Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#61

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill

Opowiem ci pewną historię. W każdym zakątku świata pojawiały się 3 lampiony. Zmieniały pozycję pojawiając się kilometr dalej, gasły i znów rozświetlały. Każdy z nich zachowywał się jakby świadomie, żywo. Niestety, nie każdy wirzył że te lampiony to...
I tak się kończy historia, że lampiony okzały się statkami kosmicznymi, a piękna, kolorowa planeta ziemia płąnęła w radosnych strumykach promieni laserowych.
  • 0

#62

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ill

Opowiem ci pewną historię. W każdym zakątku świata pojawiały się 3 lampiony. Zmieniały pozycję pojawiając się kilometr dalej, gasły i znów rozświetlały. Każdy z nich zachowywał się jakby świadomie, żywo. Niestety, nie każdy wirzył że te lampiony to...

Co wskazuje na to, że owe obiekty były świadome albo żywe? To, że gasły i się zapalały?

Kiedyś bawiłem się elektroniką, pewnie bym jeszcze umiał zbudować małe świecidełko, które rytmicznie zapala się i gaśnie. Teraz w nocy podczepmy to cudo do balonu i wyślijmy w przestworza. Jest żywe lub świadome, bo mruga? Nie, jedyne co ludzie widzieliby na niebie to niezidentyfikowane mrugające światełko.

I tak się kończy historia, że lampiony okzały się statkami kosmicznymi, a piękna, kolorowa planeta ziemia płąnęła w radosnych strumykach promieni laserowych.

No i właśnie dajesz przykład takiego myślenia, tego o czym napisałem. Na żadnym z przedstawionych przez Ciebie filmów nie zaobserwowałem niczego co wskazywałoby na to, że widoczne tam obiekty to statki kosmiczne. Ba, nie ma tam niczego co wskazywałoby w ogóle na inteligencję.

Ja Tobie nie zabraniam wierzyć, że to są statki kosmiczne, ale w tym momencie sam sobie wyrządzasz krzywdę odrzucając z biegu wszystkie inne wytłumaczenia.

Użytkownik Ill edytował ten post 25.07.2012 - 20:27

  • 0

#63

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill


Nic nie rozumiesz, prawdopodobnieśtwo tego że na świecie, w dziesiątkach miejsc pojawiaja się lampiony chińskie w liczbie 3, i zachowują się co najmniej mówiąc nienaturalnie, jest mniejsze niż to, że teraz robię kupę na Marsie.
  • -1

#64

Matti.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Kosmici nie zrobią nic Ziemi, bo muszą zabrać najpierw na swoje statki słonie, dziki albo barany. Tak mówi jedna z teorii na temat alienów... (:
W końcu muszą się rozwijać a DNA słoni czy dzików pomoże im przetrwać ciężkie warunki...

Użytkownik Matti edytował ten post 25.07.2012 - 22:14

  • 0

#65

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie rozumiesz, prawdopodobnieśtwo tego że na świecie, w dziesiątkach miejsc pojawiaja się lampiony chińskie w liczbie 3, i zachowują się co najmniej mówiąc nienaturalnie, jest mniejsze niż to, że teraz robię kupę na Marsie.

Problem w tym, że właśnie w wielu miejscach na świecie te lampiony latają, co z resztą sam stwierdziłeś w tym temacie odnośnie dwóch, czy trzech filmów (w tym jeden usunąłeś - czemu?). A co najmniej kilka następnych z dużym prawdopodobieństwem takie lampiony przedstawia.
Czekam na film z Marsa.

Użytkownik Ill edytował ten post 25.07.2012 - 22:16

  • 0

#66

Tari.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a oni kiedyś wylądują?
  • 1

#67

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill

Dalej nie skapujesz. nie mam zamiaru cię oświecać. Co to twoich wyjaśnień na temat filmików, zgodzę się że na kilku można zobaczyć lampiony(szczegłólnie Rosja, i ten w którym dodałem opis - wątpliwy) ale w tym wątku dodałem znacznie więcej filmików, więc czekam na analize reszty a sam każdy zanalizuje konrargumentem.

Tari

Jak już napisałem, robią pewnie pokazówke :mrgreen:
  • 0

#68

Tari.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli chcą poszpanować? .o.
  • 0

#69

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niewykluczone, że chcą "poszpanować"

;)

To nie są drony, nie miałyby świateł. Nie są to lampiony - a przynajmniej nie wszystkie filmy. Ja nie wiem co to jest, zatem póki co - to niezidentyfikowane obiekty latające ;)
  • 0

#70

Tari.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli jesteśmy na razie bezpieczni, tak?

Użytkownik Tari edytował ten post 26.07.2012 - 09:59

  • -2

#71

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

sechmet

Zgodze się z tobą. Mogą to być nawet istoty organiczne

Tari

??


Nowa dawka filmików

: Kansas City, USA (bardzo dziwne i ciekawe)

: UFO nad stadionem w Londynie (możliwe progamy graficzne)


: Dwa obiekty ? Rumunia

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 23:56

  • 0

#72

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oh jej, ileż jutubików w tym temacie. Niestety mam czas tylko objerzeć te z pierwszego postu, a że mam dzisiaj dobre serce to i dokonam transkrypcji dla osób które YT z różnych przyczyn mają zablokowane:

Jutubik 1: Niesamowite - widzimy światła na tle roślin, a później autor filmiku wkleja nam jego tłumaczenie jak to było wysoko. Niestety nic nie mówi, więc po akcencie ciężko stwierdzić skąd jest. A pamiętajcie - ci z Teksasu zawsze kłąmią.
Jutubik 2: Równie niesamowite. Zapewne niezwykłe zjawisko, ale niestety tylko autor filmu jest pod wrażeniem - reszta samochodów po prostu sobie przejeżdża jak gdyby nigdy nic. Albo przywyczajeni, albo uciekają ze strachu.
Jutubik 3: 3 obiekty poruszają się jednostajnym torem i przy okazji lektorka przekazuje: "Spróbujcie wziąć pod uwagę, że obce formy życia próbują się z nami skontaktować - przecież to oczywiste" (tłumaczenie dosłowne). Mnie przekonała.
Jutubik 4: Mój faworyt. Mężczyzna komentujący wybuchające punkty na niebie i tłumaczący dzieciom: "Why they are fuckin floating like that out there" (cytat dosłowny). I kilka innych f-bomb. AMERICA FUCK YEAH!
Jutubik 5: Meżczyzna i kobieta filmują kilka pomarańczowych, wolno poruszających się nie niebie obiektów a w tle leci papka z TV. Motyw z Gwiezdnych Wojen to najlepsze co można usłyszeć i to powinien być dla was najlepszy dowód, że właśnie polatał tam ktoś podobny do Chewiego.
Jutubik 6: Któś filmuje geometryczne znaki przekazywane nam przez obcych. Czy ten wzór to rozwiązanie zagadki naszego istnienia? Przekaz z pradawną wiedzą łobcych? Przepis na ulepszoną sałatkę z kurczakiem i makaronem z zupki chińskiej Vifonu? Najbardziej zagadkowy z jutubików.

"I cała reszta"
7)Wg słow autora: "Jeden z moich kumpli powiedział: to może być samolot. Ale ja odpowiedziałem: to nie samolot. Mnie przekonało.
8) Atak łobcych na niderlandy, odnotowany za pomocą przerażonych dzieci. WTEM! śmiech dorosłych uspokaja przerażone dzieci, a kamerzysta gubi obiekt. Było blisko. Zamknięcie szczekaniem holenderskiego psa. Cholerne holenderskie psy zawsze muszą popsuć plany wyzwolenia naszej planety przez łobcych.
9) Ahh, Las Vegas. Piękne miasto i elokwentni ludzie. Na jutubiku widzimy choinkę na niebie i komentarz dwojga z mieszkańców (turystów?). Na początku słyszymy "muzykę" dyskotekową. Nie dziwota, że łobcy chcieli to sparować swoim magnokraftem. Niestety muzyka ucichła a ŁUFO odleciało. A mogło być tak pięknie.
10) A to jest niesamowite! Najprawdopodbniej autor tematu się zapędził i wkleił linki bez sprawdzania. Piękno jednak skomentować wypada, i tak: Do 15 sekundy widzimy coś jasnego na tle nieba, następnie samolot, od 0:30 plakat z "X-files" (wraz z towarzyszącą muzyką), później powtóka obiektu. Na końcu znak zapytania. Kurtyna. Piękna fletnia pana jednak, choć strach spytać w komentarzach skąd.
11) W sumie tylko czerowny obiekt na niebie z jednym, jedynym komentarzem: "to coś lata". Dziękuję kapitanie obwjusie.
12) Znowu 3 obiekty. Wiszą i znikają. Zdumiewające i przekonujące.
13) Filmik z Rosji - mam uraz więc od razu wyłączyłem. Być może jakiś ostateczny dowód, a ja po prostu olałem. Smutno mi :C
14) Autor tematu napisał, że zwala z nóg - i ja się z tym zgadzam. I trochę się boję. Cytat dosłowny autora: "Let me tell you, they gonna fucking fuck everybody up this year". Brzmi groźnie, i tak powinno brzmieć - ja mam zapas wazeliny, a wy ludu roboczy?
15) Ostatni. W końcu jakiś dowód z bliskiego wschodu - a już myślałem, że obcy omijają ten region szerokim łukiem koncentrując się na slumsach USA, Meksyku i Rosji. Miła odmiana i ładna muzyczka. Widzimy czerwony punkt który sobie leci, nagle się rozpikselowizuje, a później materializuje się na powrót, tym razem w białym kolorze i bez pikseli, przeniesiony o rok póżniej w inny kraj. WOT TECHNIKA!.

Dziękuję ci autorze tematu, dzięki tobie odzyskałem wiarę w UFO i mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy moge obejrzeć takie perełki. Jeśli czas pozwoli to dokonam transkrypcji reszty z jutubikó zamieszczonych w tym niesamowicie zajmującym temacie.

Użytkownik CzstSrkzm edytował ten post 26.07.2012 - 02:03

  • 3

#73

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

CZSTsrkz

Dziękuje, nie skorzystam.
  • 0

#74

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Hologram

Bardzo mi przykro, choć jako altruista bardzo chciałbym dowiedzieć się gdzie popełniłem błąd i tym samym poprawić się w przyszłości. Jeśli widzisz coś innego w poście tytułowym to bardzo bym prosił o opisanie gdyż bardzo ciekawym jak spojrzenie inne na świat wygląda. Znam przypadki ludzi którzy Yotube mają zablokowane, więc starałem się im przekazać wygląd popularnego tematu. Jeśli jednak uważasz, że wygląda to inaczej to byłbym wdzięczny za twoją interpetację.

Spokojnej nocy życzę.

Użytkownik CzstSrkzm edytował ten post 26.07.2012 - 02:37

  • 0

#75

Lupus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć,
fajne filmy, większość z nich ptrzedstawia TR 3B, latający trójkąt, taka amerykańska nowość z napędem antygrawitacyjnym jeszcze oficjalnie jej nie ma ale za "moment" ją ujawnią i wtedy wszyscy będą robić w pory. Jest kilka innych filmów z tym wynalazkiem np. w Jerozolimie. Odlatując wytwarza wewnątrz trójkąta sferoifalną łunę i znika. Jest to niebezpieczny wynalazek, bo będą na ryć berety że to UFO żebyśmy się bali i pokornie dawali się paść na pastwisku a wrazie zagrożenia, żebyśmy dali sobie przypiąć kolczyk do ucha i zagonić do stodoły;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych