Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego dajemy minusy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja daje żydom


hmmm... i masz tak wysoką reputację?

Czy taka wypowiedź nie podpada pod § 7 punkt 7.8 regulaminu forum?



#32 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano


ja daje żydom


hmmm... i masz tak wysoką reputację?

Czy taka wypowiedź nie podpada pod § 7 punkt 7.8 regulaminu forum?


Taak, może dodasz, że jest to ultrarasistowski post. A ja daję minusy listonoszom, też podpadam pod paragraf?

#33

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście minusy daję bardzo rzadko (tak naprawdę nie pamiętam kiedy zrobiłem to po raz ostatni).
Kilkanaście razy padłem ofiara minusowania w kilku założonych przeze mnie tematach, i tak naprawdę nigdy nie dowiedziałem się za co zostały przyznane.

Szkoda, iż nie ma możliwości przyznania minusa tylko z uzasadnieniem i wyświetleniem imienia osoby nminusującej (tak jak to ma miejsce na wykop.pl).



#34

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



ja daje żydom


hmmm... i masz tak wysoką reputację?

Czy taka wypowiedź nie podpada pod § 7 punkt 7.8 regulaminu forum?


Taak, może dodasz, że jest to ultrarasistowski post. A ja daję minusy listonoszom, też podpadam pod paragraf?

no widzisz stary- jak to możliwe, że mamy tak dobre reptuacje :D

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 04.08.2012 - 20:56


#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taak, może dodasz, że jest to ultrarasistowski post. A ja daję minusy listonoszom, też podpadam pod paragraf?


Jest rasistowski. To nawet nie jest dawanie minusów dlatego że ktoś ma takie poglądy czy inne, wybrał taką prace a nie inną, dajecie minusy za to że ktoś urodził się Żydem. Poniżej krytyki. Robicie z siebie światłych narodowców, ale wychodzicie na buraków - czyli narodowców.

no widzisz stary- jak to możliwe, że mamy tak dobre reptuacje :D


Kółeczko narodowej adoracji. :)


Ja daje plusy i minusy kiedy uznam to za stosowne. Nie za często nie za rzadko, ale plusy o wiele wyraźnie częściej.



#36

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak se czytam...
Zastanawia mnie: skoro większość uznaje że nie daje minusów/ daje je rzadko to czemu niektórzy mają po kilkanaście punktów na minusie? Cudowne rozmnożenie?

Dodatkowo można w niektórych tematach zaobserwować kółeczka wzajemnej adoracji. Jeżeli ktoś zdyskredytuje w dyskusji osobę z takiego grona to rusza minusowy odwet.

#37

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie: skoro większość uznaje że nie daje minusów/ daje je rzadko to czemu niektórzy mają po kilkanaście punktów na minusie? Cudowne rozmnożenie?

"Większość" to zdecydowanie złe słowo, bo nawet połowa nie wypowiedziała się w tym temacie.



#38

Katie.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja daję minusy gdzie stwierdzę ,że ktoś nie ma pojęcia o tym o czym piszę lub jego wypowiedź jest bezsensu + masa błędów ort .w.

#39

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taak, może dodasz, że jest to ultrarasistowski post. A ja daję minusy listonoszom, też podpadam pod paragraf?


Jest rasistowski. To nawet nie jest dawanie minusów dlatego że ktoś ma takie poglądy czy inne, wybrał taką prace a nie inną, dajecie minusy za to że ktoś urodził się Żydem. Poniżej krytyki. Robicie z siebie światłych narodowców, ale wychodzicie na buraków - czyli narodowców.

no widzisz stary- jak to możliwe, że mamy tak dobre reptuacje :D


Kółeczko narodowej adoracji. :)


daj se spokój bo robisz z siebie głupka :D nie wiem może w twarz by to zabrzmiało lepiej, ale daj se na luz

#40

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dlaczego minusy miały by być z uzasadnieniem a plusy nie?

#41

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja daje minus kiedy widze nacjonalistę albo patriotę czyli komuniste


Ja daje minusy jak widze takie głupoty rodem z organizacji "antyfaszystowskich".

#42

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ktoś z was czasami plusuje minusy w kłótniach? Mi się zdarzało... ;]

#43

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ronaldo@

nie wiem może w twarz by to zabrzmiało lepiej, ale daj se na luz


Grozisz mi internetowy kozaku? :) Dalej, ponadawaj jeszcze na Żydów, murzynów i homo - może nie wyłapiesz bana.


Niecodzienny@

Jeśli minusy to i plusy oczywiście. Przyblokowałoby to te kółeczka adoracji.



#44

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytam i oczom nie wierzę @@
Prawie nikt nie nasadza się na plusy ^^, pozwolę przywołać nieodległe forumowe czasy podczas których w bodajże dwa tygodnie silna grupa pod wezwaniem "goń króliczka" zmniejszyła mój wskaźnik plusów o ponad 80 punktów:-) napracowali się przekopując moje zasoby w pocie klawiatury.

Z całą pewnością -minusy- mogą pobudzać dyskusję na forum, ale jest to mało rozwojowe i mało rozwijające posunięcie.
Osobiście w dyskusji na poziomie akceptuje się oponenta jego odmienność widzenia, rozumienia czy postrzegania zagadnienia. Granicą tolerancji wyznacza nie brak wiedzy w danej dziedzinie lecz ignorancja i prostactwo w dyskusji oraz salwowanie się ucieczką rozmówcy z tematu ^^.

Użytkownik Aidil edytował ten post 05.08.2012 - 08:12




#45

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś przecież było przydzielanie minusów i plusów z uzasadnieniem i działało to tak że ludzie dawali sobie plusy za plusy i mścili się minusem za minusy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych