Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdzająca się przepowiednia z 2011r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#16

Nafig.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, byłbyś o wiele bardziej wiarygodny, jeśli byś posiadał odnośnik do tematu.

Niestety krochan który był kiedyś już nie istnieje. Możecie zobaczyć numery postów wtedy był 20xxx a teraz jest 13xxx
Padaliśmy ofiarą ataków DDos i za każdym razem musieliśmy zmieniać hosting co łączy sie z nowym czanem.
Dodam jeszcze, że krochan który teraz widzicie powstał z martwych 2 tygodnie temu i nie wydaje mi się, żeby w bazie był jeszcze tamten temat



@Nafig
Z jakiego powodu screen strony był obrabiany w Photoshopie (CS5)?


Musialem połączyć poszczególne screeny w całość

No ok, ja jednak chciałbym zobaczyć oryginały. Na jakimś hostingu spakowane zipem (na przykład).


http://img59.imagesh...4711/skriny.jpg

Masz pierwszy z brzegu
  • 0

#17

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wrzuć proszę te dwa screeny gdzie jest mowa o Euro 2012.
  • 0

#18

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://img59.imagesh...4711/skriny.jpg
Masz pierwszy z brzegu

No ja mam wątpliwości, czy to jest oryginalny screen. Jest zbyt słabej jakości, żebyś mógł z niego zrobić sklejkę z pierwszego postu.
  • 0

#19

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Świetna historyjka. Nawet jak Ill ją obali, tu super się czytało. Ciekawa sprawa z impulsem elektromagnetycznym (?), który unicestwi wszelką elektronikę. Pisał o tym Centurion w tłumaczeniu przepowiedni Nostradamusa.

Użytkownik Biedronka edytował ten post 16.07.2012 - 13:12

  • 0

#20

Nest.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetnie sie to czytało. Zna ktoś jakieś ksiązki podobne do opowieści z tego tematu ? :D
  • 0

#21

O-SONIC.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam, był już taki jeden z przyszłości na forum. Nazywał się John Titor timetravel0 nawet jakiś film o nim powstał
ale on raczej nic nie trafił. Bardzo ciekawa sprawa z tą przepowiednią. Szkoda że nie podał więcej szczegółów z przyszłości, które jednocześnie nie miałyby wpływu na jego przyszłość, tak jak z euro, które miał w głębokim poważaniu. Zdrowy rozum podpowiada, że jest to zwykła bajka napisana przez gościa pokroju "jak spędzi Pan sylwestra? - będę grał w grę" ale niewątpliwie jedna z ciekawszych. Z drugiej strony, jeśli faktycznie coś jeszcze się wydarzy z jego wypocin, zacznę szukać na poważnie tanich przewoźników do Triestu :)
  • 0

#22

Robson01.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Historia rzeczywiście ciekawa. Jak to przeczytałem, zaczęłem szukać trochę o konflikcie Ameryka - Pakistan. Nie wiele wiem co się działo w świecie, ponieważ mieszkam na codzień w internacie, a tam lepsze rzeczy są do roboty niż oglądanie informacji. Oto co znalazłem Mój odnośnik . Ciekawe to to. Co o tym sądzicie?
  • 0

#23

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wierzę, że przeczytałem prawię całą historię tego "gościa z przyszłości"... Dlaczego? Aż taka nuda mnie naszła?...
  • 0

#24

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Historia rzeczywiście ciekawa. Jak to przeczytałem, zaczęłem szukać trochę o konflikcie Ameryka - Pakistan. Nie wiele wiem co się działo w świecie, ponieważ mieszkam na codzień w internacie, a tam lepsze rzeczy są do roboty niż oglądanie informacji. Oto co znalazłem Mój odnośnik . Ciekawe to to. Co o tym sądzicie?

Ja myślę, ze nakręcony opowieścią wyszukałeś pierwszy lepszy pasujący do tematu artykuł.
On jest z 22 maja 2011 roku

Chociaż z drugiej strony, do wojny w tamtym rejonie i tak dojdzie, a to za sprawą inwazji na Iran, która jest kwestią czasu.

Użytkownik Ill edytował ten post 16.07.2012 - 14:37

  • 3

#25

Amaikti.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem cała historia jest dość wątpliwa, mimo iż pojawiają się w niej niewątpliwie ciekawe fakty. Najciekawszą rzeczą, która może zaświadczyć o jakiejś autentyczności tej historii to sprawa z Euro. Oczywiście tylko na dzień dzisiejszy mogę przypuszczać, iż jest to jedyny fakt który pokrywa się z rzeczywistością. Post w którym osoba przewiduje Euro następuje w dniu 14, oraz 16 sierpnia. Samo losowanie fazy grupowej nastąpiło w dniu 2 grudnia. Chociaż mimo wszystko istnieje jakieś wytłumaczenie, ale raczej nie będę na siłę wymuszał wyjaśnień wszystkich sytuacji. Sprawa z Hiszpanami którzy jak się dzisiaj okazuje wygrali Euro jest bardzo prosta, bowiem są obecnymi mistrzami świata, a pokazali w RPA, że trzymają klasę. Wiele osób na początku przewidywało, iż Hiszpania wygra, więc to nic specjalnego. Nie mniej jednak opis fazy grupowej w której jest Polska mnie niesamowicie zaskoczył.

Tak naprawdę trudno cokolwiek określać po tym co mamy, jest to forum anonimowe gdzie można zamieszczać wszystko co się zechce. Sprawa z Euro może była zwykłym przypadkiem, bądź osoba interesowała się tym i na bieżąco mogła sprawdzać wyniki. Na tej podstawie wszystko analizować, choć i dużo przypadku w tym mogło być. Pan @Ill trafnie zauważył, że screen jest zbyt słabej jakości by powstała z niego sklejka.

Ja mimo wszystko podtrzymuję się swojego zdania, że historia nie jest prawdziwa. Na wszelki wypadek jednak zatrzymuję sobie cały obrazek i, gdy nadejdą jakieś ciekawe informacji to będę analizował.
  • 0

#26

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Świetnie sie to czytało. Zna ktoś jakieś ksiązki podobne do opowieści z tego tematu ? :D


Droga - Cormac McCarthy
  • 0

#27

Woolf.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli forum było zindeksowane przez Google, to być może kopia strony leży gdzieś jeszcze na serwerach Google'a.

Gdybyś znalazł link do tego wątku, to być może dałoby się go odnaleźć :)
  • 0

#28

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

srednio wierze w ta historie. Ogolnie to dzwiwi mnie fakt ze znalazl sie w wiedniu i w piwnicy znalazł urzadzenie... 1. jesli ktos stworzyl by taką technologie to na pewno podczas ataku ktos by tam byl, pracowal przy tym. jesli urzadzenie przetrwalo, to i ludzie pracujacy, ktorzy w czasie ataku zrobili by uzytek zmieniajac historie - rozpowszechnili informacje o wojnie etc ... naukowcy raczej nie sa typami samobojcow.
Historyjka ciekawa wkreca ale wg mnie nieprawdziwa. Forum nie istnieje, trudno sie dokopac do pików. jesli ktos prowadzi forum robi bacup bazy . z bazy mozna wyciagnac takie tresci. Kiedys byla podobna historia o smolensku ktos przewidzial smierc i wypadek - byly screeny podobnie jak tu a okazalo sie ze to sciema.
  • 0

#29

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nieodparte wrazenie, ze to ktos translatorem z angielskiego tlumaczyl i pobieznie poprawil..
  • 0

#30

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jako że w przepowiednie nie wierzę,tak też do tej podszedłem sceptycznie. Jakoś bardziej prawdopodobne jest dla mnie przerobienie screena lub przypadek, niż wersja z przybyszem z przyszłości. Ps.sory za ew. Błędy pisanie na telefonie nie jest moją mocną stroną:-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych