Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA: strzelanina na premierze nowego Batmana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#1

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

14 osób zginęło w strzelaninie, która miała miejsce podczas premiery filmu "Mroczny Rycerz powstaje" w kinie na przedmieściach Denver w USA. Wcześniej mówiło się o 10 zabitych. Dane jednak cały czas się zmieniają. Około 50 osób mogło zostać rannych, ale ta liczba także może się zmienić. Napastnik został już ujęty. Część amerykańskich mediów informuje, że zamachowców mogło być dwóch. Do strzelaniny doszło w centrum miasteczka Aurora. Pojawiło się także zagrożenie, że napastnik mógł umieścić gdzieś w mieście ładunki wybuchowe, których szuka policja.

Jak podało lokalne radio z Denver, przerażeni ludzie wybiegali z kina Century Aurora 16 Movie, w którym odbywała się premiera filmu "Mroczny Rycerz powstaje". Do ataku doszło po 30 minutach od rozpoczęcia seansu. Napastnik najpierw rzucił w stronę widowni granat dymny bądź gazowy, a następnie otworzył ogień do widzów. Mężczyzna miał mieć na głowie maskę gazową, która być może imitowała postać z filmu Bane'a, głównego wroga Batmana. Jak podała telewizja Sky News, zamachowiec to około dwudziestokilkuletni mężczyzna; był uzbrojony w karabin i dwa pistolety.

źródło
  • 0



#2

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To na pewno sprawka Iranu ;)
  • 12

#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Fajny event promocyjny.
  • 6

#4

Penguin.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałam, że w USA w ostatnim miesiącu coraz więcej psychofanów tej produkcji się namnożyło, utożsamiają się z czarnym charakterem i zaczęło się od gróźb w stronę niepochlebnych recenzentów, a skończyło na tym... Nie wiem co ten człowiek musiał myśleć, jaki on ma stan psychiki, że dopuścił się do takiej zbrodni. Najmłodsza ofiara ma podobno 6 lat...
  • 0

#5

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pewnie chciał w ten sposób sprowokować Batmana. Ale Batman się nie dał i nadal pozostaje w ukryciu.
  • 9

#6

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moze to ma cos wspolnego

http://www.tvn24.pl/...jem,208187.html

Uznany autor komiksów Grant Morrison, który współtworzy fabułę m.in. "Supermena", "X-Mena" i "Batmana", w wywiadzie dla amerykańskiego "Playboya" wyznał, że ten ostatni jest "w 100 procentach gejem". Morrison, który od 2006 roku wymyśla przygody człowieka-nietoperza, wyjaśnił, że "wrażliwość homoseksualisty jest podstawą całej koncepcji Batmana".

Użytkownik Critias edytował ten post 20.07.2012 - 17:41

  • 0

#7

Penguin.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie chciał w ten sposób sprowokować Batmana. Ale Batman się nie dał i nadal pozostaje w ukryciu.


Heh, też o tym pomyślałam, że koleś może wierzy w istnienie Batmana i chciał go sprowokować?
  • 0

#8

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uznany autor komiksów Grant Morrison, który współtworzy fabułę m.in. "Supermena", "X-Mena" i "Batmana", w wywiadzie dla amerykańskiego "Playboya" wyznał, że ten ostatni jest "w 100 procentach gejem". Morrison, który od 2006 roku wymyśla przygody człowieka-nietoperza, wyjaśnił, że "wrażliwość homoseksualisty jest podstawą całej koncepcji Batmana".


To już wiem dlaczego nigdy nie lubiłem batmana. No i w sumie innych komiksów i filmów superbohaterskich. Ale batmana przede wszystkim nie trawiłem. :D
  • 0

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już wiem dlaczego nigdy nie lubiłem batmana. No i w sumie innych komiksów i filmów superbohaterskich. Ale batmana przede wszystkim nie trawiłem.


"Robin, wsiadaj". :mrgreen:
  • 0



#10

Witecki29.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamachowiec podobno opublikował post dzień wcześniej na 9gag.com

http://i.imgur.com/b2UMI.jpg
  • 1

#11

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie. Gdzie był Batman?

Facet (james holmes-pewnie brat katie holmes zawiedziony, że grała tylko w jedynce) naoglądał się filmu Rampage, ale miał mniej przemyślany plan.


  • 0

#12

Fumiaki.
  • Postów: 61
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak słów. Jakim skrzywionym trzeba być, żeby zrobić coś takiego "dla zabawy" ? Breivik (chociaż wcale go nie usprawiedliwiam, zasługuje na dożywocie) chociaż miał jakąś swoją chorą ideologie której się trzymał. A ten człowiek..

Zniszczył życie wielu ludziom, prawdopodobnie też naznaczył nieodwracalną skazę na serii filmów o batmanie, tak jak na pracy którą włożyli twórcy w jego stworzenie. Chore.
  • 0

#13

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

prawdopodobnie też naznaczył nieodwracalną skazę na serii filmów o batmanie


Fatum zaczęło się od śmierci Heath'a Ledger'a po dwójce. A sam reżyser mówił swego czasu, że po tym co pokazał Heath jako Joker robienie kolejnej części nie ma sensu.
  • 0

#14

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wytwórnia Warner Bros odwołała paryską premierę filmu "Mroczny rycerz powstaje", która miała się odbyć dziś wieczorem. Anulowano też wszystkie wywiady aktorów i reżysera, jakie zaplanowano na dzisiaj w ramach promocji obrazu w Paryżu. Decyzję podjęto po ataku w Denver.

Źródło

Użytkownik the vampire edytował ten post 20.07.2012 - 15:29

  • 0

#15

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, niech wycofają film ze wszystkich kin od razu, bo jakiś psychopata na jego premierze pozabijał ludzi.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych