Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#46

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Erebeuzet

Wierze ci. Nie ty jeden. To już chyba szósta czy siódma relacja że ktoś widzi czerwone obiekty, nie licząc youtube, bo tam są dziesiątki osób.


Another red object video baby:


Jeśli nie fake, to jedna z lepszych manifestacji w ostatnich tygodniach:


Kolejne 3 obiekty:


Kolejny czerwone obiekty:


Bolgona:



Inne rodzaje NOL:


: Monument Valley, USA.

: Himalaje

: Tuscaloosa

: New York City, USA

: Berlin, Niemcy

: Seattle, USA


: Rio De Janeiro, Brazylia

: Pic de Bugarach, Francja


3 obiekty nad Izraelem.

: 3 obiekty, Scottsdale





Komentarz z youtuba dla bystrzaków: There's a whole lot of action going on up there around the world. See it for yourself. Late at night set aside 1-hour to continuously watch the sky. Get away from bright lights and you'll see something that you can't readily explain. It's that easy because it's that prevalent.

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 00:27

  • 0

#47

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To chyba już nic dziwnego. Wiemy, że jesteśmy obserwowani przez obcych i że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Sęk w tym, że nie wiemy czego oni od nas tak na prawdę chcą.
  • 2

#48

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

: czerwone UFO nad Magdalena, Meksyk

: 3 obiekty, Arizona, Maj 3

: czerwony obiekt, wątpliwy, Skandynawia

: Holandia, 11 lipca, czerwony obiekt

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 15:07

  • 0

#49

Matti.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zależy im pewnie na zapłodnieniu zwierząt, które żyją na Ziemi, np. słoni.
  • 0

#50

Tari.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli tyle ich już latało nad Ziemią to czemu nie wylądują?
  • 0

#51

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A po co -_-
Gdy polecisz takim F16 nad terytorium wroga od razu zostaniesz odstrzelony, lecąc na to terytorium czymś dziwnym, co wygląda jak UFO a tak naprawdę jest jakimś tajnym projektem wróg się zawacha i nie odda strzału.
Taka gra psychologiczna o której im mniej osób wie tym lepiej.
Sądzenie że wojsko USA stoi w miejscu i od ponad 20 lat latają Raptorami to głupota, bo na co niby by szło by te 700 MLD $ rocznie które to przeznaczają na wojsko ?
To więcej niż 10 kolejnych państw w rankingu wydatków na armię razem wziętych i więcej niż cały roczny obrót PKB Polski przeznaczony tylko na jeden cel -_-
Oficjalnie mówi się o takich cackach jak x47b
http://www.youtube.com/watch?v=cIE88ak1ajE
A takie projekty jak A12 to usa miało w latach 90 ubiegłego wieku -_-
Dołączona grafika
Ignorantem być trzeba aby wierzyć że mówią nam o wszystkim :))
Ufo nie istnieje RLY.
  • 0

#52

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Barakudo

Bez off-topu. Czerwone obiekty, które pojawiają się nad ziemią, nie muszą być statkiem ani obcych ani armii USa. Mogą to być istoty organiczne.

Tari

Może to ich cel. Tych manifestacji jest rekordowo dużo i ich częstotliwość się zwiększa. Chociażby wczoraj Erebeuzet opisywał w tym wątku że aktualnie obserwuje taki obiekt. Ja też go niedawno widziałem, nigdy wcześniej. Jest mnóstwo relacji na youtubie, a na tym forum i w tym wątku zebrało się sporo świdków. Cały czas staram się wyszukiwać sensowne filmiki z youtuba, a odsiewać widoczne chińskie lampiony.


: Champaing,

: Czerwone światła, Galveston, Kwiecień 8

: Prawdopodobnie Rosja, czerwon obiekty


: ogromny czerwony obiekt, na pewno nie słońce, Rosja, Dzisiaj


: Mojave, 24 lipca

: Abdukcja kolesia w jakimś arktycznym terenie?

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 16:32

  • 0

#53

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zależnie od warunków atmosferycznych zrobiłbym dzisiaj nockę obserwując niebo ;)
  • 1

#54

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Aequitas

na południu niestety dzisiaj chmury, ale być może wieczorem się rozpogodzi, polecam obserwować też rano, wiele obiektów było widzianych póżnym wieczorem 22.00-24.00.
  • 0

#55

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Hologram

Ostatnio coś zbyt długo śpię by obserwować z rana :P
A niestety obawiam się że chmurki zepsują dzisiaj obserwowanko...
Ale ciekawe, ciekawe, jeśli kogoś nie przeoczyłem, co jest bardzo prawdopodobne, to już mamy dwie osoby na forum które widziały podobne zjawisko ;)
  • 0

#56

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oświadczenie.

Chciałbym zaznaczyć i prosić by mojej wczorajszej obserwacji nie traktować ani trochę jako świadectwa istnienia UFO. Uwagi typu "wierzę Ci" tez proszę darować, gdyż ani razu nie potwierdziłem, że jest to pojazd pozaziemskiego pochodzenia.
Stwierdziłem jedynie fakt, że nigdy wcześniej nie widziałem takiego obiektu (o takiej barwie), a latających ziemskiej konstrukcji widuję kilkanaście na dobę. Po za barwa światła jakie emitował, rozmiarami tego światła w porównaniu do innych samolotów czy też śmigłowców i podobieństwa do obiektu z pierwszego filmiki posty #40, nie wykazywał się On niczym niezwykłym. DO czasu gdy sam nie utwierdzę się w przekonaniu, że jest to coś "nie z tej ziemi" (a na pewno o tym poinformuję) proszę nie przytaczać mojej relacji jako pewnego faktu.

Dziękuję.
8D
  • 3

#57

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Erebeuzet

Ja nigdzie tego nie stwierdziłem. Tylko zaznaczyłem, że coś tam widziałeś, co widać na filmikach. Ja mam czyste ręce. Spróbuj dzisiaj coś poobserwować i nagrać.
  • 0

#58

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś idę w teren z kolegą, będziemy obserwować niebo kilka godzin w miejscu w którym widziałem światło i nie tylko. Mam nadzieje że przyniesie to efekty w postaci ciekawego nagrania (tak kamerę też zabieram).
  • 0

#59

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Voice

Jak uda się coś nagrać, to wrzuć na yt w najwyższej rozdzielczości. Obserwujcie nawet niepozornie naturalne obiekty o dużej wielkości, bo każdy może zacząć zachowywać się nienaturalnie.
  • 0

#60

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, chyba znów wyrażę swoje chore zdanie sceptola, bo widzę, że nikt się nie kwapi odnieść do fimów.
Zacznę od końca, bo łatwiej.

Link Abdukcja kolesia w jakimś arktycznym terenie?

Koleś robi z siebie idiotę traktując oświetlenie za abdukcję i odbicie lamp za pojazd kosmitów. A gość tym pojazdem (zapomniałem jak to się zwie) zwyczajnie sobie odjechał :P

Link : Mojave, 24 lipca

Bazując na tym co widać i na tym co słychać można stwierdzić, że to... podświetlony contrail.

Link ogromny czerwony obiekt, na pewno nie słońce, Rosja, Dzisiaj

Czemu na pewno nie Słońce? A jeśli to akurat jest Słońce przeświecające przez chmury?
Dam tu od siebie zagwozdkę: co to jest?

Link : Prawdopodobnie Rosja, czerwon obiekty

To może być cokolwiek, więc nie wiadomo.

Link : Czerwone światła, Galveston, Kwiecień 8

Przypomina zachowaniem i kolorem lampiony.

Link Champaing,

A tu już jest ciekawie. Co prawda, to nie jest nowy film, z tego co wyczytałem może być z 1997, ale znalezisko jak dla mnie zdecydowanie lepsze, niż te poprzednie filmy.

Link : Holandia, 11 lipca, czerwony obiekt

Pierwsza myśl to podświetlony słońcem samolot. Pora i położenie Słońca raczej pasuje.

Link : czerwony obiekt, wątpliwy, Skandynawia

Lampion

Link : 3 obiekty, Arizona, Maj 3

4 białe kropki na czarnym tle. Tyle można powiedzieć, bo nie ma nawet pewności, czy gość filmuje niebo :P

Link

Dobry film. Ze względu na porę można się zastanowić, czy to nie jest samolot oświetlony od spodu słońcem.

Link Birmingham (chiński lampion rano??)

Nie widziałem jeszcze lampionu, który zmieniałby kolory.

Na razie tyle, bo przeglądarka protestuje, tyle flasha i jutubów naotwieranych :P

Edit:

LinkJeśli nie fake, to jedna z lepszych manifestacji w ostatnich tygodniach:

Nie wygląda jak fake (co Wy z tym macie?), ale można by się zastanowić nad tym, czy to nie jest samolot sfotografowany przy dość długim czasie naświetlania. Wtedy obiekty w ruchu się rozciągają.

Kolejne 3 obiekty: Link

To znów mogą być lampiony.

Kolejne czerwone obiekty: Link

Przeczuwam fake, ze względu na pewne dziwności ruchu...

Link3 obiekty nad Izraelem.

To jest fake i zostało to wykazane. Był o tym temat gdzieś na forum.

Komentarz z youtuba dla bystrzaków: There's a whole lot of action going on up there around the world. See it for yourself. Late at night set aside 1-hour to continuously watch the sky. Get away from bright lights and you'll see something that you can't readily explain. It's that easy because it's that prevalent.

Ale trzeba sobie zdawać sprawę, że to co nam się wydaje niekoniecznie odpowiada rzeczywistości.
Gość ma rację pisząc, że gapiąc się w niebo w nocy jest duża szansa, że zobaczy się coś na pierwszy rzut oka dziwnego i niewytłumaczalnego, czyli definicyjne UFO.
Jednakże tłumaczenie takich obserwacji kosmitami, czy w ogóle jakąkolwiek inteligencją w sytuacji, gdy nic na to nie wskazuje, to już głupota i myślenie życzeniowe.

Jesteśmy sobie na polance w nocy i widzimy na niebie 4 przelatujące białe światełka. Kosmici? Jakieś pojazdy latające? Zjawisko naturalne? Nie, to są 4 przelatujące białe światełka :P

Użytkownik Ill edytował ten post 25.07.2012 - 20:00

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych