Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głos Kosmosu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zapewne jedna nasza litera odpowiada dwóm lub trzem symbolom. Da się to rozwalić nawet na kartce papieru jak szczęście dopisze i tekst będzie znacznie dłuższy.

Jak chcesz to mogę to zdanie znacznie przedłużyć. :roll: A wtedy mógłbyś sobie spróbować przetłumaczyć to na kartce papieru. ;)

Użytkownik Stoner edytował ten post 25.01.2013 - 15:13

  • 0

#47

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak chcesz to mogę to zdanie znacznie przedłużyć. :roll: A wtedy mógłbyś sobie spróbować przetłumaczyć to na kartce papieru. ;)

Inaczej tego robić nie zamierzam i nie potrafię. Zobaczymy czy umysł jeszcze działa czy już całkiem zardzewiał :mrgreen:
Sporo lat minęło od takich łamańców. Przedłuż tekst i zamieść go w poniższym wątku aby nie robić tu OT.
http://www.paranorma...436#entry541436
  • 0

#48

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w kosmitów całym sercem, ale w ten przekaz jakoś nie mogę. Być może to ściema, chociaż mam nadzieję, że nie. Fajnie byłoby gdyby w dzisiejszych czasach w trakcie nadawania jakiegoś dziennika wydarzyłoby się coś takiego. Może bym uwierzyła :)
  • 0

#49

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściema czy nie przekaz imho aktualnie nabiera znaczenia i jego treść można przypisać do tego co się dzisiaj dzieje na świecie, tj treść baaaardzo aktualna imho.
  • 0

#50

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Stoner, na jakiej podstawie stwierdziles, ze filmik to fejk ? Tak pytam z ciekawości bo znam już możliwości twojego logicznego rozumowania :D
  • 0

#51

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Stoner, na jakiej podstawie stwierdziles, ze filmik to fejk ? Tak pytam z ciekawości bo znam już możliwości twojego logicznego rozumowania :D

Oj Vagovski stwierdziłem to na podstawie że jak te światełka przelatują to nagle te znaki powstają... A ja znam twoje logiczne rozumowanie tak jak ty mnie czyli po prostu znamy się na wylot 8)

A na jakiej podstawie twierdzisz że ten film jest prawdziwy ?

Użytkownik Stoner edytował ten post 27.01.2013 - 17:09

  • 0

#52

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie autentyczny, gdyż filmik ma już swoje lata a kiedyś nie było tak dobrych technik komputerowych aby dało się łatwo manipulować nagraniem. Wydaje mi się autentyczny właśnie przez to, w jaki sposób pojawiają sie te znaki. Wygląda to dość naturalnie tzn, że wygląda na jakąś magnetyczna(?) technologię.

A czego byś się spodziewał po UFO, że wysuną się jakieś walce i zaczną kręcic kólka :D No prosze Cie :D

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 27.01.2013 - 19:20

  • -1

#53

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie autentyczny, gdyż filmik ma już swoje lata a kiedyś nie było tak dobrych technik komputerowych aby dało się łatwo manipulować nagraniem. Wydaje mi się autentyczny właśnie przez to, w jaki sposób pojawiają sie te znaki. Wygląda to dość naturalnie tzn, że wygląda na jakąś magnetyczna(?) technologię.

A czego byś się spodziewał po UFO, że wysuną się jakieś walce i zaczną kręcic kólka :D No prosze Cie :D


Nie znam się trochę na kamerach/aparatach, ale czy nie można starego nagrania po prostu przerobić dziś? Przecież to nie musiał być od razu nagrany tzw ' fejk ' tylko oryginalny film mógł zostać przerobiony. Wiele mamy filmików z jeszcze starszych lat z szarakami i przywódcami różnych państw, filmiki z lat bodajże 60tych? A 90% z nich( jak nie więcej ) to przeróbki i oszustwa.
  • 0



#54

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A 90% z nich( jak nie więcej ) to przeróbki i oszustwa.

Jeśli nie 100%...

A czego byś się spodziewał po UFO, że wysuną się jakieś walce i zaczną kręcic kólka :D No prosze Cie :D

Mówisz tak jakbyś był pewny i miał dowody na to że kosmici to zrobili....
  • 0

#55

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież to nie musiał być od razu nagrany tzw ' fejk ' tylko oryginalny film mógł zostać przerobiony.


No niby tak, ale jeśli jest tak jak mówisz to przyjżyj się nagraniu jakby nie bylo w ogole tematu UFo. Wychodzi na to, ze koleś czaił się w krzakach i nagrywał pole przenicy :) Logiczne to to :) ?

Stoner, nie mam pewności, ale widzę co przedstawia nagranie. Można mówić ze latające punkty to biała fasola, albo świecące muchy. Ja tam widze UFO a pod pojęciem UFO w tym wypadku mam na myśli obcą cywilizację
  • 0

#56

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Te światła to nawet mogą być świetliki.Więc jeśli to są świetliki to w jaki sposób mogą zrobić coś takiego... ? Ot tak samo z siebie... ?
Zazwyczaj jest tak że te kręgi w zbożu powstają poprzez zbliżenia albo wylądowaniu statków obcych.Przynajmniej tak twierdzą niektórzy ludzie którzy ponoć widzieli lądowanie latającego dysku a po jego odlocie pozostawiane zostawały ślady na zbożu.

Vagovsky Jeśli powrócić do kręgów to nawet jeśli tworzy je obcy gatunek... To odpowiedz mi na jedno pytanie w jakim celu mieliby to robić ??? Chyba nie po to przylatują na ziemię żeby sobie porzeźbić w zbożu... A szczególnie jeśli mają do pokonania tysiące lat świetlnych...

Ten film jest zbyt dziwny żeby był prawdziwy... :roll:

Proszę o powrót do tematu. Na temat kręgów w zbożu rozmawiamy w innym wątku.
ultimate
  • 0

#57

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do samego nagrania, to trzeba by dotrzeć do źródła, oryginalnego nagrania a nie przemielonego wiele razy nagrania, ze zmontowanymi obrazkami, żeby zweryfikować czy jest on autentyczny, czy też nie.

Wiele osób powołuje się tutaj na newage czy inne tego typu systemy wierzeń, ale zwróćcie uwagę jak ważny jest ten przekaz i prawdziwy. Rok 77 to były czasy, gdy rozpowszechniał się styl życia z obecnych czasów - masowa produkcja, konsumpcja, obecny model gospodarki, zaprzeczanie wartościom moralnym.

Dzisiaj żyjemy w świecie, gdzie nasze odkrycia i dokonania na polu naukowym służą zarabianiu większej ilości pieniędzy, aby można było za nie kupić więcej rzeczy, które nam nie są potrzebne. Gdzie nikt nie wdraża solidnych badań, nad znalezieniem lekarstw na główne choroby ludzkości, bo bardziej opłacalne jest sprzedawanie leków dla terapii paliatywnych (środki przeciwbólowe dla osób w stanie terminalnym).

W końcu żyjemy w czasach, gdzie większą uwagę zwraca się na badania nad kreowaniem wizerunku, opinii publicznej, PR i public relation, kosmetologii czy świadomym planowaniu długości działania danego produktu, niż wydaje się na badania nad lepszymi i bardziej ekologicznymi źródłami energii, czy sposobami walki z biedą. Zaś gdy już wymyśli się jakiś napęd, który potrafi wykotworzyć olbrzymią ilość energii - wykorzystuje się go w pierszej kolejności jako broń, a nie narzędzie dla polepszenia naszego bytu.

W końcu religie - główne religie monoteistyczne walczą z sobą - pomimo, że trzy z nich mają tak na prawdę wspólne korzenie i taki podstwowe tło i założenia są takie same, a na przestrzeni dziejów ewoluowały do mistycznych instytucji, które działają jak bicz na kark ludzi, źródło dochodu i powód do wszczynania wojen.

W końcu żyjemy w świecie, gdzie do 200 lat skonczy się większość nieodnawialnych surowców naturalnych - jak ropa, gaz czy węgiel, a nikt nie robi z tym faktem nic, żeby ten stan rzeczy zmienić. Gdzie masowo, w pozbawionych człowieczeńswa warunkach chodujemy zwierzęta, tylko po to, żeby tanim kosztem można było kupić ich mięso tylko po to, żeby można je było bez żalu zmarnować w lodówce.

Już pomijając ten fakt, czy to jest fake czy nie, ale mówi ten głos cos co jest aktualne do dzisiaj. Już w tym momencie my mie potrebujemy żadnej kary od ufo, boga czy cholera wie czego, żeby nas zniszczyć, bo nam samym wychodzi to znakomicie :)

Dziękuję za uwagę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych