś do powiedzenia w tej grupie.

Z ciekawości spytam, ta grupa nadal istnieje? Geryl nadal jej przewodzi? Wyszli już w ogóle z tego bunkra, czy dalej się w nim chowają?

Z tego co przypuszczam to grupa wróciła do domów. Dostałem wczoraj np. maila od Patryka z prośbą o sprawdzenie pewnej firmy w której chce znaleźć pracę, bo jej zwywczajnie poszukuje :). Tak, tak... więc upada kolejny mit, że gość się dorobił milionów i odpoczywa gdzieś na Bachama. Pytałem go czy ma nowy termin ogłoszenia końca świata. Odpowiedział wymijająco. Napewno nie ten rok, wieć możemy spać spokojnie ;) Nie wiem jak Wy, ale ja wracam do zarabiania pieniędzy i korzystania z życia, bo jest zbyt krótkie.
  • 0

#215

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Napewno nie ten rok, wieć możemy spać spokojnie ;)

Na pewno nie 2012 czy na pewno nie 2013 ?
Podejrzewam, ze chodzi o 2013 ale wolę się upewnić.
  • 0



#216

orion72.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Napewno nie ten rok, wieć możemy spać spokojnie ;)

Na pewno nie 2012 czy na pewno nie 2013 ?
Podejrzewam, ze chodzi o 2013 ale wolę się upewnić.

Pomylił się w na szczęście w podstawowej kwestii, więc jak po raz kolejny coś ogłosi to pewnie też się pomyli. Napisał tak "Its another date. Looking at line ups for next year. Have to check." Niech kazdy sobie odczytuje to jak chce, ale ja uważam, że niema żadnej koncepcji i dobrze.
  • 0

#217

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dostałem wczoraj np. maila od Patryka z prośbą o sprawdzenie pewnej firmy w której chce znaleźć pracę, bo jej zwywczajnie poszukuje

Taki znany astrofizyk, a nie może znaleźć pracy... Do czego to doszło? Nie zdziw się, jeśli za jakiś czas zapyta, czy nie znalazł byś mu miejsca w swojej firmie.

Pytałem go czy ma nowy termin ogłoszenia końca świata. Odpowiedział wymijająco.

Lepiej było go spytać czy domyśla się już błędów w swojej teorii przebiegunowania.
  • 1



#218

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie lepiej go zapytać czemu był taki uparty i pomimo swojej tragicznej wiedzy w temacie przebiegunowania i tych teorii o końcu świata, nie posłuchał innych naukowców, którzy tłumaczyli setki razy, że to tak nie działa jak on sobie ubzdurał?
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych