Skocz do zawartości


Czy to prawda? (Lech Wałęsa)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś jeszcze wątpi, to warto przeczytać książkę pani Danuty Wałęsowej, niekoniecznie całą, ale fragment dotyczący początku lat 70., kiedy to wedle insynuacji niecnego Wyszkowskiego miał nasz narodowy symbol blokować i brać za to pieniądze. Pisze pani Danuta, że było w tym czasie ciężko, ale mąż na szczęście regularnie przynosił do domu dodatkowe złotówki, po tysiąc, dwa, które wygrywał w totalizatorze. Pani Danuta zauważa przy tym, że mąż gra z pasją do dziś, ale od tamtych czasów już nigdy nic nie wygrał, co – jej zdaniem – dowodzi mądrości bożej, opatrzność widzi wszak, że pieniędzy, których wtedy brakowało, teraz już nie potrzebują.


:))

Źródło
  • 3



#17

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zakazany, ukrywany 27 lat film. Jak "Bolek" Wałęsa zniszczył Solidarność ? 1/3


Zakazany, ukrywany 27 lat film Jak "Bolek" Wałęsa zniszczył Solidarność ? 2/3


Zakazany, ukrywany 27 lat film. Jak "Bolek" Wałęsa zniszczył Solidarność ? 3/3


Ave
  • 2



#18

żywe srebro.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

walesa... smieszny typ i ten jego amerykanski akcent ;]

Dołączona grafika

edycja
ultimate

  • 0

#19

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ruscy czuli, ze i tak prędzej czy później "stracą" władze, więc poszli na układ z Bolkiem, że nie dojdzie do dekomunizacji co czujemy do tej pory, a w zamian za to on stanie się bohaterem który "przywrócił" Polsce "suwerenność".Polska jest rozparcelowana cała między komuchów i żydów. Nie mamy już nic swojego jako kraj. Podziękować Bolkowi. W dalszej kolejności Tuskowi, Pawlakowi, Niesiołowskiemu. Oni wszyscy byli na nocnej zmianie która obaliła rząd Olszewskiego, który chciał przeprowadzić demokunizacje na wzór czeski.

Tak to wszystko wygląda. Polacy jednak znani są z tego, że mają krótką pamięć głosując na Tuska.

Dołączona grafika
7.14 Zabronione jest prowadzenie agitacji politycznej na forum, czyli zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych. Zakaz obejmuje cały obszar Forum, czyli również Shoutbox, Prywatne Wiadomości oraz Sygnaturę.

edycja
ultimate


Za co To ?? Nie prowadzę żadnej agitacji tylko pisze jak było przecież nocna zmiana to fakt wszystko jest nagrane na litość Boską :o

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 02.04.2013 - 14:38

  • 2

#20

żywe srebro.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ruscy czuli, ze i tak prędzej czy później "stracą" władze, więc poszli na układ z Bolkiem, że nie dojdzie do dekomunizacji co czujemy do tej pory, a w zamian za to on stanie się bohaterem który "przywrócił" Polsce "suwerenność".Polska jest rozparcelowana cała między komuchów i żydów. Nie mamy już nic swojego jako kraj. Podziękować Bolkowi. W dalszej kolejności Tuskowi, Pawlakowi, Niesiołowskiemu. Oni wszyscy byli na nocnej zmianie która obaliła rząd Olszewskiego, który chciał przeprowadzić demokunizacje na wzór czeski.

Tak to wszystko wygląda. Polacy jednak znani są z tego, że mają krótką pamięć głosując na Tuska.




nieźle poprany jesteś koleś... tylko ruscy i ruscy, czasem żydzi... a ja widzę moherów ;] nocna zmiana? żal... czy to olszewski, czy tusk, czy tym bardziej kaczynscy - wszyscy są siebie warci, razem z tobą, bo tak samo jesteś popaprany i tyle w temacie...

Dołączona grafika

edycja
ultimate

  • -6

#21

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mając w łapach media można nie myślącym samodzielnie wciskać kity, kto nie zna historii tego łatwo urabiać. Jeśli ktoś smutnej prawdzie zawsze przypina łatkę mohera i Kaczyńskich to gratuluję otwartego umysłu, o to właśnie chodzi tym zmieniaczom historii. Manipulacja wedle starego przysłowia "nic gorszego niż znależć złego adwokata do dobrej sprawy". Tym "postępowym" , dla których spojrzenie w przeszłość jest budzeniem demonów, proponuję przeczytanie kilku książek a nie tylko mądrości z gazet i portali gdzie propaganda jest myślą przewodnią i dominuje nad poszukiwaniem prawdy historycznej.

Proponuję też poczytać na temat rodziców i dziadków dzisiejszych decydentów, celebrytów i naukowców i nie korzystać z wyświechtanych opinii i komentarzy dzisiejszych "autorytetów i mędrców".

Swoją drogą ciekawe czy wszyscy śmiejący się z TW Bolka zadali sobie trud sprawdzenia i własnej oceny?

Użytkownik Padael edytował ten post 02.04.2013 - 14:06

  • 1



#22

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nocna zmiana? żal...


Tylko tyle masz do powiedzenia w tej sprawie gimbusie ?

czy to olszewski, czy tusk, czy tym bardziej kaczynscy - wszyscy są siebie warci, razem z tobą, bo tak samo jesteś popaprany i tyle w temacie...


Gówno się znasz jak ich wszystkich wrzucasz do jednego worka. Najlepiej dla ojczyzny zrobisz jak na następnych wyborach zostaniesz w domu.

Dołączona grafika

edycja
ultimate


Porażka, koleś mnie zmieszał z błotem ja napisalem tylko "gimbus" i tez warn, żałosne dzięki

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 02.04.2013 - 14:39

  • 3

#23

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra Panowie! Nagrody rozdane. Jeżeli w dalszym ciągu w tym temacie nie będzie nic innego niż wzajemne obrażanie się, to temat zostanie zamknięty.
  • 0



#24

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dostałem 2 ostrzeżenia ZA NIC. A punkt regulaminu który tam sobie dopasowałeś niestety jest chybiony. Nie ma tam żadnej agitacji wyborczej tylko przedstawianie czystej prawdy co jest udokumentowane na taśmie filmowej. Widocznie chcesz zamknąć mi usta lub uwziąłęs się na mnie bo wszystkie warny w mojej "karierze" dostałem od Ciebie. Dziękuję i składam zażalenie wyżej bo nic juz napisać nie mogę.


Tak czy siak jeden warn za napisanie prawdy a drugi za "gimbusie" w odpowiedzi na obelżywy post w moją stronę. Nie ma to jak sprwiedliwość.

Trzeba było od razu zamknąć temat bo jeśli myśleliście, że w temacie o TW Bolku nie będzie się choćby muskać polityki to pozazdrościć naiwności.

Najlepiej w ogóle zabrońcie tworzenia tematów, które nawet trochę odnoszą się do polityki bo według Ciebie wszystko sprowadza się do tego pkt regulaminu, który sobie dopasowałeś.


a mówiłem...

Dołączona grafika

Jeżeli ktoś będzie miał do dodania coś na temat, to proszę o kontakt na PW.

edycja:
ultimate

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych